لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ظرفشویی بوش SMS46KI01E بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS46KI01E

BOSCH

جدید

 • استیل

اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMS46KI01E

ماشین ظرفشویی مدل SMS46KI01E محصولی از شرکت پرآوازه بوش بوده و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است. این محصول از سری 4 ظرفشویی بوش می‌باشد. قابلیت‌های متنوع و کاربردی در کنار ظرفیت مطلوب 13 نفره آن، دستگاه پیش‌رو را به یکی از بهترین‌ها در رده خود تبدیل کرده است.

در ادامه مطلب با برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46KI01E آشنا خواهیم شد.

مصرف آب و انرژی ظرفشویی بوش SMS46KI01E 

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46KI01E در رده بازده انرژی ++A قرار داشته و در زمان کار مقدار انرژی کمی را هدر می‌دهد. به شکل جزئی‌­تر، دستگاه پیش‌رو در هر چرخه شستشو 0.92 کیلووات ساعت انرژی مصرف می‌کند. همچنین طبق استانداردهای جهانی مصرف انرژی سالیانه این محصول نیز به صورت تقریبی برابر با 262 کیلووات ساعت خواهد بود.

در خصوص مصرف آب، ماشین ظرفشویی استیل بوش مدل SMS46KI01E در هر سیکل شستشو 9.5 لیتر آب مصرف می‌نماید. از طرفی در صورت استفاده معمول از آن مقدار آب مصرفی سالیانه دستگاه نیز برابر با 2660 لیتر می‌باشد.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46KI01E به لطف بهره مندی از موتور کم صدا و قدرتمند BLDC صدای کمی تولید می‌کند. به طوری که حداکثر صدای خروجی از این محصول در زمان کار تنها 46 دسیبل قدرت دارد. به علاوه ماشین ظرفشویی پیش‌رو مجهز به سیستم خشک کن بوده و این سیستم در بازده انرژی مطلوب A قرار دارد.

ابعاد و وزن این ظرفشویی استیل 

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46KI01E دارای عرض و عمق 60 سانتیمتر و ارتفاع 84.5 سانتیمتر بوده و وزن آن برابر با 53 کیلوگرم می‌باشد. از طرفی کابل برق 175 سانتیمتری آن امکان اتصال دستگاه به پریزهای برق تعبیه شده در فواصل نسبتا دور را نیز به شما خواهد داد.

برنامه‌های شستشوی ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMS46KI01E 

ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMS46KI01E مجهز به شش برنامه شستشوی اصلی و سه گزینه ویژه است. باید بدانید که گزینه‌های ویژه دستگاه به صورت مجزا قابل انتخاب نبوده و همواره باید در کنار یکی از برنامه‌های شستشوی اصلی استفاده شوند.

لیست برنامه‌های شستشوی اصلی و گزینه‌های ویژه ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46KI01E به شرح زیر است:

ظرفشویی 13 نفره بوش

لیست برنامه‌های شستشوی اصلی

 • Intensive 70
 • Eco 50
 • Auto 45-65
 • Glass 40
 • 1H 65
 • Pre Wash

لیست گزینه‌های ویژه

 • VarioSpeed Plus
 • Hygiene Plus
 • Extra Dry

در ادامه مطلب و به شکلی مختصر توضیحاتی را در رابطه با نحوه عملکرد هر یک از حالات فوق ارائه خواهیم داد.

Intensive 70: برنامه پیش‌رو جهت شستشوی ظروف پرچرب گزینه‌ای ایده‌آل است. دمای 70 درجه‌ای آب با ترکیب در کنار مواد شوینده، سرسخت‌ترین لکه‌های چربی را از بین خواهد برد.

Eco 50: به عنوان برنامه شستشوی اقتصادی شناخته می‌شود. با انتخاب این برنامه از میزان مصرف آب و انرژی دستگاه کاسته خواهد شد. دمای آب در این حالت بر روی 50 درجه سانتیگراد قرار دارد.

