لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
توستر بوش TAT6L132 بزرگ‌نمایی

توستر بوش TAT6L132

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

  • مشکی

1,620,000 تومان

اطلاعات بیشتر

توستر بوش مدل TAT6L132

امروزه توستر به یکی از مهمترین ابزارهای هر آشپزخانه‌ای تبدیل شده است. شاید 10 سال پیش، بیشتر افراد چیزی در مورد توستر و کارایی آن نمی‌دانستند اما امروزه، این محصول، یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی می‌باشد. یکی از بهترین نمونه‌هایی که شما می‌توانید از آن استفاده کنید، توستر بوش TAT6L132 است.

امکانات توستر بوش TAT6L132

در حال حاضر، توستر بوش TAT6L132 از جایگاه بالایی در بازارهای جهانی برخوردار است چرا که این محصول، ویژگی‌ها و امکانات منحصر به فردی دارد. از جمله برخی از مهم‌ترین آنها می‌توان به مواردی مانند مصرف پایین، طراحی زیبا، تنظیم درجه حرارت و جایگاه ویژه برای کیک و کلوچه اشاره کرد.

تنظیم درجه حرارت

شما می‌توانید قبل از قرار دادن نان و یا مواد غذایی مورد نظر خود در این توستر، درجه حرارت را تنظیم کنید. همان طور که ‌می‌دانید، مواد مختلف برای برشته شدن به دمای متفاوتی نیز نیاز دارند.

طراحی زیبا

محصولات خانگی نه تنها باید کیفیت بالا و کارایی داشته باشند، بلکه زیبایی نیز یکی دیگر از بخش‌های جدا ناپذیر آنها محسوب می‌شود. تمام محصولات برند بوش از طراحی منحصر به فرد و زیبایی برخوردار هستند و به همین دلیل می‌توانند به ظاهر آشپزخانه شما را ارتقا بدهند.

توستر بوش

بدنه استیل

بدنه این محصول از استیل با کیفیت تهیه شده است. استیل یکی از مواد ضد زنگ است و همچنین قابلیت شست و شو رو نیز دارد. علاوه بر این، در این توستر بخشی برای قرار گرفتن خرده نان‌ها نیز وجود دارد. این خرده‌ها در یک بخش مخصوص قرار می‌گیرند که شما به راحتی می‌توانید آن را خارج کنید.

میزان مصرف انرژی توستر بوش TAT6L132

توستر بوش مدل TAT6L132 دارای برچسب مصرف انرژی A مثبت است. به طور معمول، توسترها مصرف بالایی ندارند اما محصولات برند بوش، به دلیل طراحی داخلی موتورهای خود، نسبت به سایر نمونه‌های مشابه، سرانه مصرف پایین‌تری دارند.

مزایای توستر بوش TAT6L132:
  • طراحی زیبا
  • کاربر پسند
  • صرفه جویی در مصرف انرژی
  • قیمت مناسب
  • بدنه ضد زنگ

مشخصات

رنگمشکی
وزن2 کیلوگرم
بالابر ناندستی
محفظه جمع‌آوری خرده ناندارد
سیستم یخ زداییدارد
کلید توقف عملیاتدارد
تعداد نان برای تست2 درگاه نان

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

توستر بوش TAT6L132

توستر بوش TAT6L132