لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
سشوار مو بوش PHD7961 بزرگ‌نمایی

سشوار مو بوش PHD7961

BOSCH

جدید

  • مشکی

اطلاعات بیشتر

سشوار مو بوش مدل PHD7961

برای حالت دادن و خشک کردن موهای خود یا مشتریان آرایشگاهتان به دنبال سشواری حرفه‌ای هستید؟ به شما سشوار بوش مدل PHD7961 پیشنهاد می‌کنیم. این سشوار با طراحی ارگونومیک بدنه بر آن شده است تا استفاده آسانی را برای کاربران داشته باشید و همچنین با موتور قدرتمندی که بر روی آن قرار گرفته شده می‌توانید نتایج بی‌نظیری را شاهد باشید.

سشوار بوش مدل PHD7961

ویژگی و امکانات این سشوار حرفه‌ای بوش

در نگاه اول چیزی که برای خرید سشوار لازم است موتور قدرتمند و حرارت مناسب آن است و پس از آن طراحی بدنه و وزن دستگاه است که اهمیت بالایی خواهد داشت. سشوار مو بوش مدل PHD7961 هر دوی این ویژگی‌ها را دارد. این سشوار مو دارای طراحی مهندسی دسته و بدنه است به طوری که با گرفتن آن متوجه این طراحی حرفه‌ای خواهید شد. وزن 1000 گرمی آن با دسته ارگونومیکی که دارد اصلا احساس نخواهد شد و می‌توانید به راحتی آن را حرکت دهید. موتور این دستگاه از نوع AC بوده و از توان 2300 واتی برخوردار است که باد گرم را در حد مطلوب و قدرتمندی تولید می‌کند همچنین این سشوار امکان خروج باد سرد را نیز دارد که برای آسیب کمتر موها می‌توانید از این حالت استفاده نمایید.

این موتور سه حالت تنظیم دما و دو سرعت متفاوت دارد که با توجه به نیاز خود می‌توانید حالت‌های مختلف را به کار بگیرید. همچون سیم 1.8 متری آن امکان جا به جایی و حرکت دادن آن را آسان‌تر کرده است.

مشخصات

رنگمشکی
قدرت موتور2300 وات
نوع موتورAC
سایر ویژگی ها3 تنظیم دما، 2 تنظیم سرعت
طول سیم برق1.8 متر

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

سشوار مو بوش PHD7961

سشوار مو بوش PHD7961