لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ظرفشویی بوش SMS68TI20M بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS68TI20M

BOSCH

جدید

 • استیل

اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMS68TI20M

ماشین ظرفشویی 13 نفره مدل SMS68TI20M محصولی از شرکت مشهور بوش بوده و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است. این محصول از سری 6 ظرفشویی بوش می‌باشد و قابلیت‌های متعدد و کاربردی آن به خوبی پاسخگو بسیاری از خانواده‌ها خواهد بود.

مصرف آب و انرژی لباسشویی بوش SMS68TI20M

ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMS68TI20M در بازده انرژی +++A قرار دارد. این نماد نشان دهنده عملکرد فوق العاده بهینه دستگاه و اتلاف انرژی کم آن در زمان کار است. به شکل جزئی‌تر، این محصول در هر چرخه شستشو 0.91 کیلووات ساعت انرژی مصرف می‌کند. همچنین طبق استانداردهای جهانی، مصرف انرژی سالیانه آن نیز برابر با 254 کیلووات ساعت است.

در خصوص مصرف آب، دستگاه پیش‌رو در هر سیکل شستشو 6.4 لیتر آب مصرف می‌نماید و این مقدار در طی یک سال به 1792 لیتر می‌رسد. البته همانطور که گفته شد، اعداد و ارقام ذکر شده تنها شکلی استاندارد داشته و مصرف واقعی آب و انرژی ماشین ظرفشویی پیش‌رو کاملا وابسته به طرز استفاده از آن است.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TI20M از موتور پیشرفته و قدرتمند BLDC سود می‌برد. این موتور در کنار عمر طولانی، صدای ناچیزی تولید می‌کند. صدای خروجی از این موتور در زمان شستشو تنها 42 دسیبل قدرت دارد. این در حالی است که در صورت استفاده از برنامه آرام دستگاه، این عدد تا مقدار 40 دسی‌بل کاهش می‌یابد.

لازم به ذکر است که سیستم خشک کن ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TI20M در بازده انرژی A قرار دارد.

ابعاد و وزن این ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TI20M دارای عرض 600 میلیمتر، عمق 600 میلیمتر و ارتفاع 845 میلیمتر بوده و وزن آن به 54 کیلوگرم می‌رسد. از طرفی کابل برق 175 سانتیمتری دستگاه، امکان اتصال آن به پریزهای برق موجود در فواصل نسبتا دور را نیز خواهد داد.

برنامه‌های شستشوی دستگاه:

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TI20M مجهز به 8 برنامه شستشوی اصلی و 5 حالت ویژه است. البته حالت‌های ویژه به تنهایی قابل انتخاب نبوده و همواره باید در کنار یکی از برنامه‌های شستشوی اصلی قرار گیرند.

برنامه‌های شستشوی اصلی:

ظرفشویی 13 نفره بوش

 •  Quick Wash 45
 • Pre Rinse
 • Night Program 50
 • Intensive 70
 • Glass 40
 • Eco 50
 • Auto 45-65
 • 1H 65

حالت‌های ویژه:

 • VarioSpeed Plus
 • IntensiveZone
 • HygienePlus
 • Half Load
 • ExtraDry

در ادامه مطلب از نحوه عملکرد برنامه‌های شستشو و حالت‌های ویژه دستگاه توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

Quick Wash 45: با انتخاب این برنامه دستگاه در یک سیکل شستشوی سریع ظروف شما را پاکسازی خواهد کرد. دمای آب در این برنامه بر روی 45 درجه سانتیگراد تنظیم می‌شود.

Pre Rinse: به عنوان برنامه پیش شستشو شناخته می‌شود. از برنامه پیش‌رو می‌توان برای خیساندن ظروف بسیار کثیف و یا آبکشی سریع ظروف نه چندان کثیف و فاقد چربی استفاده نمود. البته این حالت جهت شستن میوه و سبزیجات نیز کاربرد دارد.

