لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ارزان شد! ظرفشویی بوش SMV46MX00E بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMV46MX00E

BOSCH

جدید

 • استیل

اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMV46MX00E

ماشین ظرفشویی مدل SMV46MX00E محصولی از شرکت شناخته شده ی بوش بوده و در فرآیند ساخت آن از متریال‌های درجه یک و ابزارهای پیشرفته استفاده شده است. دستگاه پیش‌رو از سری 4 ظرفشویی بوش بوده و ظرفیت 14 نفره آن به خوبی پاسخگو خانوارهای پرجمعیت نیز خواهد بود.

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMV46MX00E از نوع ظرفشویی‌های توکار بوده و برای استفاده در آشپزخانه‌هایی با فضای متوسط گزینه‌ای ایده آل به حساب می‌آید. هم چنین نحوه طراحی این دستگاه کار آسان با آن را مهیا می‌سازد.

مصرف آب و انرژی این ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMV46MX00E در هر چرخه ی شستشو 9.5 لیتر آب مصرف می‌کند. همچنین طبق استانداردهای جهانی مصرف آب سالیانه این دستگاه نیز برابر با 2660 لیتر است. این مقدار با توجه به ظرفیت بالای محصول کاملا منطقی می‌باشد.

در خصوص مصرف انرژی، ماشین ظرفشویی پیش‌رو در هر سیکل شستشو 0.93 کیلووات ساعت انرژی مصرف کرده و این مقدار به صورت سالیانه و با توجه به استانداردهای تعیین شده به 266 کیلووات ساعت می‌رسد. لازم به ذکر است که ماشین ظرفشویی بوش مدل SMV46MX00E در بازده انرژی ++A قرار داشته و این نماد نشان دهنده عملکرد بهینه و اتلاف انرژی کم آن است.

البته میزان مصرف واقعی آب و انرژی دستگاه کاملا وابسته به نوع استفاده از آن بوده و اعداد ارقام ذکر شده تنها مشخص کننده استانداردهای محصولات هستند.

ابعاد و وزن دستگاه

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMV46MX00E دارای عرض 59.8 سانتیمتر، عمق 55 سانتیمتر و ارتفاع 81.5 سانتیمتر بوده و وزن آن تنها 34 کیلوگرم است. از طرفی شخص خریدار با آگاهی از ابعاد دقیق محصول، می‌تواند جایگاهی مناسب آن را در آشپزخانه منزل ایجاد نماید.

لازم به ذکر است که دستگاه پیش‌رو مجهز به سیم برقی به طول 175 سانتیمتر است. از این رو می‌تواند دو شاخه آن را به پریزهای برق موجود در فواصل نسبتا دور نیز به آسانی متصل نمود.

برنامه‌ها و ویژگی‌های ظرفشویی سفید بوش مدل SMV46MX00E 

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMV46MX00E دارای 6 برنامه شستشوی اصلی بوده و از 4 گزینه ویژه شستشو نیز بهره می‌برد. البته گزینه‌های ویژه شستشو به تنهایی قابل انتخاب نبوده و همواره باید در کنار یکی از برنامه‌های شستشوی اصلی قرار گیرند.

قیمت ظرفشویی توکار بوش

برنامه‌های اصلی شستشو

 • Quick Wash 45
 • Intensive 70
 • Glass 40
 • Eco 50
 • Auto 45/65
 • 1H 65

برنامه‌های ویژه شستشو

 1. VarioSpeed Plus
 2. Hygiene Plus
 3. ExtraDry
 4. Machine Care

در ادامه مطلب و به صورت خلاصه در رابطه با عملکرد هر یک از برنامه‌ها و قابلیت‌های فوق توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

Quick Wash 45: همان طور که از نام آن نیز مشخص است. با انتخاب این برنامه، دستگاه در یک سیکل شستشوی سریع ظروف شما را پاکسازی می‌نماید. به طور کلی این برنامه برای شستشوی ظروف نه چندان کثیف بسیار کاربردی و مفید است.

