ظرفشویی بوش SMS46MW01D بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS46MW01D

BOSCH

جدید

  • سفید

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش SMS46MW01D از سری 4 ظرفشویی بوش ساخت آلمان می باشد. این ظرفشویی ظرفیتی برای قرارگیری ظروف 13 نفر را دارد و در واقع برای استفاده روزانه‌ی یک خانواده با جمعیت متوسط تا زیاد کافی است و می‌تواند شست‌ و‌ شوی ظروف یک مهمانی را هم انجام دهد. بهره‌گیری از تکنولوژی به‌روز و پیشرفته در محصولات بوش باعث شده تا این دستگاه در رده‌ی مصرف انرژی ++A قرار گیرد و به اقتصاد خانواده نیز کمک کند.

EcoSilence DriveTM: قدرتمند، با دوام، آرام و کارآمد

موتور  ECOSILENCE DRIVE این ماشین ظرفشویی بوش به عطف موتور عایق بندی شده تنها 46 دسی‌بل است و ظروف به‌ آرامی و باکیفیت بالا شسته می‌شوند. انتخاب دمای شست‌وشو و برنامه‌ها توسط دکمه‌های تنظیم که در جلوی دستگاه قرار دارد انجام می‌شود.

ماشین ظرفشویی بوش SMS46MW01D یک طبقه‌ی کشویی دارد که این طبقه یک مکان مناسب برای قاشق چنگال و ظروف کوچک است. بنابراین در هنگام بارگذاری و پرکردن ماشین ظرفشویی انعطاف لازم را دارد و فضای بیشتری در وان شستشو در اختیار دارید. 

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر
تکنولوژی نوآورانه Active Water حداکثر بهره‌وری را در شستشو به ارمغان می‌آورد و کاملا با محیط‌ زیست سازگار است. این تکنولوژی با استفاده از فیلترهای بهینه شده، گرم شدن سریع‌تر آب و پمپ جدیدتر در مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی می‌شود.
وزن ظروف داخل ماشین با استفاده از این سنسور سرعت چرخشی محاسبه شده تا بتواند میزان درستی از آب مورد نیاز برای شستن ظروف را مصرف کند. قاعدتا برای تعداد ظروف کمتر آب کمتری مصرف خواهد شد. این سنسور میزان مصرف بهینه آب را برای حتی نصف ظرفیت یا حداکثر ظرفیت محاسبه کرده و در مصرف آب و برق صرفه می‌کند.

از ویژیگی های ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46MW01D می توان به سیستم شستشو با درجه حرارت بسیار بالا است که باعث شستشوی بهداشتی ظروف می‌شود، 

The program is 40

این ظرفشویی مجهز به سیستم حفاظت از ظروف شیشه‌ای است که به طور مدام درجه سختی آب را تنظیم می‌کند و ظروف‌های حساس و شیشه‌ای با مراقبت‌های ویژه شسته می‌شوند. همچنین برنامه 40 درجه در این مدل ظرفشویی بوش برای شستشوی ظروف ظریف و کریستال تعبیه شده است که همزمان با خشک کردن باعث براق شدن ظروف هم می‌شود. همچنین مجهز به سیستم حفاظت آب بوده که به طور مدام درجه سختی آب را تنظیم کرده و ظروف‌های حساس و شیشه‌ای با مراقبت‌های ویژه شسته خواهند شد.

برنامه شروع با تاخیر است که این امکان را به شما می‌دهد، تا از 1- 24 ساعت این برنامه را تنظیم کنید. با عملکرد تاخیر زمانی می‌توانید برنامه را برای زمان شروع دلخواه انتخاب کنید. این برنامه به شما اجازه می‌دهد که دستگاه خود را به راحتی در هر زمان در طول روز، در طول ساعات کار یا در شب، اداره کنید،همچنین فن‌آوری AQUA STOP و سیستم Eco Silence Drive TM که با قدرت و بسیار کارآمد بوده و مصرف برق کمتر و صدایی کمتر رادر حین شستشو ظروف تضمین می‌کند.

مشخصات کلی

کشور سازندهآلمان
سریسری 4
رنگسفید
مصرف انرژی++A

گنجایش و ابعاد

ظرفیت13 نفره
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر

مشخصات انرژی و مصرف

میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو6.5 لیتر
میزان مصرف آب در سال1820 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال262 کیلو وات در ساعت

مشخصات فنی

زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه4 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو

سایر مشخصات محصول

میزان صدا46 دسی‌بل
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
سایر ویژگی هاTurbo Speed 20min (شستشوی سریع ۲۰ دقیقه‌ای) - Pre Wash (شستشوی اولیه) - Load Sensor (تشخیص تعداد ظروف)

دیدگاه‌ها

نوشتن نقد و نظر

ظرفشویی بوش SMS46MW01D

ظرفشویی بوش SMS46MW01D