لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
حراج! ماشین ظرفشویی بوش SMS67TW02B بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS67TW02B

BOSCH

جدید

  • سفید

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS67TW02B

ظرفشویی بوش SMS67TW02B از محصولات ماشین ظرفشویی بوش سری 6 ساخت آلمان می باشد. این ماشین ظرفشویی مبله bosch با ظرفیت 14 نفره فضای کافی برای قرار دادن بشقاب و لیوان و قاشق چنگال برای 14 نفر را دارد. این ظرفشویی 14 نفره بوش دارای برچسب انرژی +++A  است و مصرف آب و برق در این ماشین ظرفشویی بوش سری 6 پایین است و در مقایسه با شستشو دستی قطعاً به صرفه است. علاوه بر مناسب بودن قیمت ماشین ظرفشویی بوش، در این مدل ماشین ظرفشویی بوش فقط با 9.5 لیتر آب می توان تمامی ظروف را به صورت کاملا بهداشتی و بدون اتلاف آب شستشو نمود. 

Load Sensor به طور خودکار آب و انرژی را برای ظروف کمتری ذخیره می کند.

وزن بار در این ماشین ظرفشویی مبله توسط یک سنسور سرعت چرخشی شناسایی می شود که سطح آب را می شناسد. در ماشین ظرفشویی بوش برای ظروف بیشتر، آب بیشتر برای خیساندن ظروف مورد نیاز است. در این صورت آب بیشتری اضافه می شود. هنگام شستشو در ظرفشویی بوش برای ظروف کمتر، آب کمتری برای شستشو مورد نیاز است. سنسور بار بکار رفته در این ظرفشویی 14 نفره بوش برای استفاده بهینه آب حتی برای نیم بار یا بارهای جزئی، صرفه جویی در آب و برق را فراهم می کند.

با قابلیت نصف شوی بکار رفته در این ماشین ظرفشویی مبله bosch می‌توانید حتی اگر دارای خانواده کم جمعیت می‌باشید بدون اسراف در مصرف آب و مواد شوینده ظروف کم خود را روزانه شستشو کرده و دیگر منتظر پر شدن این  ظرفشویی 14 نفره بوش نباشید.

سیستم Aqua Sensor در ماشین ظرفشویی بوش

این سیستم استفاده شده در این ماشین ظرفشویی بوش سری 6 میزان کثیفی آب مرحله اول آبکشی را سنجیده و مشخص می‌کند که آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می‌باشد یا نه. در ظرفشویی بوش اگر آب فقط دارای میزان کمی از املاح و کثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. نکته کلیدی این است که در این ظرفشویی 14 نفره بوش در  هر بار شستشو تا سقف 20% آب معادل 4 لیتر توسط این سیستم صرفه‌جویی خواهد شد.

ظرفشویی بوش SMS67TW02B دارای 6 برنامه شستشو شامل Intensive 70 °C، Auto 45-65 °C، Economy 50 °C، Quick Wash 65 °C،Quick Wash 45 °C و Pre  Rinse هست. همچنین دارای 4 برنامه ویژه شستشو شامل Intensive Zone، Vario Speed Plus، Half Load و Hygiene Plus می باشد.

تکنولوژی Active Water: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر

تکنولوژی نوآورانه Active Water حداکثر بهره‌وری را در شستشو به ارمغان می‌آورد و این ماشین ظرفشویی بوش سری 6 کاملا با محیط زیست سازگار است. این تکنولوژی با استفاده از فیلترهای بهینه شده، گرم شدن سریع‌تر آب و پمپ جدیدتر در مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی  در هنگام استفاده از این مدل ماشین ظرفشویی بوش می‌شود.
وزن ظروف داخل این ماشین ظرفشویی مبله با استفاده از این سنسور سرعت چرخشی محاسبه شده تا بتواند میزان درستی از آب مورد نیاز برای شستن ظروف را مصرف کند. قاعدتا برای تعداد ظروف کمتر آب کمتری مصرف خواهد شد. این سنسور میزان مصرف بهینه آب را برای حتی نصف ظرفیت یا حداکثر ظرفیت محاسبه کرده و در مصرف آب و برق صرفه می‌کند.

ظرفشویی بوش SMS67TW02B از معدود ظرفشویی سری 6 هست که دارای زئولیت می باشد که نوعی ماده معدنی می باشد که رطوبت را جذب کرده و در عوض حرارت تولید می کند. این ماده معدنی درون محفطه‌ی تعبیه شده است.از خواص زئولیت می توان به خشک شدن کامل ظرف شده و هیچ گونه لکه از رطوبت بر روی ظروف، در طول فرآیند شست و شو ظروف تا ۱۰ درصد از مصرف برق صرفه جویی می نماید و باعث کاهش زمان شستشو می شود.

Eco Silence Drive TM: قدرتمند، با دوام، آرام و کارآمد

موتور  ECO SILENCE DRIVE بسیار آرام ظرفشویی بوش SMS67TW02B از نوع Super Silence Plus بوده و کاملا عایق بندی شده به طوری که در هنگام شستشو صدایی در حدود 42 دسی‌بل تولید می کند که اصلا آزاردهنده نخواهد بود. برنامه‌های متنوع شستشو این ماشین ظرفشویی به کمک کاربر آمده تا بهترین انتخاب را برای ظروف مختلف داشته باشد. این دستگاه دارای سیستم محافظ ظروف شیشه‌ای هم دارد. موتور BLCD برای پمپ تخلیه و گرما باعث افزایش راندمان دستگاه شده است.

به صرفه بودن قیمت ظرفشویی بوش آنرا در دسته بندی بهترین ماشین ظرفشویی bosch قرار داده است. از ویژگی های ظرفشویی بوش SMS67TW02B می توان به 4 دمای شستشو، نشانگر LED پر کردن مجدد نمک، نشانگر LED پر کردن مجدد مواد مکمل شستشو، سبد از نوع Vario Flex، دارای موتور Eco Silence Drive، جنس بدنه داخلی ظرفشویی بوش از استیل ضد زنگ، 6 قفسه بشقاب تاشو در سبد پایینی، 2 قفسه فنجان در سبد بالایی و مجهز به 3 سبد مجزا اشاره کرد.

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگسفید
مصرف انرژی+++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت14 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
زئولیتدارد
نصف شویدارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه4 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال2660 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال237 کیلو وات در ساعت
میزان صدا42 دسی‌بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 6
سایر ویژگی ها موتور فوق ساکت با عمر طولانی - نشانگر میزان نمک و جلادهنده - نشانگر زمان باقیمانده روند برنامه - مبدل حرارتی

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS67TW02B

ظرفشویی بوش SMS67TW02B