لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ماشین ظرفشویی بوش SMS88TI26E بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS88TI26E

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS88TI26E

ظرفشویی بوش SMS88TI26E از محصولات ماشین ظرفشویی بوش سری 8 ساخت کشور آلمان است. این ماشین ظرفشویی مبله به رنگ استیل و صفحه نمایشگر آن که به صورت LCD طراحی شده است که نشان دهنده میزان مصرف آب و برق، مدت زمان باقی مانده در فرآیند شستشو و میزان نمک و مایع شستشو میباشد، که با قابلیت لمسی، موجبات حفظ زیبایی این ظرفشویی 14 نفره بوش و سهولت در استفاده را فراهم آورده است.

ظرفشویی بوش SMS88TI26E دارای سه سبد یا جایگاه قرارگیری ظروف است. طبقه‌ی پایینی این ماشین ظرفشویی مبله برای بشقاب و سینی و ظروف حجیم، طبقه‌ی میانی این ظرفشویی بوش برای لیوان و فنجان و طبقه‌ی بالایی این ظرفشویی 14 نفره بوش برای قرارگیری قاشق و چنگال و... است. این ماشین ظرف‌شویی با بهره‌گیری از برنامه‌های شستشوی از پیش تعیین‌شده، قطعا رضایت مصرف‌کننده را تامین می‌کند.

Super Silence: ماشین ظرفشویی بوش بسیار آرام با 42 دسی بل

صدای تولیدی این ماشین ظرفشویی بوش سری 8 در بیشترین میزان خود به 42 دسی‌بل میرسد که در نوع خود کم نظیر است، این صدا تاحدی پایین است که ممکن است شما متوجه عملکرد این ماشین ظرفشویی بوش نشوید. در کنار صدای کم، مصرف آب پایین ظرفشویی بوش که به میزان 7.5 لیتر در هر سیکل شستشو است و مصرف انرژی 211 کیلو وات ساعت در سال دیگر مشخصه‌ی قابل توجه است که در کنار راندمان بالای این ظرفشویی بوش، صرفه اقتصادی را به همراه می آورد.

Aqua Stop: گارانتی مادام العمر ماشین ظرفشویی بوش در برابر آلودگی آب

Aqua stop بکار رفته در ظرفشویی بوش SMS88TI26E در هر زمان جلوی هرگونه نشتی احتمالی دستگاه گرفته می‌شود و ایمنی دستگاه را از این نظر تضمین می‌کند. سیستم Aqua Stop بکار رفته در ظرفشویی بوش شامل یک شلنگ دو جداره، یک شیر ایمنی و یک پناهگاه شناور است که این ماشین ظرفشویی بوش سری 8 از 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب اطمینان حاصل می کند. با استفاده از این سیستم در ظرفشویی بوش، چنانچه این ماشین ظرفشویی مبله bosch دچار نشتی آب باشد، در هر نقطه‌ای که مسیر عبور آب نشتی در آن ایجاد شده بلافاصله آب را قطع می‌کند. با این قابلیت از بروز حوادث ناشی از آب و خسارت‌های جدی آن در ساختمان شما جلوگیری می شود. تشخیص نشتی آب با استفاده از سنسورهایی صورت می‌گیرد که در کف این ظرفشویی 14 نفره بوش تعبیه شده است.

تکنولوژی Active Water: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر در ماشین ظرفشویی بوش

علاوه بر مقرون به صرفه بودن قیمت ماشین ظرفشویی بوش تکنولوژی نوآورانه Active Water بکار رفته در ماشین ظرفشویی بوش سری 8 حداکثر بهره‌وری را در شستشو به ارمغان می‌آورد و کاملا با محیط زیست سازگار است. Active water نیز به نوعی با تنظیم آب مصرفی و گردش و فیلتر آب در هر مرحله میزان شستشوی ظروف را تشخیص داده و باعث کاهش مصرف آب و جریان یافتن موثرتر آب مصرف شده مجددا همان آب استفاده می شود. خصیصه‌ی 3D air flow این ظرفشویی 14 نفره بوش حاکی از نوع خاصی از خشک کنی ظروف است. با این قابلیت باد گرم بصورت سه بعدی وارد محفظه‌ی ظرفشویی شده و با فرمولی ویژه در خشک شدن هر چه بهتر و درخشان‌تر ظروف تسریع می‌بخشد.

ویژگی Zeolith در ظرفشویی بوش SMS88TI26E

از بارزترین و کاراترین ویژگی‌های ظرفشویی بوش SMS88TI26E، قابلیت انحصاری Zeolith آن بوده که به واسطه‌ی این خصیصه و با کمک نوعی سنگ معدنی، ظروف در هنگام خشک شدن تحت تاثیر این ماده قرار می‌گیرند و با کمترین میزان مصرف انرژی، ظروف هرچه درخشان‌تر و بهتر خشک می‌گردند.
مقرون به صرفه بودن قیمت ظرفشویی بوش آنرا در دسته بندی بهترین ماشین ظرفشویی bosch قرار داده است. از دیگر قابلیت های کارآمد و حرفه ای این مدل ماشین ظرفشویی مبله bosch، تشخیص وزن ظروف است که بسته به اندازه‌ی تعداد ظروف آلودگی آنها مواد شوینده و آب مورد استفاده قرار میگیرد.  

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگاستیل
مصرف انرژی+++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت13 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو7.5 لیتر
زئولیتدارد
نصف شویدارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیندارد
برنامه ویژه6 برنامه ویژه
برنامه شستشو8 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال2100 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال211 کیلو وات ساعت
میزان صدا42 دسی‌بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 8
سایر ویژگی هامبدل حرارتی - موتور فوق ساکت با عمر طولانی - عملکرد منحصر به فرد خشک کن با استفاده از تکنولوژی زئولیت

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS88TI26E

ظرفشویی بوش SMS88TI26E