لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
اتو بوش TDA5072GB بزرگ‌نمایی

اتو بوش TDA5072GB

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

  • مشکی

1,150,000 تومان

اطلاعات بیشتر

اتو بخار بوش مدل TDA5072GB

اگر از اتوهای ساده و کم توان خسته شده‌اید می‌توانید اتو بوش مدل TDA5072GB را امتحان کنید. این محصول با استفاده از تکنولوژی روز می‌تواند لباس‌های شما را در کمترین زمان اتو کند. همچنین این مدل دارای سیستم بخار پیشرفته می‌باشد، که برای باز کردن چروک انواع لباس‌های ضخیم مناسب بوده و به راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید.

ویژگی‌های اتو بوش TDA5072GB

جنس کف این اتو سرانیوم گلیس است، که دارای طراحی سه کاناله برای خروج بخار می‌باشد. همچنین سیستم بخار آن دارای محفظه 200 گرمی است، که با وجود طراحی بهینه باعث توزیع بخار به صورت کاملا همگن می‌شود. این محصول به صورت ارگونومیک طراحی شده است، به‌طوری‌که گرفتن آن با دست به راحتی انجام می‌شود به بیانی ساده‌تر خوش دست می‌باشد. رنگ اورجینال این اتو مشکی است که با تمام لوازم برقی منزل همخوانی دارد.

اتو بخار بوش مدل TDA5072GB دارای دکمه‌های بزرگ است که در هنگام اتو کردن دسترسی به آن برای فرد راحت باشد. این مدل با نوک باریکی که دارد، اتو کردن کنار دکمه‌ها و درزها را آسان کرده است. همچنین کابلی با طول 3 متر استفاده از این اتو بخار را راحت کرده است.

طراحی بدنه اتو TDA5072GB به گونه‌ای است، که تمام جوانب ایمنی در آن رعایت شده است و فرد می‌تواند با آرامش خاطر از آن استفاده کند.

اتو بخار بوش tda5072gb

دیگر مشخصات این اتو بخار بوش

اتو بوش TDA5072GB دارای 200 گرم حجم بخار بوده که باعث ایجاد سیستم سه کاناله شده است و با وجود آن توزیع بخار به راحتی صورت می‌گیرد. دهانه خروج بخار این محصول به گونه‌ای طراحی شده است که در زمان اتو کردن به تمام قسمت‌های لباس بخار مناسب می‌رسد. همچنین توان مصرفی این مدل 3050 وات است که قدرت کافی برای اتو کردن هر لباسی را داراست.

این اتو ساخت شرکت بوش بوده، که محصولات تولیدی این شرکت به کیفیت بالا شناخته شده است، در نتیجه در کیفیت آن هیچ شکی نیست. اتو بوش دارای دکمه خروج بخار است، که می‌تواند سخت‌ترین چروک‌ها را نیز برطرف کند. هر شخصی از این محصول استفاده می‌کند در مورد اتو کردن راحت لباس‌ها با مشکلی برخورد نخواهد کرد، زیرا سیستم بخار آن به راحتی و به سرعت حتی چروک‌های لباس‌های ضخیم را باز می‌کند.

عملکردهای اتو بوش TDA5072GB

این محصول دارای عملکرد DripStop  است، که باعث می‌شود قطره‌های آب بر روی لباس‌ها باقی نماند. این عملکرد با کنترل دمای داخلی اتو می‌تواند، دمای آب را به صورت مستقل کنترل کند. در نتیجه زمانی که بخار ایجاد می‌شود دیگر قطره‌های آب بر روی لباس باقی نمی‌ماند، زیرا این عملکرد باعث پخش شدن قطره‌های بخار آب به صورت منظم می‌شود. عملکرد 3AntiCalc  به صورت 3گانه عمل می‌کند و مانع از افزایش آهک در اتو شده در نتیجه باعث افزایش طول عمر اتو می‌شود.

یکی از پیشرفته‌ترین عملکردهایی که در اتو بوش از آن استفاده شده است، سیستم AdvancedSteam  می‌باشد. این سیستم پیشرفته بخار است، که می‌تواند لباس‌ها را به صورت کاملا یکپارچه و هدفمند اتو کند. در نتیجه با استفاده از این عملکرد قدرت و میزان نفوذ بخار تعیین می‌شود. برای تعامل هرچه بهتر بخار آب کانال‌هایی وجود دارد که می‌توانید با استفاده از کلیدهای خروجی بخار از آن استفاده کنید.

مشخصات

رنگمشکی
طول سیم برق3 متر
نوع اتوبخار
سیستم ضد چکهدارد
جنس کفسرانیوم گلیس
تنظیم حرارت براساس البسهدارد
تنظیم میزان بخاردهیدارد
مخزن آبدارد
اسپری آبدارد
بخاردهی عمودیدارد
سیستم ضد رسوبدارد
بخاردهی پیوستهدارد
بخاردهی لحظه‌ای200 گرم در دقیقه

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

اتو بوش TDA5072GB

اتو بوش TDA5072GB