لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
اتو مو بوش PHS3651 بزرگ‌نمایی

اتو مو بوش PHS3651

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

  • قرمز

600,000 تومان

اطلاعات بیشتر

اتو مو بوش مدل PHS3651

یکی از محصولات شرکت بوش اتو موی مدل PHS3651 است. این محصول با رنگ زیبای صورتی و طراحی با ظرفت خود جزء یکی از زیباترین مدل‌های اتو مو موجود در بازار شده است.

این محصول دارای صفحاتی در اندازه‌ی باریک و از جنس سرامیک است. صفحه‌های سرامیکی برای سلامتی مو مناسب‌تر هستند زیرا الکتریسیته را انتقال نمی‌دهند و در برابر گرما مقاومت دارند، بنابراین میزان انتقال الکتریسیته به مو و ایجاد خطر به هنگام استفاده از اتو مو کاهش می‌یابد. کفه‌های سرامیکی به دلیل مقاومت در برابر حرارات، دیرتر فرسوده می‌شوند و بر همین اساس، عمر بالاتری دارند. همچنین حرارتی که در زیر کفه‎های سرامیکی ایجاد می‌شود، به خوبی در سطح سرامیک پخش شده و آن را داغ می‌کند. صفحات متوسط برای موهای کوتاه مناسب هستند.

یکی از ویژگی های این مدل اتو مو بوش  مدت زمان گرم شدن صفحات اتو است که در 50 ثانیه صفحه به صورت کامل داغ و آماده استفاده می‌شود. است. از دیگر ویژگی‌های آن قابلیت خاموشی خودکار است که بعد از مدتی که از اتوی روشن استفاده نشود دستگاه به صورت خودکار خاموش می‌شود.

اتوی موی بوش PHS3651 یک محصول با کیفیت و زیبا است که برای مصارف خانگی بسیار مناسب است و در کوتاه ترین زمان موهای شما را لخت و صاف می‌کند.

مشخصات

کشور سازندهچین
رنگقرمز
سایر ویژگی هاسیستم خاموشی خودکار دارای کیف نگهداری
توان مصرقی17 وات
جنس صفحهسرامیک
مدت زمان گرم شدن50 ثانیه
نوع مصرفخانگی

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

اتو مو بوش PHS3651

اتو مو بوش PHS3651