یخچال فریزر دوقلو بوش KSW36PI304-GSD36PI204 بزرگ‌نمایی

یخچال فریزر دوقلو بوش KSW36PI304-GSD36PI204

BOSCH

جدید

وضعیت: موجود است

  • استیل

31,350,000 تومان

اطلاعات بیشتر

یخچال فریزر دوقلو بوش KSW36PI304-GSD36PI204

یخچال فریزر دوقلو بوش KSW36PI304-GSD36PI204 از محصولات یخچال فریزر دوقلو بوش سری 8 با ظرفیت خالص 625 لیتر ساخت کشور اسپانیا می باشد. طراحی این یخچال با درب‌های استیل ضد زنگ EasyClean، پانل‌های جانبی به رنگ استیل ضد زنگ و دستگیره محفظه بار آلومینیومی زیبایی خاصی به آشپزخانه شما می دهد.

روشنایی داخلی یخچال فریزر دوقلوی bosch با چراغ LED هست که روشنایی یکسان و بدون زنندگی نور می باشد. همچنین قسمت فریزر با ویژگی FreshSense و یخ ساز همراه با ایجاد سرمای بهینه می باشد.

قسمت یخچال با ظرفیت خالص 346 لیتر همراه با 7 قفسه شیشه‌ای نشکن که از این میان 5 قفسه قابلیت تنظیم ارتفاع دارند و 4 قفسه EasyAccess، بازشونده است. سیستم تازگی VitaFresh plus در این یخچال فریزر دوقلو بوش یخساز که غذاهای سالم را به مدت 2 برابر بیشتر تازه نگه می‌دارد همچنین دارای 1 عدد محفظه سبزیجات روی ریل تلسکوپی هست.

قسمت فریزر این یخچال فریزر دوقلو بوش آلمان با ظرفیت خالص 210 لیتر و ظرفیت انجماد 16 کیلوگرم در 24 ساعت با Multi Airflow-System هست که مدت زمان نگهداری در صورت قطع برق در حدود 17 ساعت می باشد و دارای 2 محفظه با قفسه‌های شیشه‌ای و لولای شفاف، 5 کشوی شفاف فریزر شامل 1 عدد کشویی BigBox و  Vario Zone که قفسه‌های شیشه‌ای نشکن قابل جدا شدن برای فضای بیشتر هست.

این یخچال فریزر دوقلو استیل دارای کنترل دمای الکترونیکی با قابلیت تنظیم موثر و ساده دما میباشد و همچنین صدای این یخچال در هنگام کارکرد یخچال 39 دسی‌بل و فریزر 42 دسی‌بل دسیبل میباشد که از بروز مزاحمت صوتی جلوگیری میکند. این مدل یخچال فریزر دوقلو بوش یخساز با گنجایش 32 فوت، دارای برچسب انرژی +A است که جزء بهترین یخچال فریزر دوقلو بوش آلمان و کم مصرفترین های شرکت Bosch محسوب میشود.

نور LED: محتویات یخچال فریزر دوقلوی bosch شما را در مرکز توجه نگه می دارد.

روشنایی داخلی یخچال فریزر دوقلو بوش KSW36PI304-GSD36PI204 از طریق چراغ‌های LED تامین می‌شود که مصرف برق کم و تولید گرمای ناچیز از ویژگی‌های مثبت آن‌ها است. چراغ های LED یک مفهوم روشنایی کاملا جدید برای فریزر ارائه می دهد که حتی نور داخلی را بدون درخشش نیز تضمین می کند و حرارتی از خود ساطع نمیکند. چراغ های LED از برق کمتری نسبت به چراغ های معمولی یخچال و فریزر استفاده می کنند و طول عمر فريزر را افزایش می دهند.

 

با فناوری NoFrost در یخچال فریزر دوقلو بوش آلمان زمان خنک کردن مواد غذایی کمتر می شود.

این مدل یخچال فریزر دوقلو استیل با فناوری ضد برفک NoFrost هرگز برفک نمی زند و هرگز نیاز به یخ‌ زدایی مجدد فریزر خود نخواهید داشت. سیستم هوشمند گردش هوا، رطوبت هوای این یخچال فریزر دوقلو بوش 32 فوت را به ظرف تبخیری انتقال می دهد که از تشکیل برفک جلوگیری می‌ کند. این مدل یخچال فریزر دوقلو بوش 7 کشو با فناوری نوین NoFrost هم از زمان و هم از زحمت شما می کاهد.

FreshSense

آب و هوای مناسب برای ذخیره سازی مواد غذایی در یخچال فریزر دوقلوی bosch

با توجه به شرایط ذخیره سازی مطلوب Fresh Sense تعبیه شده در این مدل یخچال فریزر دوقلو بوش آلمان، غذای شما یک سازگاری مطلوب را حفظ می کند؛ برای مثال، بستنی نه خیلی نرم و نه خیلی سخت است. دمای ثابت در داخل یخچال یک عامل تعیین کننده در دستیابی به طراوت و طعم بیشتری است. سنسورهای FreshSense به طور مداوم دمای محیط، یخچال و فریزر را کنترل می کنند، در نتیجه دمای ثابت داخل، مستقل از دمای بیرونی است.

صندوق غذای یخ زده BigBox در یخچال فریزر دوقلو بوش آلمان

BigBox در واقع کشوی غذایی یخ زده فوق العاده عمیقی است که برای جمع آوری ظرف غذای یخ زده و یا موارد یخ زده ی بزرگ در این مدل یخچال فریزر دوقلو بوش سری 8 تعبیه شده است. مهم نیست مواد غذایی شما دارای چه حجم و ارتفاعی باشد، در BigBox همیشه فضای کافی برای کالاهای یخ زده بزرگ پیدا خواهید کرد.

