لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ترازو بوش PPW3330 بزرگ‌نمایی

ترازو بوش PPW3330

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

  • سفید

1,000,000 تومان

اطلاعات بیشتر

ترازو بوش مدل PPW3330

بوش در کنار ساخت لوازم برقی مختلف همانند لباسشویی، ظرفشویی، یخچال و ... که اساس هر آشپزخانه‌ای می‌باشد در تولید لوازم کوچک و جانبی نیز فعالیت داشته و در این زمینه نیز توانسته بسیار موفق باشد. ترازو بوش مدل PPW3330 یکی از این لوازم جانبی کوچک است که وجود آن در گوشه آشپزخانه احساس خواهد شد. با داشتن یک ترازوی دیجیتال شما قادر خواهید بود سلامت و تغییر وزن خود را در خانه همیشه کنترل کنید.

ترازو دیجیتال بوش

این ترازوی دیجیتال بوش مدل PPW3330 در ابعاد 30×30 سانتی متر و برای کاربر خانگی ساخته شده است. ترازوی دیجیتال بوش PPW3330 قابلیت نمایش هر وزنی را تا حداکثر 180 کیلوگرم را دارد و از دقت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد که در واقع دقت اندازه‌گیری در این دستگاه 100 گرم است.

محاسبه BMI، توده چربی، توده استخوانی و توده عضلانی کارهایی است که این ترازو انجام خواهد داد تا اطلاعاتی کلی را از وزن و بدن خود را در اختیار داشته باشید. صفحه شیشه‌ای آن بسیار حساس بوده و با کوچک‌ترین اشاره‌ای ترازو روشن خواهد شد و در نهایت با ایستادن بر روی آن می‌توانید وزن خود را بر روی نمایشگر یزرگ آن مشاهده نمایید. همچنین یک عدد باتری لیتیوم یونی منبغ تغذیه این ترازو دیجیتال است.

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ترازو بوش PPW3330

ترازو بوش PPW3330