لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ظرفشویی بوش SMS46GW01B بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS46GW01E

BOSCH

جدید

 • سفید

اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46GW01E

ماشین ظرفشویی مدل SMS46GW01Eمحصولی از برند بوش بوده و دارای کیفیت ساخت بالایی می‌باشد. این محصول از سری 4 ظرفشویی‌های بوش است و قابلیت‌های متعدد آن در کنار بهره مندی از سیستم­‌های کاربردی دستگاه پیش‌رو را به یکی از برترین گزینه‌ها در رده خود تبدیل کرده است.

میزان مصرف آب و انرژی این ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46GW01Eدر بازده انرژی +A قرار داشته و از عملکرد بهینه‌ای در زمان کار برخوردار است. به شکل جزئی­‌تر، این محصول در هر چرخه شستشو 1.02 کیلووات ساعت انرژی مصرف می‌کند و در صورت استفاده استاندارد از آن، مصرف انرژی سالیانه این دستگاه برابر با 290 کیلووات ساعت خواهد بود.

در خصوص مصرف آب، این دستگاه در هر سیکل شستشو 9.5 لیتر آب مصرف می‌کند. از طرفی با توجه به استانداردهای تعیین شده برای آن، مقدار مصرف آب سالیانه مدل پیش‌رو برابر 2660 لیتر می‌باشد که این مقدار با توجه به ظرفیت 12 نفره دستگاه کاملا منطقی به نظر می‌رسد.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46GW01Eاز موتور پیشرفته و قدرتمند BLDC سود می‌برد. این موتور با وجود عمر طولانی و کارکرد ایده آل، صدای ناچیزی را در زمان کار تولید می‌کند. میزان صدای خروجی از این دستگاه تنها 46 دسیبل قدرت دارد. این در حالی است که در صورت استفاده از حالت آرام، مقدار صدای مذکور تا عدد 44 دسیبل کاهش خواهد یافت.

لازم به ذکر است که محصول پیش‌رو مجهز به سیستم خشک کن بوده و این سیستم در بازده انرژی قابل قبول A قرار دارد.

ابعاد و وزن ظرفشویی سفید بوش

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46GW01E دارای عرض 60 سانتیمتر، عمق 60 سانتیمتر و ارتفاع 84.5 سانتیمتر بوده و وزن آن به 49 کیلوگرم می‌رسد. از طرفی کابل برق 175 سانتیمتری محصول به کاربر این امکان را می‌دهد تا دو شاخه دستگاه را به پریزهای برق تعبیه شده در فواصل نسبتا دور نیز به آسانی متصل نماید.

برنامه‌های شستشوی ظرفشویی 12 نفره بوش مدل SMS46GW01E

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46GW01E مجهز به 6 برنامه شستشوی اصلی بوده و از 3 گزینه ویژه شستشو سود می‌برد. لازم به ذکر است که این دو گزینه به تنهایی قابل انتخاب نبوده و به نوعی مکملی برای برنامه‌های شستشوی اصلی هستند.

ظرفشویی 12 نفره بوش مدل SMS46GW01E

برنامه‌های اصلی شستشو

 • Silence 50
 • Pre Rinse
 • Intensive 70
 • Eco 50
 • Auto 45-65
 • 1H 65

برنامه‌های ویژه شستشو

 • Vario Speed
 • Higene plus
 • Extra dry

در ادامه مطلب و در رابطه با نحوه عملکرد برنامه‌های شستشو و گزینه‌های ویژه محصول توضیحاتی را به شکل مختصر ارائه خواهیم داد.

Silence 50: حالت شستشوی آرام دستگاه است. اگر می‌خواهید از دستگاه در زمان استراحت افراد منزل و یا ساعات پایانی شب استفاده کنید. گزینه پیش‌رو بهترین حالت برای شستشوی ظروف بوده و کمترین میزان صدا را تولید خواهد کرد. لازم به ذکر است که دمای آب در این حالت بر روی 50 درجه سانتیگراد تنظیم می‌شود.

