لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
مایکروویو بوش HMT84G421 بزرگ‌نمایی

مایکروویو بوش HMT84M421

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

  • سفید

4,000,000 تومان

اطلاعات بیشتر

مایکروویو روکار بوش مدل HMT84M421

مایکروویو سفید بوش مدل HMT84M421 از سری 4 محصولات بوش ساخت کشور چین می باشد. این مايكروفر روكار 25 لیتری با قابلیت جای گیری در فضاهای مختلف مناسب برای يخ زدایی سريع، گرم كردن و پخت عالی غذا هست. کافی است شما درب مایکروفر را به راحتی به سمت کنار باز کنید و مواد غذایی را داخل آن قرار داده و وزن آن را تعیین کنید تا خود مایکروویو بطور هوشمند دمای بهینه و لازم برای پخت آن را برای شما تنظیم کند. این مایکروویو دارای سیستم الکترونیک کاربر پسند بوده و یک نمایشگر دیجیتال برای نمایش زمان پخت و ساعت نیز دار می باشد.

برای یخ زدایی هر نوع غذا یا مواد خوراکی ابتدا بسته بندی آنرا جدا کنید.سپس آن را در داخل ظرف مخصوص مایکرو قرار داده و درپوش آن را بگذارید .برای مدت حدود ۸ دقیقه یخ زدایی کنید .سپس حدود ۵ دقیقه صبر کنید و مجددا به دستگاه ۸ دقیقه زمان دهید .در طول مدت دی فراست یا یخ زدایی دستگاه باید روی قدرت ۱۰۰% قرار گیرد و برای یخ زدایی نان ها معمولا بهتر است نان لواش را میان دو برگ کاغذ آشپزی قرار داده و به مدت یک و نیم ذقیقه تا ۲ دقیقه برای ۲ عدد نان و ۲ تا ۳ دقیقه برای ۴ عدد نان یخ زدایی کنید .در نیمه زمان مدت یخ زدایی باید یکبار نان ها را برگردانید .قدرت روی ۱۰۰ درصد باشد .

ویژگی و امکانات مایکروویو بوش HMT84M421

 8 برنامه پخت ساده و از پیش تنظیم شده خودکار برای پختن غذای، دارای 3 برنامه پخت و 8 برنامه ترکیبی ، دارای 3 برنامه گرمایشی مایکروویو و مایکروویو ترکیبی و حداکثر توان این مایکروویو 900 وات بوده . 

مایکروفر مدل HMT84M421 بوش دارای 4 برنامه یخ زدایی نیز می‌باشد. با استفاده از این 4 برنامه شما می‌توانید عمل یخ‌زادیی غذای فریز شده خود را بدون از دست دادن شکل ظاهری اولیه، با حفظ تازگی آن‌ها و حتی بدون از بین رفتن مواد مغذی مجود در آن‌ها انجام دهید.

مشخصات

مصرف انرژی----
طول40 سانتی‌متر
عرض50 سانتی‌متر
ارتفاع30 سانتی‌متر
سریسری 4
نوع صفحه نمایشگردیجیتال
سایر ویژگی هادارای 4 برنامه یخ‌زدایی، ترکیب گریل و مایکروویو - کنترل خودكار وزن: تنها با وارد كردن برنامه و وزن، سطح قدرت مطلوب به طور خودکار انتخاب مي‌شود
ظرفیت25 لیتر
وزن16 کیلوگرم
رنگسفید
جوجه گردانندارد
Self Clean----
توان مصرقی1450 وات
تعداد برنامه پخت3 برنامه پخت، 8 برنامه پخت ترکیبی
کانوکشن----
گریلندارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

مایکروویو بوش HMT84M421

مایکروویو بوش HMT84M421