لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
کارواش بوش مدل AQT 33-11 بزرگ‌نمایی

کارواش بوش مدل AQT 33-11

BOSCH

جدید

  • سبز

اطلاعات بیشتر

کارواش بوش مدل AQT 33-11

بوش یکی مهم‌ترین تولیدکنندگان لوازم خانگی و برقی است که محصولات آن از لحاظ کیفیت در رتبه بالایی قرار دارند. این شرکت آلمانی، در ساخت انواع محصولات خود از فناوری‌های نوین استفاده می‌کند. تکنولوژی به کار رفته در تولیدات شرکت بوش برای بسیاری از افراد جالب توجه است.

کارواش بوش AQT33-11 ، نمونه‌ای از تولیدات این شرکت بزرگ است. این محصول یک دستگاه بسیار کارآمد برای شستشوی انواع وسایل نقلیه است. سادگی کار با کارواش بوش مدل AQT 33-11 ، سبب شده از افراد زیادی برای خرید آن ترغیب شوند. در ادامه به معرفی هر چه بهتر این محصول با کیفیت می‌پردازیم.

خرید کارواش خانگی بوش

معرفی کارواش بوش AQT33-11

کارواش بوش AQT33-11 ، در زمره کارواش‌های خانگی قرار دارد، زیرا ابعاد این محصول کوچک می‌باشد. فشار آب خروجی از نازل دستگاه این کارواش خانگی بوش ۱۱۰ بار بوده و آب خروجی آن حدود ۵.۵ لیتر بر دقیقه است. این فشار بالا سبب از بین رفتن هر نوع آلودگی از سطوح مختلف می‌شود.

در این دستگاه، مخزنی جهت اضافه شدن مواد شوینده نیز قرار دارد. این امر در کنار فشار بالای آب باعث پاکی و تمیزی اشیای شسته شده توسط دستگاه در مدت زمان کمتری می‌شود و در مصرف آب صرفه جویی خواهد شد. همچنین استفاده از این دستگاه به کاهش هزینه‌های مصرفی نیز منجر می‌گردد.

وزن کم کارواش بوش مدل AQT33-11 ، به جا به جایی آسان آن کمک زیادی می‌کند. موتور پر قدرت این کارواش، مهم‌ترین نقطه عطف آن است. این موتور در طول استفاده، با قدرت زیاد آب را به بیرون از دستگاه منتقل می‌کند. عمر بالا و کیفیت بسیار مطلوب موتور این دستگاه، یکی از مهم‌ترین دلایل انتخاب کارواش بوش AQT33-11  توسط مشتریان است.

ویژگی‌های بارز کارواش خانگی بوش مدل AQT33-11

پلاستیک استفاده شده در بدنه این کارواش بر خلاف وزن کم، دارای استحکام بسیار بالایی است. شلنگ سه متری این کارواش، شستشوی هر وسیله را سهل و آسان می‌کند. در کنار خرید کارواش خانگی بوش، می‌توان از تجهیزاتی نظیر لنس، مخزن مواد شوینده، نازل سه حالته و نازل ساده نیز بهره‌مند شد. بدنه این مدل کارواش بوش، حاوی قسمت‌هایی جهت نگهداری این تجهیزات است تا در صورت عدم نیاز به آنها در این قسمت‌ها قرار گیرند.

موتور کارواش بوش مدل AQT33-11 ، دارای ۱۳۰۰ وات قدرت است. نصب هر یک از تجهیزات بر روی این دستگاه، نیازی به تخصص ندارد. استفاده از این کارواش به کاربر این امکان را می‌دهد تا با بیشترین قدرت، در کمترین زمان به شستشو یک وسیله و یا پارکینگ بپردازد. ظاهر ساده و زیبای کارواش بوش یکی دیگر از مزایای آن در هنگام خرید محسوب می شود.

طول کابل برق کارواش بوش مدل AQT33-11، حدود ۵ متر بوده و این امر در کنار شلنگ آب ۳ متری، محیط کاری به شعاع ۸ متر را ایجاد می‌نماید. نازل این کارواش به گونه‌ای طراحی شده است که با قطع فشار دست بر روی آن، خروج آب از شلنگ متوقف می‌شود.

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

کارواش بوش مدل AQT 33-11

کارواش بوش مدل AQT 33-11