Auto 45-65: برای شستن ظروفی با مقدار کثیفی متفاوت از این برنامه استفاده می‌شود. با انتخاب این برنامه دستگاه به صورت هوشمند و با بهره‌مندی از سنسورهای موجود تعداد و مقدار کثیفی ظروف را شناسایی کرده و با توجه به نتایج بدست آمده مقادیر مرتبط با سیکل شستشو را کنترل خواهد کرد. دمای آب در حالت پیش‌رو نیز با توجه به مقدار کثیفی ظروف بین 45 تا 65 درجه سانتیگراد متغیر است.

Glass 40: برای شستن ظروف کریستالی و شیشه‌ای از این برنامه استفاده می‌شود. دمای آب در این حالت بر روی 40 درجه سانتیگراد تنظیم شده و با چرخه شستشوی ملایم از بدنه ظروف حساس شما محافظت خواهد شد. به طور کلی برنامه پیش‌رو در طولانی مدت از کدر شدن و آسیب دیدن بدنه ظروف شیشه‌ای و کریستالی جلوگیری می‌کند.

1H 65: همانطور که از نام برنامه نیز مشخص است. با انتخاب آن، ماشین ظرفشویی در یک چرخه شستشوی 60 دقیقه‌ای و در دمای آب 65 درجه سانتیگراد ظروف شما را پاکسازی خواهد کرد.

Pre Wash: به عنوان برنامه پیش شستشو شناخته می‌شود. از این برنامه می‌توانید برای خیساندن ظروف پرچرب و یا شستن میوه و سبزیجات استفاده نمایید.

VarioSpeed Plus: از این گزینه برای کاهش مدت زمان سیکل شستشو استفاده می‌شود. به طور کلی حالت پیش‌رو جهت کاهش اضطراری چرخه‌های شستشوی طولانی دستگاه بسیار کاربردی خواهد بود.

Hygiene Plus: گزینه پیش‌رو برای شستن ظروف افراد حساس بسیار ایده‌آل است. با انتخاب این گزینه دمای آب و مدت زمان سیکل شستشو افزایش یافته و عناصر آلرژی‌­زا به شکلی کامل از بین می‌روند.

Extra Dry: ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46KI01E به صورت خودکار و پس از اتمام چرخه شستشو سطح ظروف را با استفاده از جریان هوای داغ خشک می‌کند. اما با انتخاب گزینه پیش‌رو، سیستم خشک کن دستگاه مجددا فعال شده و یکبار دیگر ظروف شما را از وجود هر گونه رطوبت پاکسازی خواهد کرد.

سایر ویژگی‌های دستگاه

 • ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46KI01E از سیستم تشخیص هوشمند مواد شوینده سود می‌برد. بدین خاطر همواره بهترین روش شستشو جهت پاکسازی ظروف را انتخاب می‌کند.
 • دستگاه پیش‌رو مجهز به سیستم کنترل مصرف مواد شوینده و آب بوده و به شکل موثری در مصرف آب و انرژی نیز صرفه جویی می‌کند.
 • ماشین ظرفشویی پیش‌رو مجهز به قفل کودک می‌باشد.
 • این محصول از سنسورهای تشخیص تعداد ظروف، میزان آب مصرفی و مبدل حرارتی بهره می‌برد.
 • سیستم ضد نشت آب دستگاه پیش‌رو از وقوع خطرات احتمالی جلوگیری خواهد کرد.
 • با استفاده از سیستم تاخیر در شستشوی ماشین ظرفشویی می‌توانید در هر زمان و به شکل دلخواه چرخه شستشو را راه اندازی نمایید.
 • ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46KI01E مجهز به برنامه جرمگیر هوشمند است.

مشخصات

رنگاستیل
مصرف انرژی++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع84.8 سانتی‌متر
ظرفیت13 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه3 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال2660 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال262 کیلووات ساعت
میزان صدا46 دسیبل
دکمه های لمسیندارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 4
نوع موتورBLDC
نوع صفحه نمایشگرLED
قفل کودکدارد
شروع با تاخیر1 الی 24 ساعت

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS46KI01E

ظرفشویی بوش SMS46KI01E