لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ماشین ظرفشویی بوش SMS46MI01B بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS46MI01B

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS46MI01B

ظرفشویی بوش SMS46MI01B از محصولات ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ساخت آلمان می باشد این ماشین ظرفشویی مبله bosch با ظرفیت 2+12 و فضای کافی برای قراردادن بشقاب و لیوان و قاشق چنگال برای 14 نفر را دارد. این ظرفشويی 14 نفره بوش دارای برچسب انرژی ++A  است و مصرف آب و برق در این ماشین ظرفشویی بوش سری 4 پایین است و در مقایسه با شست‌وشوی دستی قطعاً به‌صرفه است و فقط با 9.5 لیتر آب می توان تمامی ظروف را به صورت کاملأ بهداشتی و بدون اتلاف آب شستشو نمود.

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر در ماشین ظرفشویی بوش سری 4

تکنولوژی نوآورانه  بکار رفته در این مدل ماشین ظرفشویی مبله عملکرد تمیز کردن استثنایی را با کمبود آب و انرژی ارائه می دهد که کمک بسزایی به محیط زیست می کند. آب و انرژی در این ظرفشويی 14 نفره بوش به صورت هدفمند مصرف می شود. با استفاده از فن آوری فیلتر بهینه شده، گرمایش سریعتر و عملکرد پمپ برای گردش بهتر آب بالاتر میرود.

ظرفشویی بوش SMS46MI01B مجهز به 6 برنامه شستشوی عمومی است که شامل شستشوی قوی 70 درجه سانتی گراد، شستشوی اتوماتیک 65-45 درجه سانتی گراد، شستشوی اقتصادی 50 درجه سانتی گراد، شستشوی شبانه 50 درجه سانتی‌گراد، شستشوی سریع هستند.

AquaStop: گارانتی مادام العمر در برابر آلودگی آب

سیستم AquaStop استفاده شده در ظرفشویی بوش SMS46MI01B شامل یک شلنگ دو جداره، یک شیر ایمنی و یک پناهگاه شناور است که از 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب اطمینان حاصل می کند، که با استفاده از این سیستم بکار رفته شده در این ماشین ظرفشویی بوش سری 4، چنانچه ماشین ظرفشویی دچار نشتی آب باشد، در هر نقطه‌ای که مسیر عبور آب نشتی در آن ایجاد شده بلافاصله آب را قطع می‌کند، با این قابلیت  از بروز حوادث ناشی از آب و خسارت‌های جدی آن در ساختمان شما جلوگیری می شود. تشخیص نشتی آب با استفاده از سنسورهایی که در کف این ماشین ظرفشویی مبله تعبیه شده است، صورت می‌گیرد.

ظرفشویی بوش مدل MI01B با داشتن 6 برنامه شستشو و 3 برنامه ویژه HALF LOAD (نصف‌شوی) INTENSIVE ZONE، HYGIENE PLUS برای شستشو و استفاده از آب و مواده شوینده مصرفی بر اساس میزان ظروف موجود در دستگاه بوده و با 4 دمای شستشو به همراه سیستم‌های ACTIVE WATER، DOSAGE ASSIST، AQUA SENSOR و LOAD SENSOR موجود در آن، شما می‌توانید بدون انتظار برای پر شدن کامل دستگاه در هر زمان و بر اساس نیاز و میل خود، بهترین شستشو را داشته باشید

LoadSensor به طور خودکار آب و انرژی را برای ظروف کمتری ذخیره میکند.

وزن بار توسط یک سنسور سرعت چرخشی شناسایی می شود که سطح آب را می شناسد. برای ظروف بیشتر، آب بیشتر برای خیساندن ظروف مورد نیاز است. در این صورت آب بیشتری اضافه می شود. در ماشین ظرفشویی بوش برای ظروف کمتر، آب کمتری برای شستشو مورد نیاز است. علاوه بر مناسب بودن قیمت ماشین ظرفشویی بوش، سنسور بار در ظرفشویی بوش برای استفاده بهینه آب حتی برای نیم بار یا بارهای جزئی، صرفه جویی در آب و برق را فراهم می کند

به صرفه بودن قیمت ظرفشویی بوش آنرا در دسته بندی بهترین ماشین ظرفشویی bosch قرار داده است. از ویژگی های ظرفشویی بوش SMS46MI01B می توان به 4 دمای شستشو، مجهز به سیستم‌هایی از قبیل Active Water, Dosage Assist, Aqua Sensor, Load-Sensor,  نشانگر LED پر کردن مجدد نمک، نشانگر LED پر کردن مجدد مواد مکمل شستشو، سبد از نوع Vario Flex اشاره کرد. این ماشین ظرفشویی بوش دارای موتور Eco Silence Drive بوده و جنس بدنه داخلی این ظرفشويی 14 نفره بوش استیل ضد زنگ میباشد و همچنین دارا بودن 2 قفسه فنجان در سبد بالایی این ظرفشویی بوش از ویژگی های این ماشین ظرفشویی بوش است.

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگاستیل
مصرف انرژی++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت14 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویدارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه3 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال۲۶۶۰ لیتر
میزان مصرف انرژی در سال266 کیلو وات ساعت
میزان صدا44 دسی‌بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 4
سایر ویژگی هادارای موتور Eco Silence Drive - 4 دمای شستشو - مصرف انرژی خشک‌کن: A - دارای برنامه قفل کودک

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS46MI01B

ظرفشویی بوش SMS46MI01B