لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
حراج! یخچال زیر کابینتی بوش KUR15A50NE بزرگ‌نمایی

یخچال زیر کابینتی بوش KUL15A60M

BOSCH

جدید

  • سفید

اطلاعات بیشتر

یخچال زیر کابینتی بوش مدل KUL15A60M

یخچال زیر کابینتی مدل KUL15A60M از سری 2 محصولات بوش ساخت کشور آلمان می باشد، این یخچال زیر کابینتی بوش با مصرف انرژی +A با ظرفیت خالص 139 لیتر دارای 3 طبقه محفطه ی یخچال دارای شیشه های قابل تنطیم می باشد.

FreshSense: آب و هوای مناسب ذخیره سازی

با توجه به شرایط ذخیره سازی مطلوب، غذای شما یک سازگاری مطلوب را حفظ می کند؛ برای مثال، بستنی نه خیلی نرم و نه خیلی سخت است. یخچال بوش

دمای ثابت در داخل یخچال یک عامل تعیین کننده در دستیابی به طراوت و طعم بیشتری است. سنسورهای FreshSense به طور مداوم دمای محیط، یخچال و فریزر را کنترل و کنترل می کنند. دمای ثابت داخل یخچال، مستقل از دمای بیرونی، نتیجه است.

شرکت بوش آلمان به منظور کاهش مصرف برق با داشتن تیمی قدرتمند در طراحی یخچال و فریزر مطابق با استانداردهای بین المللی اقدام به عرضه یخچال زیر کابینتی بوش KUL15A60M در بازار نموده است، همه ساله به لیست استفاده کنندگان وسایل این شرکت آلمانی افزوده می‌شود و نام و آوازه آن از دیرباز برای مصرف کنندگان از وسایل دیجیتال آشنا بوده است و طراحان در خط تولید این شرکت همیشه سعی بر بالا بردن کیفیت بیشتر و کاهش مصرف انرژی کرده اند حال با توجه به ویژگی‌های اختصاصی این دستگاه همانند موارد ذکر شده در بالا انتخاب این وسیله برای مشتریان مقرون و به صرفه می‌باشد. 

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگسفید
مصرف انرژی+A
عرض60 سانتی متر
ارتفاع82 سانتی متر
سری2
سایر ویژگی ها ضد برفک، دارای طبقه نگهداری بطری، یخچال زیر کابینتی
ظرفیت خالص یخچال137 لیتر
جنس طبقاتشیشه
تعداد کشو1 کشو
عمق55 سانتی متر
وزن22 کیلو گرم

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

یخچال زیر کابینتی بوش KUL15A60M

یخچال زیر کابینتی بوش KUL15A60M