لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ظرفشویی بوش SMS46KI03E بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS46KI03E

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

 • استیل

8,500,000 تومان

اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMS46KI03E

ماشین ظرفشویی 13 نفره مدل SMS46KI03E محصولی از کمپانی مشهور بوش بوده و دارای کیفیت ساخت بالایی می‌باشد. این محصول از سری چهارم ماشین‌های ظرفشویی بوش است و با ارائه قابلیت‌های کاربردی و متنوع در کنار قیمت ایده‌آل می‌تواند گزینه‌ای مناسب جهت خریداری باشد.

در ادامه مطلب با برخی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و مشخصات ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46KI03E آشنا خواهیم شد.

مصرف آب و انرژی ظرفشویی بوش SMS46KI03E

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46KI03E در بازده انرژی A++ قرار داشته و در زمان کار مقدار انرژی کمی را هدر می‌دهد. به شکل جزئی‌­تر، این محصول در هر چرخه شستشو تنها 0.92 کیلووات ساعت انرژی مصرف می‌کند. همچنین طبق استانداردهای جهانی مصرف انرژی سالیانه این دستگاه نیز به صورت تقریبی برابر با 262 کیلووات ساعت خواهد بود.

در خصوص مصرف آب، محصول پیش‌رو در هر سیکل شستشو 9.5 لیتر آب مصرف کرده و مصرف آب سالیانه آن نیز به 2660 لیتر می‌رسد.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46KI03E در زمان کار صدای کمی تولید می‌کند. به طوری که حداکثر صدای تولیدی توسط این دستگاه تنها 46 دسیبل قدرت دارد. از طرفی محصول پیش‌رو مجهز به سیستم خشک کن بوده و این سیستم در  بازده انرژی مطلوب A قرار دارد.

ابعاد و وزن این ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46KI03E دارای عرض و عمق 600 میلیمتر و ارتفاع 845 میلیمتر بوده و وزن آن به 53 کیلوگرم می‌رسد. همچنین کابل برق 175 سانتیمتری آن، مشکلات مربوط به اتصال دستگاه به پریزهای برق تعبیه شده در فواصل نسبتا دور را نیز برطرف خواهد کرد.

برنامه‌های شستشوی ظرفشویی استیل بوش مدل SMS46KI03E

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46KI03E مجهز به شش برنامه شستشوی اصلی و سه گزینه ویژه می‌باشد. باید بدانید که گزینه‌های ویژه دستگاه به تنهایی قابل انتخاب نبوده و همواره باید در کنار یکی از برنامه‌های شستشوی اصلی استفاده شوند.

ظرفشویی استیل بوش

برنامه‌های شستشوی اصلی:

 1. Intensive 70
 2. Glass 40
 3. Eco 50
 4. Auto 45-65
 5. Pre Wash
 6. 1H 65

برنامه‌های ویژه شستشو:

 • VarioSpeed Plus
 • Intensive Zone
 • Extra Dry

در ادامه مطلب و به صورت مختصر توضیحاتی را در رابطه با عملکرد هر یک از حالات فوق ارائه می‌دهیم.

Intensive 70: برنامه‌ای برای شستشوی ظروف کثیف و پرچرب بوده و دمای 70 درجه‌ای آب در این حالت با ترکیب در کنار مواد شوینده، سرسخت‌ترین لکه‌های چربی را از بین خواهد برد.

Glass 40: برنامه‌ای مخصوص شستشوی ظروف کریستالی و حساس بوده و در طولانی مدت از آسیب دیدگی و کدر شدن بدنه این نوع ظروف جلوگیری می‌نماید. دمای آب در برنامه پیش‌رو بر روی 40 درجه سانتیگراد قرار داشته و در کنار سیکل شستشوی ملایم به خوبی ظروف شیشه‌ای و حساس شما را پاکسازی می‌کند.

Eco 50: به عنوان برنامه شستشوی اقتصادی شناخته می‌شود. با انتخاب آن تا حد زیادی در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شده و در نتیجه در هزینه نهایی قبوض نیز تاثیرگذار خواهد بود. لازم به ذکر است که دمای آب در این حالت بر روی 50 درجه سانتیگراد تنظیم می‌شود.

