لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
جدید مایکروویو توکار بوش BFL524MS0 بزرگ‌نمایی

مایکروویو توکار بوش BFL524MS0

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

  • مشکی

16,200,000 تومان

اطلاعات بیشتر

مایکروویو توکار بوش مدل BFL524MS0

مایکروویو با گریل بوش مدل BFL524MS0 از سری 6 محصولات بوش ساحت کشور چین می‌باشد که به رنگ مشکی و بدنه استیل ضد‌زنگ و ظرفیت 25 لیتر در بازار عرضه می شود. این ماكروفر توكار با فضای داخلی 38 سانتی متری برای گرم كردن و پخت غذا مورد استفاده قرار می گيرد.

برجسته ترین ویژگی این مایکروویو گریل فوق‌العاده آن با قدرت بسیار بالا و سرعت زیاد و سهولت فراوان است. این مایکروویو دارای 3 برنامه پخت، 4 برنامه یخ زدایی و 8 برنامه خودکار می‌باشد. همچنین این مایکروویو مدل BFL524MS0  دارای 5 سطح ترکیبی توان 900، 600، 360، 180، 90 وات می باشد. 4 برنامه یخ زدایی موجود در این دستگاه باعث می‌شود تا شما انواع مواد غذایی فریز شده‌تان را بدون از دست دادن شکل ظاهری اولیه و مواد مغذی موجود در آن طبخ و نوش جان نمایید.

برنامه کنترل گرمایش موجود در این مدل مایکروویو توکار بوش باعث می‌شود بتوانید غذای مورد نظر خود را با بهترین دمای لازم جهت پخت آن تهیه کنید ، همچنین با طراحی بدون قاب نصب آسان و هماهنگ با آشپزخانه شما می باشد و نظافت آن بسیار آسان می باشد.

 درب این فر بوش قابلیت باز شونده از کنار با پنجره مشاهده داخل دستگاه می‌باشد، که شما می‌توانید به راحتی داخل دستگاه و مراحل پخت آن را مشاهده و کنترل نمایید. این ویژگی مخصوصا در مورد غذاهایی که شما از طرز پخت آن‌ها آگاهی نداشته و برای اولین بار آن‌ها را در مایکروویو می‌پزید، بسیار مناسب است.

مایکروویو بوش مدل BFL524MS0 دارای سیستم کاربر پسند با دکمه‌های فشاری و کنترل بازشو بوده و دارای عملکرد حافظه و نمایشگر ساعت دیجیتال نیز می‌باشد.

مایکروویو بوش دارای صفحه نمایشگر دیجیتال بزرگ برای نمایش زمان پخت نیز می‌باشد و شما می‌توانید به راحتی زمان پخت غذا را مطابق با مشغله و کارهای روزانه خود تنظیم نمایید. همچنین این مایکروویو توکار بوش دارای 2 جوجه‌گردان افقی و عمودی می‌باشد.سیستم پخت یکنواخت نیز به طبخ بهینه غذا شما کمک می‌کند و علاوه بر آن، پخت سریع غذا نیز باعث صرفه‌جویی در وقت شما می‌شود.

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

مایکروویو توکار بوش BFL524MS0

مایکروویو توکار بوش BFL524MS0