لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.

حمل و نقل و برگشت

روشهای ارسال سفارش ها

سفارشات در شهر تهران توسط فروشگاه تهران بوش ارسال می گردد. در شهرهای مجاور شهر تهران، سفارش ها علاوه بر لجستیک تهران بوش ، توسط باربری های طرف قرارداد ارسال می گردد. در سایر استان ها غیر از استان تهران، سفارش ها از طریق باربری یا تی پاکس ارسال می گردند.
توجه: در مواردی که ارسال توسط باربری انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را تا سقف ممکن بیمه می نماید (در صورتیکه شرکت مربوطه بیمه ارسال داشته باشد) تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد.

هزینه ارسال

هزینه ارسال بر اساس وزن کالا یا کالاها و شهر مقصد، محاسبه و در هنگام ثبت سفارش به مشتری اطلاع داده می شود. لازم به توضیح است که همواره امکان درخواست مذاکره برای ارسال رایگان کالاها برای تمام نقاط کشور وجود دارد.


مدت زمان و بازه زمانی تحویل سفارشات

مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران بر اساس روش انتخابی از کمتر از 4 الی 24 ساعت روز کاری و هزینه ارسال کالاهای کوچک مبلغ 20.000 هزار تومان و کالاهای بزرگ مبلغ 60.000 هزار تومان می باشد.

توجه: سفارش های ارسالی شهر تهران به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی 2 ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیراینصورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد.


سفارش های ارسال شده توسط باربری

سفارش هایی که قرار است از طریق باربری ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت 13 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست یا باربری خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت باربری نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً 24 تا 48 ساعت بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.