Intensive 70: از این برنامه برای شستشوی ظروف بسیار کثیف و پرچرب استفاده می‌شود. دمای 70 درجه‌ای آب در برنامه پیش‌رو با ترکیب در کنار مواد شوینده، سرسخت‌ترین لکه‌ها را از بین خواهد برد.

Glass 40: برای شستشوی ظروف کریستالی و حساس از این برنامه استفاده می‌شود. برنامه پیش‌رو با فشار و دمای ملایم آب ظروف شیشه‌ای شما را پاکسازی کرده و در طولانی مدت از آسیب دیدن و کدر شدن بدنه این نوع ظروف جلوگیری خواهد کرد.

Eco 50: به عنوان برنامه شستشوی اقتصادی شناخته می‌شود. با انتخاب این برنامه، مصرف آب و انرژی دستگاه کاهش یافته و در هزینه‌های نهایی صرفه جویی خواهد شد. البته کمتر شدن مصرف آب و انرژی دستگاه در کیفیت شستشوی ظروف خللی ایجاد نمی‌کند.

Auto 45/65: با انتخاب این برنامه دستگاه به صورت خودکار و با بهره مندی از حسگرهای موجود تعداد ظروف و مقدار کثیفی آنها را شناسایی کرده و با توجه به نتایج بدست آمده، میزان آب و مقدار مواد شوینده را کنترل خواهد کرد. دمای آب در این برنامه با توجه به سختی و مقدار کثیفی ظروف ما بین 45 تا 65 درجه سانتیگراد متغیر است.

1H 65: همان طور که از نام برنامه نیز پیداست. با انتخاب آن، دستگاه در یک سیکل شستشوی 60 دقیقه‌ای و با ترکیب مواد شوینده در کنار دمای آب 60 درجه‌ای، ظروف شما را پاکسازی می‌نماید.

VarioSpeed Plus: با انتخاب این گزینه ویژه، مدت زمان باقی مانده از چرخه شستشو به شکل قابل توجهی کاهش می‌یابد. به طور کلی از این برنامه می‌توان در مواقع ضروری و برای کاهش مدت زمان سیکل‌های شستشوی طولانی استفاده نمود.

Hygiene Plus: با انتخاب گزینه ویژه پیش‌رو، بوی نامطبوع و باکتری‌های موجود بر روی سطح ظروف به طور کامل از بین می‌رود. اگر در منزلتان افراد سالمند و یا کودکان خردسال زندگی می‌کنند. استفاده از این گزینه ویژه برای شستن ظروف آنها توصیه می‌شود.

ExtraDry: ماشین ظرفشویی توکار  بوش مدل SMV46MX00E پس از اتمام چرخه شستشو به صورت خودکار و با استفاده از جریان هوای داغ، سطح ظروف را خشک می‌کند. اما با انتخاب این گزینه ویژه، دستگاه مجددا فرآیند خشک کردن را تکرار کرده و هرگونه رطوبت موجود بر روی سطح ظروف را از بین خواهد برد.

Machine Care: از این گزینه ویژه به صورت منظم و در فواصل زمانی معین استفاده می‌شود. پس از مدتی استفاده از دستگاه، مخزن داخلی آن دچار جرم گرفتگی خواهد شد. در این حالت با ریختن مقدار مشخصی از مواد شوینده مخصوص و با انتخاب یک چرخه شستشوی سریع می‌توانید جرم‌های موجود را به صورت کامل از بین ببرید. توجه داشته باشید که قبل از انجام این کار، مخزن دستگاه خالی از هرگونه ظرف باشد.

مشخصات

رنگسفید
مصرف انرژی++A
طول55 سانتی‌متر
عرض59.8 سانتی‌متر
ارتفاع81.5سانتی‌متر
ظرفیت14 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه4 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال2660 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال266 کیلووات
دکمه های لمسیندارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 4
قفل کودکدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMV46MX00E

ظرفشویی بوش SMV46MX00E