Night Program 50: بهترین گزینه برای شستشوی ظروف در ساعات پایانی شب بوده و با انتخاب آن، صدای خروجی از دستگاه در پایین‌ترین مقدار خود تنظیم می‌شود. از طرفی دمای 50 درجه‌ای آب تضمین دهنده لکه بری کامل ظروف خواهد بود.

Intensive 70: از این برنامه برای شستن ظروفی با مقدار چربی و کثیفی بالا استفاده می‌شود. دمای آب در این حالت بر روی 70 درجه سانتیگراد قرار داشته و ترکیب آن با مواد شوینده، سرسخت‌ترین لکه‌ها را از بین خواهد برد.

Glass 40: برای شستن ظروف کریستالی، شیشه‌ای و حساس کاربرد دارد. با انتخاب این برنامه ظروف شما با فشار و دمای ملایم آب شسته می‌شوند. این برنامه از کدر شدن سطح ظروف شیشه‌ای و آسیب دیدن بدنه آنها در طولانی مدت جلوگیری خواهد کرد.

Eco 50: برنامه شستشوی اقتصادی دستگاه بوده و به شکل قابل توجهی در مصرف آب و انرژی صرفه جویی می‌نماید. البته مدت زمان سیکل شستشو در این حالت کمی بیشتر خواهد بود. لازم به ذکر است که دمای آب در برنامه پیش‌رو بر روی 50 درجه سانتیگراد تنظیم خواهد شد.

Auto 45-65: برای شستن ظروفی با مقدار کثیفی متفاوت استفاده می‌شود. در این حالت دستگاه به صورت خودکار و با بهره مندی از سنسورهای پیشرفته تعداد و مقدار کثیفی ظروف را شناسایی کرده و با توجه به نتایج بدست آمده سیکل شستشو را آغاز می‌کند. دمای آب در این برنامه و با توجه به داده‌ها بدست آمده بین 45 تا 65 درجه سانتیگراد متغیر است.

1H 65: همان طور که از نام آن نیز مشخص است. با انتخاب برنامه پیش‌رو، دستگاه در یک سیکل 60 دقیقه‌ای و در دمای آب 65 درجه سانتیگراد ظروف شما را پاکسازی خواهد کرد.

VarioSpeed Plus: از این گزینه برای کاهش مدت زمان چرخه شستشوی دستگاه استفاده می‌شود.

IntensiveZone: ظروف و یا قابلمه‌های پرچرب و کثیف خود را در آخرین سبد دستگاه قرار داده و گزینه پیش‌رو را انتخاب کنید. در این حالت ظروف موجود در آخرین سبد با ترکیبی از مواد شوینده و فشار قوی آب شسته می‌شوند. این در حالی است که ظروف قرار گرفته در سبدهای بالایی با فشار آب و مقدار مواد شوینده معمولی پاکسازی خواهند شد.

HygienePlus: با تجمع باکتری بر روی سطح ظروف، بوی بدی از آنها به مشام می‌رسد. حالت پیش‌رو با بکارگیری شیوه‌ای خاص به صورت کامل باکتری‌ها را از بین برده و در نتیجه بوی نامطبوع را حذف می‌کند. به طور کلی گزینه پیش‌رو برای شستن ظروف مخصوص افراد حساس مانند کودکان خردسال و سالمندان می‌تواند بسیار ایده‌آل باشد.

Half Load: با استفاده از این گزینه دستگاه تنها به نصف ظرفیت اصلی خود شروع به کار می‌کند.

ExtraDry: حالت خشک کن اضافی دستگاه بوده و در صورتی که از میزان رطوبت موجود بر روی ظروف راضی نیستید. می‌توانید با انتخاب این گزینه، سطح ظروف را کاملا خشک نمایید.

مشخصات

رنگاستیل
مصرف انرژی+++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع84.5 سانتی‌متر
ظرفیت13 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو6.4 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویدارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه5 برنامه ویژه
برنامه شستشو8 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال1792 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال254 کیلووات ساعت
میزان صدا42 دسی‌بل
دکمه های لمسیدارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 6
قفل کودکدارد
شروع با تاخیر1 الی 24 ساعت

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS68TI20M

ظرفشویی بوش SMS68TI20M