Pre Rinse: حالت پیش شستشوی دستگاه بوده و عموما برای خیساندن ظروف پرچرب و بسیار کثیف استفاده می‌شود. البته از این برنامه می‌توان برای شستشوی میوه و سبزیجات نیز استفاده نمود.

Intensive 70: بهترین گزینه برای شستن ظروف و قابلمه‌های کثیف و پرچرب است. دمای 70 درجه‌ای آب با ترکیب در کنار مواد شوینده سرسخت‌ترین لکه‌های چربی را از بین خواهد برد.

Eco 50: به عنوان برنامه شستشوی اقتصادی دستگاه شناخته می‌شود. با انتخاب این برنامه مدت زمان چرخه­ شستشو افزایش یافته و در مقابل از میزان مصرف آب و انرژی کاسته خواهد شد. دمای آب در این برنامه به صورت پیش فرض بر روی 50 درجه سانتیگراد قرار می‌گیرد.

Auto 45-65: گاهی مقدار کثیفی و چربی‌های قرار گرفته بر روی ظروف شما دارای مقادیر متفاوتی است. در این حالت گزینه پیش‌رو بهترین انتخاب جهت شستشوی ظروف می‌باشد. با انتخاب این حالت، دستگاه به صورت هوشمند و با بهره مندی از حسگرهای تعبیه شده تعداد و مقدار کثیفی ظروف را شناسایی کرده و با توجه به نتایج بدست آمده میزان آب و مواد شوینده را کنترل می‌کند. دمای آب در برنامه پیش‌رو به نسبت نتایج میان 45 تا 65 درجه سانتیگراد متغیر است.

1H 65: همان طور که از نام برنامه نیز مشخص است. با انتخاب این حالت دستگاه در یک چرخه شستشوی 60 دقیقه‌ای و با دمای 65 درجه‌ای آب ظروف شما را پاکسازی خواهد کرد.

Vario Speed: گزینه‌ای ویژه برای کاهش مدت زمان چرخه شستشوی برنامه انتخابی بوده و در زمان کار دستگاه می‌توان از آن استفاده نمود.

Higiene plus: با این برنامه ظرف‌های شما در محل آخر با دمای بیشتر آب شسته و ضد عفونی خواهند شد.

Extra dry: اگر می‌خواهید ظرف‌ها کاملا خشک و بدون قطره آبی باشند این گزینه را انتخاب کنید.

سایر ویژگی‌های دستگاه

 • ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46GW01Eمجهز به سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای بوده و از بدنه ظریف این نوع ظروف در برابر آسیب‌های احتمالی محافظت می‌نماید.
 • قابلیت قفل کودک دستگاه از تغییر تنظیمات شستشو در زمان کار جلوگیری کرده و تمامی دکمه‌های فیزیکی را قفل خواهد کرد.
 • نمایشگر قرار گرفته بر روی بدنه محصول اطلاعات مفیدی از نحوه عملکرد برنامه شستشو را در اختیارتان قرار می‌دهد.
 • ماشین ظرفشویی پیش‌رو از برنامه کاربردی Machine Care سود می‌برد. این حالت برای جرم گیری مخزن دستگاه در فواصل زمانی منظم استفاده می‌شود.
 • دستگاه پیش‌رو مجهز به سیستم ضد نشت آب، سیستم هوشمند بهترین روش شستشو و سیستم کنترل مواد شوینده و میزان آب مصرف است.
 • از سنسورهای به کار رفته در این محصول می‌توان به حسگر تشخیص تعداد ظروف و سنسور میزان آب مصرفی اشاره نمود.
 • ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46GW01Eاز قابلیت پیشرفته Active Water سود می‌برد. این قابلیت به شکل قابل توجهی در مصرف آب صرفه جویی می‌کند.

مشخصات

رنگسفید
مصرف انرژی+A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع84.8 سانتی‌متر
ظرفیت12 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویندارد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه3 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال2660 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال290 کیلووات ساعت
میزان صدا46-44 دسیبل
دکمه های لمسیندارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
سریسری 4
نوع موتورBLDC
قفل کودکدارد
شروع با تاخیر1 الی 24 ساعت

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS46GW01E

ظرفشویی بوش SMS46GW01E