لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ظرفشویی بوش SMS68TI01E بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS68TI01E

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

  • استیل

10,500,000 تومان

اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TI01E

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TI01E، از سرآمدترین و خوش‌ساخت‌ترین ماشین‌های ظرفشویی موجود در بازار به شمار می‌رود. این ماشین، با وجود قابلیت‌های به‌روز خود، می‌تواند پاسخگوی نیازهای طیف وسیعی از مصرف‌کنندگان باشد. از این‌رو به شما پیشنهاد می‌کنیم تا به بررسی ویژگی‌های خاص این ماشین ظرفشویی بپردازید و از جدیدترین فناوری‌های آن آگاه شوید.

ویژگی‌های برجسته این ظرفشویی استیل بوش

  • خشک‌کن اضافی
  • برنامۀ سکوت فوق‌العاده
  • برنامه‌های تنظیم خودکار
  • تکنولوژی ActiveWater

در ادامه علاوه‌بر قابلیت‌های برجسته گفته‌شده در لیست فوق، به توضیح موارد بیشتری نیز خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

به طور کلی نکات برجسته این مدل، در قالب 5 دسته اصلی، تقسیم‌بندی شده‌اند. این 5 دسته شامل: پاکیزگی، پایداری، آسایش و راحتی، سلامتی، قدرت هستند که شاخصه‌های اصلی ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS68TI01E می‌باشد.

پاکیزگی در ظرفشویی بوش SMS68TI01E 

برنامه مراقبت از ماشین: با هدف استفاده از یک ماشین ظرفشویی کاملاً سالم و تمیز، برنامه‌ای در آن قرار داده شده است تا این نیاز را برای شما، برطرف کند. برای تمیزکردن ماشین، باید به طور منظم و مرتب از این برنامه استفاده کنید. استفاده از این برنامه قدرتمند، این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا به بهترین نتایج شستشو، دست یابید.

پایداری در این ظرفشویی 14 نفره 

برنامه VarioSpeed پلاس: شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در زمان بسیار کمی، نیاز به شستشوی مقدار زیادی از ظروف را داشته باشید. در اینجاست که ماشین ظرفشویی استیل بوش مدل SMS68TI01E، پا به میدان می‌گذارد. با استفاده از برنامه‌ی شستشوی پرسرعتی که برای این ماشین در نظر گرفته‌شده است، این امکان را خواهید داشت تا در یک سوم زمان معمولی، ظروف خود را شسته‌شده، تمیز شده و خشک‌شده تحویل بگیرید. تنها کافی است، با فشار یک دکمه، مدت زمان شستشو را تا 66 درصد، کاهش دهید.

حسگر آب(AquaSensor): سنسور AquaSensor، با استفاده از اشعه‌های نور، آب در حال شستشو را کنترل می‌کند و با بررسی عوامل دیگر، میزان مصرف آب را بسته به نوع مواد محلول در آب و شدت شستشوی ظروف، تنظیم می‌کند. این کار تا جایی ادامه پیدا می‌کند که سنسور تشخیص دهد که فرایند شستشو کافی بوده است؛ در غیر این‌صورت ماشین به شستشوی ظروف ادامه می‌دهد.

ظرفشویی 14 نفره بوش

آسایش و راحتی با ظرفشویی بوش

نگهدارنده شیشه: یکی از دیگر ویژگی‌های برجسته ماشین ظرفشویی مدل SMS68TI01E، نگهدارنده شیشه‌ی آن است. این نگهدارنده در واقع محافظی برای ظروف شیشه‌ای شما در مقابل هرگونه آسیب، در هنگام شستشو است. این ماشین، با داشتن نگهدارنده شیشه، ایمنی بیشتری را برای ظروف شیشه‌ای‌تان فراهم می‌کند. امکان دیگری که این نگهدارنده برای شما فراهم می‌کند، این است که می‌توانید با استفاده از آن، ظروف شیشه‌ای بلند، بطری‌ها یا گلدان‌ها را با خیالی راحت در سبد پایین قرار دهید.

برنامه‌های تنظیم خودکار: از شاخص‌ترین ویژگی‎های این ماشین ظرفشویی، می‎توان به هوشمندی بسیار بالای آن اشاره کرد. این هوشمندی، به وسیله برنامه‌های تنظیم خودکار آن امکان‌پذیر شده است. میزان مصرف آب، دمای آن و زمان شستشو به صورت دقیق با میزان آلودگی و چرکی ظروف، مطابقت دارد. این ویژگی باعث می‌شود تا ماشین ظرفشویی شما ضمن صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی، بیشترین عملکرد مثبت را در هنگام شستشوی ظروف داشته باشد.