طراحی داخلی این یخچال فریزر دوقلو استیل برای شما آزادی عمل، دیدی واضح و نیز چیدمان آسان مواد غذایی را فراهم می‌ آورد. اگر برای گذاشتن یک کیک به ارتفاع بیشتری نیاز دارید، طبقه‌ بندی انعطاف‌ پذیر این یخچال فریزر دوقلو بوش استیل 7 کشو به شما امکان می‌ دهد تا فضای مورد نیاز خود را ایجاد نمایید. قفسه شیشه‌ ای مجزا را می‌ توان به سادگی کمی به عقب راند و یا کاملاً خارج کرد. ارتفاع مناسب قفسه‌ های یخچال فریزر دوقلو بوش 7 کشو گذاشتن غذا درون فریزر را راحت می‌ کند، چرا که می‌ توان به راحتی آن‌ ها را بیرون آورد.

SuperFreezing
حفاظت از مواد غذایی منجمد شده در یخچال فریزر دوقلو بوش آلمان

علاوه بر مناسب بودن قیمت یخچال فریزر دوقلو بوش آلمان می توان به قابلیت فناوری انجماد سریع یا همان SuperFreezing که در این یخچال فریزر دوقلو بوش 32 فوت گنجانده شده است، اشاره کرد. SuperFreezing تکنولوژی جدیدی است که مواد غذایی داخل فریزر را با سرعت بسیار زیاد فریز می کند. به این صورت که کمپرسور با حداکثر توانی که دارد عمل می کند و از این طریق دمای فریزر را در حداقل زمان، به دمای انجماد می رساند. با کمک این قابلیت تعبیه شده در این مدل یخچال فریزر دوقلو بوش سری 8 در کمترین زمان، مواد غذایی منجمد می شود. در صورت قطع ناگهانی برق، یخچال فریزر دوقلو بوش KSW36PI304-GSD36PI204 تا 17 ساعت مواد غذایی را به صورت خنک نگهداری میکند.

سایر ویژگی های یخچال فریزر دوقلو بوش KSW36PI304-GSD36PI204

محصولات یخچال و فریزر بوش نه تنها طعم خوشی به زندگی روزمره می بخشند، بلکه آن را راحت‌ تر نیز می‌ کنند. قفسه‌ بندی مرتب، کشوهای جادار و تقسیم بندی هوشمندانه فضای داخلی یخچال فریزر دوقلو بوش 32 فوت همیشه به طور دقیق نمایانگر نوع مواد غذایی که در یخچال نگهداری می شوند هستند. به علاوه، طبقات و قفسه‌ های مجهز به ریل‌ های تلسکوپی به نرمی به سمت خارج کشیده می شوند که این گذاشتن و برداشتن غذا را بی نهایت راحت می کند. به واسطه روشنایی عالی نیز، همیشه دید واضحی از فضای داخل این یخچال فریزر دوقلو بوش 7 کشو دارید.

یخ‌ریز روی درب این یخچال فریزر دوقلو استیل قرار گرفته که قطعه های یخ به صورت بزرگ یا یخ خردشده خارج می کند و بالای آن یک چراغ LED برای روشنایی در شب می باشد. Aquastop® این یخچال فریزر دوقلو بوش یخساز با ضمانت مادام‌العمر هست. همچنین یخچال فریزر دوقلوی bosch دارای 7 قسمت کنترل الکترونیک، سیستم صوتی و بصری هشدار در صورت اختلال در کارکرد بخش فریزر، سیستم چند هشدار دارای عملکرد حافظه و صدای هشدار «باز بودن درب»، FreshSense - دمای ثابت با فناوری حسگر هوشمند، انجماد فوق‌العاده با خاموشی خودکار و  باز شدن هوشمند درب با سیستم کانال هوا میباشد.

وزن یخچال فریزر دوقلوی بوش 160 کیلوگرم و ابعاد یخچال فریزر دوقلوی بوش عرض 130 سانتی‌متر، عمق 65 سانتی متر و ارتفاع 187 سانتی‌متر میباشد.

مشخصات کلی

کشور سازندهاسپانیا
سریسری 8
رنگاستیل
سایز 32 فوت
مصرف انرژی+A

گنجایش و ابعاد

عرض130 سانتی‌متر
عمق65 ساتی‌متر
ارتفاع187 ساتی‌متر
وزن160 کیلوگرم

مشخصات فنی

ظرفیت خالص یخچال346 لیتر
ظرفیت خالص فریزر279 لیتر
ظرفیت خالص کل625 لیتر
جنس طبقاتشیشه
تعداد کشویخچال 2 کشو و فریزر 7 کشو
تعداد کمپرسور2 عدد
برج هوای چند جریانیدارد
آبسردکندارد
مدت زمان نگهداری در صورت قطع برق17 ساعت

سایر مشخصات

میزان صدا یخچال 39 دسی‌بل - فریزر 42 دسی‌بل
سایر ویژگی ها FreshSense - دمای ثابت با فناوری حسگر هوشمند - قابلیت Supercool - روشنایی LED

دیدگاه‌ها

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

یخچال فریزر دوقلو بوش KSW36PI304-GSD36PI204

یخچال فریزر دوقلو بوش KSW36PI304-GSD36PI204