لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.

شرایط و ظوبط استفاده

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تهران بوش منطبق با قوانین کشور ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سایت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به تهران بوش ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که آذر افرا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
این شماره سامانه ***** صرفاً جهت ارسال پیامک است که وضیعت پردازش سفارش وخدمات رابه اطلاع کاربران می رساند.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی https://tehranbosch.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال ایمیل و تماس از طرف آدرس‏‌های رسمی و شماره تلفن های تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم .کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏ها و تلفن های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت و ارسال سفارشات

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت آتهران بوش به وسیله ارسال کد سفارش از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. تهران بوش همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای تهران بوش محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.درصورتی که موجودی محصولی درفروشگاه به اتمام رسد پس از تماس بامشتری واطلاع، یا وجه طی 24 ساعت استرداد و یا طی زمان 48 ساعت محصول به ایشان تحویل داده می شود.
مدت زمان تحویل سفارش هایی که در روزهای کاری شنبه تا 4 شنبه به غیر از تعطیلات رسمی ثبت شوند برای شهر تهران 24 ساعت و برای دیگر شهرها از 1 تا 4 روز کاری می باشد.
زمان تحویل سفارش هایی که در روزهای پنجشنبه و جمعه و تعظیلات رسمی ثبت شوند برای تهران 2 روز کاری و دیگر شهرها 4 روز کاری می باشد.
توضیح اینکه : روزهای کاری از شنبه تا 4 شنبه بدون در نظر گرفتن تعطیلات رسمی می باشد.
لازم به ذکراست سفارات شما عزیزان، درب اصلی ساختمان تحویل داده میشود. فروشگاه هیچگونه وظیفه ای درقبال حمل کالا به داخل ساختمان یا به طبقات مختلف را ندارد.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا درصورت امکان کارت شناسایی همراه داشته باشد.
لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور برای آنها صادر شود، در قسمت توضیحات فاکتور اشاره به صدورفاکتور ارسالی نمایند .