لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
جرم گیر ظرفشویی فینیش 250 میل بزرگ‌نمایی

جرم گیر ظرفشویی فینیش 250 میل

جدید

اطلاعات بیشتر

جرم‌گیر ظرفشویی 250 میل فینیش

اکثر ماشین‌های ظرفشویی پس از چندین ماه استفاده هر روزی، نیاز به تمیز شدن داخلی پیدا می‌کنند. طی شستشوی ظروف چرب ممکن است که چربی آنها در جداره و قسمت‌هایی که دسترسی آسانی ندارند جمع شوند و یا ممکن است آهک موجود در آب بر روی بدنه و درزهای ماشین ظرفشویی رسوب کند. با گذشت زمان این باقیمانده چربی‌ها و یا رسوب آهک باعث می‌شود که کیفیت شستشو پایین آمده و در نتیجه ظرف‌ها کدر شده و شفافیت گذشته را از دست بدهند. همچنین تجمع این مواد سبب بوی نامطبوعی در ماشین ظرفشویی خواهد شد.

برای برطرف شدن این مشکل و زدودن رسوبات و چربی‌ها باید هر چند وقت یک‌بار از جرم‌گیر ماشین ظرفشویی استفاده نمود تا محفظه داخلی دستگاه به خوبی تمیز شود و کیفیت شستشو همانند سابق حفظ گردد.
از میان محصولات شوینده ظرفشویی که در بازار وجود دارند محصولات فینیش امتحان خود را به خوبی پس داده‌اند و کیفیت بالای آنها به افراد بسیاری که از آنها بارها استفاده کرده‌اند ثابت شده است. جرمگیر ظرفشویی 250 میل فینیش یکی از محصولات این شرکت است که در امر تمیز شدن ظرفشویی کار خود را به نحو احسنت انجام خواهد داد. پس از چندین بار استفاده از ظرفشویی، جرم‌گیر 250 میل فینیش را باز کرده و  به صورت وارونه در طبقه اول ظرفشویی خالی، قرار دهید و طولانی‌ترین برنامه شستشو یا برنامه شستشویی با دمای بالا را انتخاب کنید. با شروع کار دستگاه آب و محلول جرمگیر به تمامی نقاط ظرفشویی رسیده و تمامی رسوبات و چربی‌ها را ازبین می‌برد.

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

جرم گیر ظرفشویی فینیش 250 میل

جرم گیر ظرفشویی فینیش 250 میل