کشوی Vario Drawer-Pro : از دیگر قسمت‌های پرکاربرد این ماشین ظرفشویی، کشوی Vario Drawer-Pro می‌باشد. کشوی Vario Drawer-Pro در واقع سومین طبقه‌ای است که برای این ماشین در نظر گرفته شده است. این کشو، فضای اضافه‌تری را برای کارد و چنگال‌های بزرگ‌تر و یا ظروف چینی کوچک‌تر مانند فنجان قهوه‌ی اسپرسو فراهم کرده است. این فضای اضافی، به دلیل وجود قابلیت پایین‌‌آمدن کشو می‌باشد. این کشو با توجه به شکل خود، این توانایی را دارد تا از هر دو طرف، به پایین آمده و با این کار فضای ببیشتری برای ظروفی که در بالا گفته‌شد، فراهم می‌کند.

EmotionLight: EmotionLight در واقع یکی نوآوری‌های کمپانی بوش برای طراحی جذاب این دسته از ماشین‌های ظرفشویی است. استفاده از ابتکار به منظور زیبایی‌بخشیدن به ماشین است که  باعث می ‌شود ظروف شما در زیر یک نور خاص، بدرخشند.  در هنگام بارگذاری ظروف و تخلیه آن‌ها، سیستم نورپردازی داخلی، اتاقک ماشین را از طریق دو LED قدرتمند، در قسمت قاب فوقانی درب، آن را به جو خاصی فرو می‌برد. این قابلیت باعث انتقال حس آرامش و سبکی به شما می‌شود.

سلامتی

عملکرد HygienePlus: این عملکرد، در حقیقت یکی از مخصوص‌ترین ویژگی‌های این مدل به‌شمار می‌رود. ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TI01E، با استفاده از این قابلیت، عملکرد شستشوی بهداشتی خود را از طریق شستشوی ضدباکتریایی تضمین می‌کند. شما می‌توانید این عملکرد را در بسیاری از مواقع فعال کنید. این قابلیت تنها با رسیدن به دمای بالاتر از70 درجه سانتیگراد در طی شستشو حاصل می‌شود که باعث می‌شود مدت زمان شستشو نسبتاً طولانی‌تر شود. بنابراین، عملکرد HygienePlus برای آن دسته از افرادی که به بهداشت خود بسیار اهمیت می‌دهند، کاملاً ایده‌آل است.

قدرت

موتور EcoSilenceDrive: موتور EcoSilenceDrive  به منظور نظافت و پاکیزگی بیشتر و کارآمدتر طراحی و تولید شده است. این موتور با ویژگی‌های سرعت بالا، راندمان انرژی بالا و مصرف حداقل انرژی شناخته می‌شود.

تکنولوژی ActiveWater: فناوری ابداعانه ActiveWater  بوش، بهره‌وری عملکرد ماشین ظرفشویی را به حداکثر مقدار خود می‌رساند و منجر به شستشوی سازگار با محیط زیست و همچنین نتایج عالی برای شستشو می‌شود. مصرف کم آب و انرژی با استفاده از توزیع هدفمند آب، فناوری فیلتر بهینه‌شده، گرم‌شدن سریع‌تر و ظرفیت پمپ بالاتر برای گردش بیشتر آب امکان پذیر شده است.

سنسور بار: تشخیص بار توسط یک سنسور سرعت انجام می‌شود و نحوه اندازه‌گیری آن، با استفاده از تشخیص سطح آب دستگاه می‌باشد. اگر ظروف زیادی در دستگاه وجود داشته باشد، آب بیشتری برای خیس‌کردن ظروف مورد نیاز است و در نتیجه سطح آب کم می‌شود. در این حالت، آب اضافی توسط منبع آب تأمین می‌شود. سنسور بارگذاری همیشه مصرف مطلوب آب را حتی با نیمی از ظرفیت ماشین و یا مقدار بیشتر آن، تضمین می‌کند؛ این کار باعث صرفه‌جویی در مصرف آب و برق می‌شود.

نکات پایانی

همانطور که دیدید، با یک ماشین ظرفشویی تمام‌عیار روبه‌رو هستید که از نظر دارابودن قابلیت‌های مختلف، بسیار کامل و مناسب است. در اینجا تنها یک موضوع باقی می‌ماند و آن هم بودجه‌ای است که بر اساس نیازهای خود برای خرید در نظر گرفته‌اید. در صورتی که قصد خرید آن را دارید باید بگوییم که این ماشین ظرفشویی، با بهره‌مند بودن از قابلیت‌های مفید بسیار خود، می‌تواند انتخاب بسیار خوبی برای شما باشد.

 

مشخصات

رنگاستیل
مصرف انرژی++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع84.8 سانتی‌متر
ظرفیت14 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه4 برنامه ویژه
برنامه شستشو8 برنامه شستشو
میزان صدا40 دسی‌بل
دکمه های لمسیدارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
سریسری 6
نوع صفحه نمایشگرLED
قفل کودکدارد
شروع با تاخیر1 الی 24 ساعت

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS68TI01E

ظرفشویی بوش SMS68TI01E