Auto 45-65: برای شستشوی ظروفی با مقدار کثیفی متفاوت می‌توانید از این برنامه استفاده نمایید. حالت پیش‌رو به صورت خودکار و با استفاده از حسگرهای موجود تعداد ظروف و مقدار کثیفی آنها را شناسایی کرده و با توجه به نتایج بدست آمده مقادیر مربوط به سیکل شستشو را کنترل می‌کند. دمای آب در این برنامه با توجه به مقدار کثیفی ظروف بین 45 تا 65 درجه سانتیگراد متغیر خواهد بود.

Pre Wash: به عنوان برنامه پیش شستشو شناخته می‌شود. از این برنامه می‌توانید برای خیساندن ظروف پرچرب و یا شستشوی آسان میوه و سبزیجات استفاده نمایید.

1H 65: همان طور که از نام برنامه نیز مشخص است. با انتخاب آن دستگاه در یک سیکل شستشوی یک ساعته و در دمای 65 درجه‌ای آب، ظروف شما را پاکسازی خواهد کرد.

VarioSpeed Plus: برای کاهش مدت زمان چرخه شستشو می‌توانید از این گزینه استفاده نمایید. به طور کلی گزینه پیش‌رو برای کاهش اضطراری سیکل‌های شستشوی طولانی مدت بسیار کاربردی است.

Intensive Zone: اگر می‌خواهید همراه با ظروف نه چندان کثیف، قابلمه‌هایی پرچرب را در داخل دستگاه قرار دهید. پیشنهاد می‌کنیم که از این گزینه استفاده نمایید. با انتخاب این گزینه، قابلمه‌های کثیف را در سبد پایینی دستگاه قرار داده و دیگر ظروف را در سبدهای بالایی قرار دهید. در این حالت ماشین ظرفشویی با فشار بالایی آب قابلمه‌های پرچرب را در سبد پایینی پاکسازی می‌کند. در حالی که ظروف قرار گرفته در سبدهای بالایی با فشار معمولی آب شسته می‌شوند.

Extra Dry: ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMS46KI03E به صورت خودکار و پس از اتمام چرخه شستشو ظروف شما را خشک می‌کند. اما اگر به هر دلیلی هرگونه رطوبت موجود بر روی ظروف موجب ناراحتی شما می‌شود. می‌توانید گزینه پیش‌رو را انتخاب نمایید. با انتخاب این گزینه، سیستم خشک کن دستگاه مجدد سطح ظروف شما را از وجود هرگونه رطوبت پاکسازی می‌نماید.

دیگر ویژگی‌های دستگاه

 • ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46KI03E مجهز به قفل کودک است.
 • دستگاه پیش‌رو از موتور پیشرفته و قدرتمند BLDC سود می‌برد.
 • این محصول مجهز به سیستم تشخیص بهترین روش استفاده از مواد شوینده می‌باشد.
 • این ماشین ظرفشویی دارای سیستم کنترل مقدار مواد شوینده و آب مصرفی بوده و در مصرف آب نیز تا حد زیادی صرفه جویی می‌کند.
 • سیستم ضد نشت آب محصول پیش‌رو از وقوع آسیب‌های احتمالی جلوگیری خواهد کرد.
 • با بهره‌مندی از سیستم تاخیر در شستشو می‌توانید زمانی مشخص را جهت آغاز چرخه شستشو برای دستگاه تعیین کنید.
 • ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46KI03E از برنامه جرمگیری دستگاه نیز پشتیبانی می‌کند.

مشخصات

رنگاستیل
مصرف انرژی++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع84.8 سانتی‌متر
ظرفیت13 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه3 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال2660 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال262 کیلووات ساعت
میزان صدا46 دسیبل
دکمه های لمسیندارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 4
نوع موتورBLDC
نوع صفحه نمایشگرLED
قفل کودکدارد
شستشوی سریعدارد
شروع با تاخیر1 الی 24 ساعت

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS46KI03E

ظرفشویی بوش SMS46KI03E