لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ماشین ظرفشویی بوش SMS69N72EU بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS69N72EU

BOSCH

جدید

  • سفید

9,800,000 تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS69N72EU

ظرفشویی بوش SMS69N72EU از محصولات ماشین ظرفشویی بوش سری 6 ساخت کشور آلمان است. این ظرفشويی 14 نفره بوش دارای مصرف‌ انرژی +++A بوده و میزان مصرف آب آن در هر سیکل شستشو در این مدل ظرفشویی بوش برابر 9.5 لیتر اندازه‌گیری شده است.

سیستم Aqua Sensor

 این سیستم در ماشین ظرفشویی بوش سری 6، میزان کثیفی آب مرحله اول آبکشی را سنجیده و مشخص می‌کند که آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می‌باشد یا نه. در ماشین ظرفشویی بوش اگر آب فقط دارای میزان کمی از املاح و کثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. نکته کلیدی در مورد این مدل از ظرفشويی 14 نفره بوش این است که در هر بار شستشو در ماشین ظرفشویی بوش تا سقف 20% آب معادل 4 لیتر توسط این سیستم صرفه‌جویی خواهد شد.

ظرفشویی بوش SMS69N72EU مجهز به زئولیت می‌باشد. زئولیت نوعی ماده معدنی می باشد که رطوبت را جذب کرده و در عوض حرارت تولید می کند. این ماده معدنی درون محفطه ای در ظرفشويی 14 نفره بوش تعبیه شده است. ازخواص زئولیت بکار رفته در این مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 6 می توان به خشک شدن کامل ظرف و بدون هیچ گونه لکه از رطوبت بر روی ظروف، در طول فرآیند شست و شو نام برد.

ظرفشویی بوش

AquaStop: گارانتی مادام العمر ماشین ظرفشویی بوش سری 6 در برابر آلودگی آب

سیستم AquaStop بکار رفته در این ماشین ظرفشویی مبله bosch شامل یک شلنگ دو جداره، یک شیر ایمنی و یک پناهگاه شناور است که از 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب اطمینان حاصل می کند، که با استفاده از این سیستم، چنانچه ماشین ظرفشویی بوش شما دچار نشتی آب باشد، در هر نقطه‌ای که مسیر عبور آب نشتی در آن ایجاد شده بلافاصله آب را قطع می‌کند، با این قابلیت  از بروز حوادث ناشی از آب و خسارت‌های جدی آن در ساختمان شما جلوگیری می شود. تشخیص نشتی آب با استفاده از سنسورهایی صورت می‌گیرد که در کف این ماشین ظرفشویی مبله bosch تعبیه شده است.

با صرفه بودن قیمت ظرفشویی بوش این مدل ماشین ظرفشویی بوش را در دسته بندی بهترین ماشین ظرفشویی bosch قرار داده است. ظرفشویی بوش SMS69N72EU با داشتن ظرفیت شستشو 14 نفره به شما کمک میکند که دیگر نگران شستشو ظروف مهمانی خود نباشید.

IntensivZone: با فشار یک دکمه، قابلمه و تابه تمیز می شود.

گزینه "منطقه ای شدید" با فشار بخار بالا و افزایش دما، تمیز کردن را در سبد پایین تر این ظرفشويی 14 نفره بوش تضمین می کند. بنابراین قابلمه و تابه های بسیار تمیز هستند، در حالیکه در سبد بالای این ماشین ظرفشویی مبله اقلام حساس می توان قرار داد.

ویژگی های ظرفشویی بوش SMS69N72EU

ظرفشویی بوش SMS69N72EU توانایی تشخیص مقیاس سختی آب، مقدار نمک، مایع جلا دهنده، ظرفیت و همچنین تشخیص میزان کثیفی ظروف را دارد و با در نظر گرفتن این مسایل میزان حرارت و مصرف آب را تنظیم می‌کند. علاوه بر مناسب بودن قیمت ماشین ظرفشویی بوش، موتور این ظرفشویی بوش از نوع BLDC بوده که دارای عمر طولانی و فوق العاده ساکت به دلیل بهره گیری از سیستم Eco Silence Drive با میزان صدای 42 دسی بل می‌باشد.

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگسفید
مصرف انرژی+++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت14 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
زئولیتدارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه4 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال۲۶۶۰ لیتر
میزان مصرف انرژی در سال237 کیلو وات در ساعت
میزان صدا42 دسی‌بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 6
سایر ویژگی ها موتور فوق ساکت با عمر طولانی - نشانگر میزان نمک و جلادهنده - نشانگر زمان باقیمانده روند برنامه - قفل کلید و درب / مبدل حرارتی

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS69N72EU

ظرفشویی بوش SMS69N72EU