حراج! ماشین ظرفشویی بوش SMS45IW01B بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS45IW01B

BOSCH

جدید

وضعیت: موجود است

  • سفید

8,030,000 تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS45IW01B

ظرفشویی بوش SMS45IW01B از سری ماشین ظرفشویی بوش سری 4 و ساخت کشور آلمان است. این ماشین ظرفشویی مبله bosch با ظرفیت 1+12 نفره در هر سیکل شستشو فقط 9.5 لیتر آب مصرف می کند که نسبت به شستشو با دست با صرفه تر هست و این ماشین ظرفشویی بوش دارای 5 برنامه‌ی شستشو اصلی و 2 برنامه‌ی ویژه‌ی VARIO SPED و EXTRA HYGIENE می‌باشد.

Bosch Dishwasher SuperSilence: بسیار آرام با 46 دسی بل 

با تشکر از موتور الکتریکی و بسیاری از اقدامات ضد صدای بکار رفته در این ماشین ظرفشویی بوش، این ماشین ظرفشویی مبله SuperSilence بسیار آرام است. این ویژگی در ظرفشویی بوش SMS45IW01B باعث شده تا کمترین آلودگی صوتی را در هنگام استفاده از این ظرفشويی 12 نفره بوش در آشپزخانه داشته باشید، مخصوصا در برنامه‌ی شبانه که ویژگی مهمی است.

برنامه های شستشو در ماشین ظرفشویی بوش SMS45IW01B 

با توجه به مناسب یودن قیمت ظرفشویی بوش، ظرفشویی بوش SMS45IW01B دارای برچسب انرژی +A نیز میباشد و همچنین جهت شستشوی بهتر ظروف شیشه ای سیستم محافظت از شیشه در این ماشین ظرفشویی مبله قرار گرفته که شما می‌توانید نازک‌ترین و ظریف‌ترین ظروف شیشه ای خود را با خاطری آسوده و بدون هیچ نگرانی در این ماشین ظرفشویی بوش سری 4 قرار دهید. 5 برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی بوش: Intensive 70 °C, Auto 45-65 °C, Economy 50 °C, Quick Wash 45 °C, Pre Rinse و 2 برنامه ویژه شستشوی ظرفشویی بوش: VarioSpeed, Hygiene از دیگر امکانات این ظرفشويی 12 نفره بوش هست.

EcoSilence DriveTM: ماشین ظرفشویی بوش قدرتمند، با دوام، آرام و کارآمد

موتور ECOSILENCE DRIVE بسیار آرام در ظرفشویی بوش SMS45IW01B از نوع Super Silence Plus بوده و کاملا عایق بندی شده به طوری که در صورت روشن بودن این ظرفشويی 12 نفره بوش تنها ۴۰ دسی‌بل صدا تولید می‌کند و متوجه روشن بودن این ماشین ظرفشویی بوش سری 4 نخواهید شد.

ویژگی های ماشین ظرفشویی بوش SMS45IW01B

سیستم AQUA STOP بکار رفته در ظرفشویی بوش SMS45IW01B به این صورت است که اگر در هر نقطه‌ای از مسیر عبور آب نشتی ایجاد شود این ماشین ظرفشویی بوش سری 4 بلافاصله آب را قطع می‌کند. با استفاده از این سیستم در ظرفشویی بوش، چنانچه ماشین ظرفشویی bosch دچار نشتی آب باشد، عملکرد آن بلافاصله متوقف می‌شود. تشخیص نشتی آب با استفاده از سنسورهایی صورت می‌گیرد که در کف این ماشین ظرفشویی مبله تعبیه شده است. همین ویژگی باعث شده است که این ماشین ظرفشویی در دسته بندی بهترین ماشین ظرفشویی های Bosch قرار گیرد.

از دیگر ویژگی‌های ماشین ظرفشویی بوش SMS45IW01B می توان به 4 دمای مختلف برای شستشو  بهتر، سیستم ACTIVE WATER، سیستم سبد VarioFlex، قفل کودک برای درب در ظرفشویی بوش، AquaSensor, Load-Sensor و سیستم محافظت از شیشه اشاره کرد. قیمت ماشین ظرفشویی بوش بسیار مناسب بوده و جنس دیگ داخلی این ظرفشويی 12 نفره بوش استیل ضد زنگ و مجهز به سیستم AquaStop میباشد.

مشخصات کلی

کشور سازندهآلمان
سریسری 4
رنگسفید
مصرف انرژی+A

گنجایش و ابعاد

ظرفیت12+1 نفره
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر

مشخصات انرژی و مصرف

میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
میزان مصرف آب در سال----
میزان مصرف انرژی در سال----

مشخصات فنی

زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد2 سبد
خشک کن اضافیندارد
برنامه ویژه2 برنامه ویژه
برنامه شستشو5 برنامه شستشو

سایر مشخصات محصول

میزان صدا 46 دسی‌بل
Aqua Stop (ضد نشت آب)ندارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
سایر ویژگی هادارای سیستم محافظت از شیشه - 4 دمای مختلف برای شستشو بهتر - Eco Silence Drive

دیدگاه‌ها

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

ظرفشویی بوش SMS45IW01B

ظرفشویی بوش SMS45IW01B