لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
حراج! ماشین ظرفشویی بوش SMS45II01B بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS45II01B

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS45II01B

ظرفشویی بوش SMS45II01B در دسته‌ی ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش ساخت آلمان و در رده‌ی ماشین ظرفشویی بوش سری 4 میباشد. این ماشین ظرفشویی مبله bosch به رنگ استیل با ظرفیت 1+12 نفره هست که گنجایش کافی برای شستشوی مقدار زیادی از ظروف را دارد که برای یک میهمانی 14 نفره کافی است. کشوهای موجود در این ماشین ظرفشویی فضای بیشتری را برای ظروف بزرگی مثل قابلمه در اختیارتان می‌گذارد.

Eco Silence Drive TM: بوش قدرتمند، با دوام، آرام و کارآمد

این مدل ماشین ظرفشویی در دسته  پرطرفدارترین و بهترین ماشین ظرفشویی بوش، دارای موتور ECO SILENCE DRIVE می‌باشد و موتور بسیار آرام این ماشین ظرفشویی مبله bosch از نوع Super Silence Plus بوده و کاملا عایق بندی شده به طوری که در صورت روشن بودن تنها 46 دسی‌بل صدا تولید می‌کند و متوجه روشن بودن ظرفشویی بوش نخواهید شد.

سیستم آبکشی ظرفشویی بوش SMS45II01B بوش سری 4

سیستم آبکشی اولیه موجود در این ماشین ظرفشویی بوش سری 4 برای شستشوی ظروفی که ته مانده غذا در ‌آنها خشک شده است و به ظروف چسبیده است و همچنین ظروف با لکه‌های بسیار پرچرب و کثیف استفاده فراوانی دارد. ظرفشویی بوش SMS45II01B با دارا بودن برچسب انرژی +A از مصرف انرژی و مصرف آب نسبتا پایینی برخوردار است. میزان مصرف آب این ماشین ظرفشویی مبله bosch فقط به میزان 9.5 لیتر در هر سیکل شستشو است. 

Aqua Stop: گارانتی مادام العمر محصولات بوش در برابر آلودگی آب

با اشاره به به صرفه بودن قیمت ظرفشویی بوش،این ظرفشویی 13 نفره بوش دارای سیستم  Aqua Stop میباشد. این سیستم شامل یک شلنگ دو

جداره، یک شیر ایمنی و یک پناهگاه شناور است که از 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب اطمینان حاصل می کند، که با استفاده از این سیستم، چنانچه ماشین ظرفشویی دچار نشتی آب باشد، در هر نقطه‌ای که مسیر عبور آب نشتی در آن ایجاد شده بلافاصله آب را قطع می‌کند، با این قابلیت از بروز حوادث ناشی از آب و خسارت‌های جدی آن در ساختمان شما جلوگیری می شود. در این ظرفشویی 13 نفره بوش تشخیص نشتی آب با استفاده از سنسورهایی صورت می‌گیرد که در کف ماشین ظرفشویی بوش SMS45II01B تعبیه شده است.

مزیت های Bosch dishwasher SMS45II01B

علاوه بر مناسب بودن قیمت ماشین ظرفشویی بوش، این مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 4 دارای تکنولوژی Active Water نیز میباشد. تکنولوژی بکار رفته در این ماشین ظرفشویی مبله حداکثر بهره‌وری را در هر شستشو به ارمغان می‌آوریم. ظرفشویی 13 نفره بوش کاملا با محیط زیست سازگار است. تکنولوژی Active Water با استفاده از فیلترهای بهینه شده، سبب گرم شدن سریع‌تر آب در این ظرفشویی بوش شده و پمپ جدیدتر در مصرف آب و صرفه جویی در مصرف انرژی در این ماشین ظرفشویی بوش می‌شود.
از ویژگی‌های دیگر ماشین ظرفشویی بوش SMS45II01B می توان به 5 برنامه شستشو، 2 برنامه ویژه شستشو، 4 دمای مختلف برای شستشو بهتر، سیستم ACTIVE WATER، Aqua Sensor, Load-Sensor، Automation، Eco Silence Drive، جنس دیگ داخلی استیل ضد زنگ، سیستم سبد Vario Flex، مجهز به سیستم Aqua Stop ، قفل کودک برای درب و سیستم محافظت از شیشه اشاره کرد.

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگاستیل
مصرف انرژی+A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت12+1 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد2 سبد
خشک کن اضافیندارد
برنامه ویژه2 برنامه ویژه
برنامه شستشو5 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال----
میزان مصرف انرژی در سال----
میزان صدا46 دسی‌بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)----
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 4
سایر ویژگی هاسیستم محافظت از شیشه - دارای قفل کودک - دارای 4 دمای شستشو - جنس وان داخلی از نوع استیل ضد زنگ

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS45II01B

ظرفشویی بوش SMS45II01B