لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ظرفشویی بوش SMV69P50EU بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMV69P50EU

BOSCH

جدید

 • استیل

اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMV69P50EU

ماشین ظرفشویی مدل SMV69P50EU محصولی مدرن و پیشرفته از سوی برند معتبر بوش می باشد. این کالا در کنار طراحی جذاب و زیبا از ویژگی های متعدد و کاربردی برخوردار بوده و با داشتن قیمتی مناسب می تواند گزینه‌ای ایده آل جهت خریداری باشد.

این ماشین ظرفشویی توکار بوش دارای ظاهری زیبا و چشم نواز است. بدنه ی این کالا به رنگ سفید درخشان بوده و به خوبی با دیگر وسایل موجود در آشپزخانه ی منزل شما مطابقت خواهد داشت. در کنار ظاهر زیبا ، ابعاد ظرفشویی یکی از نکاتی است که حتما باید در زمان خریداری به آن توجه کنید.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMV69P50EU از ابعادی ارگونومیک و دقیق برخوردار است و به راحتی از آن می توان در آشپزخانه های متوسط نیز استفاده کرد. دستگاه پیشرو تنها 53 کیلوگرم وزن دارد که این مقدار با توجه به ظرفیت شستشوی بالای آن کاملا منطقی به نظر می رسد.

در هنگام خرید یک ماشین ظرفشویی تنها نباید به ظاهر آن دقت کرد و معیار اصلی ما باید ویژگی ها و قابلیت های محصول باشد. پس در ادامه مطلب نیز نگاهی دقیق به قابلیت‌های ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMV69P50EU خواهیم داشت.

مصرف آب و انرژی:

ماشین ظرفشویی مدل SMV69P50EU در رده بازده  انرژی +++A قرار دارد. این نماد نشان دهنده بازدهی بسیار بالای دستگاه و تلفات بسیار کم آن می باشد. به طوری که میزان انرژی مصرفی کالا در هر چرخ شستشو تنها 0.83 کیلووات ساعت بوده و میانگین مصرف انرژی سالیانه آن نیز 237 کیلووات می باشد. که با توجه به تعداد بالای قابلیت های دستگاه و ظرفیت شستشوی بالای آن ، مقدار مذکور بسیار عالی است.

به علاوه ماشین ظرفشویی مدل SMV69P50EU در هر چرخه ی شستشو 9.5 لیتر آب مصرف می کند و این مقدار به صورت سالیانه و استفاده ی استاندارد از دستگاه حدود 2660 لیتر خواهد بود. که برای یک ماشین ظرفشویی با ظرفیت بالا این میزان از آب مصرفی کاملا مناسب و منطقی به حساب می آید.

لازم به ذکر است که سیستم خشک کن این محصول نیز در رده ی بازده انرژی A قرار داشته و میزان بلندی صدای خروجی از موتور آن در هنگام کار تنها 41 دسیبل خواهد بود.

برنامه‌های شستشو:

برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی بوش مدل SMV69P50EU به دو بخش اصلی و ویژه تقسیم می شوند. برنامه های ویژه به صورت جداگانه قابل انتخاب نبوده و در صورت نیاز شخص می تواند با یکی از برنامه های اصلی از پیش انتخاب شده همراه شود. لیست کلی برنامه های ماشین ظرفشویی پیشرو نیز به شرح زیر می باشد:

ماشین ظرفشویی توکار بوش

برنامه‌های اصلی:
 •  Fast 45 ° C
 • Glass 40 ° C
 • Intensive 70 ° C
 • Auto 45-65 ° C
 • Eco 50 ° C
 • Short 60 ° C
برنامه‌های ویژه:
 • VarioSpeed Plus
 • IntensiveZone
 • HygienePlus
 • Extra Drying

در ادامه ی مطلب خلاصه ای از نحوه ی کارکرد هر یک از برنامه های مذکور ارائه می شود.

Fast 45 ° C: برنامه ی پیشرو مدت زمان چرخه ی شستشو را کاهش داده و در مدت زمان کمتر ظروف را خواهد شست. این برنامه برای شستن ظروفی با کثیفی متوسط و در تعداد کم بهترین گزینه است. دمای آب در این برنامه به صورت پیش فرض بر روی 45 درجه ی سانتیگراد قرار می گیرد.

Glass 40 ° C: این برنامه برای شستشوی ظروف شیشه ای و کریستالی مورد استفاده قرار می گیرد. این برنامه به بافت ظروف شفاف شما آسیب وارد نکرده و در طولانی مدت از تار شدن آنها نیز جلوگیری می کند. هم چنین دمای آب در این برنامه و برای جلوگیری از آسیب های احتمالی بر روی 40 درجه ی سانتیگراد تنظیم می شود.

Intensive 70 ° C: برنامه ای ایده آل برای شستشوی ظروفی که روی سطح آنها لایه ای از چربی قرار گرفته است. دمای آب در این برنامه بر روی 70 درجه ی سانتیگراد قرار داشته و سرسخت ترین لکه ها را پاکسازی می کند.

Auto 45-65 ° C: با انتخاب این برنامه ، دستگاه به صورت هوشمند و با استفاده از سنسورهای موجود تعداد ظروف و میزان کثیفی آنها را تجزیه و تحلیل کرده و با نتیجه ی بدست آمده فرآیند شستشو را آغاز می کند. دمای آب در این حالت و با توجه به مقدار کثیفی ظروف بین 45 تا 65 درجه ی سانتیگراد متغیر خواهد بود.

Eco 50 ° C: این برنامه یا همان شستشوی اقتصادی مدت زمان چرخه ی شستشو را افزایش داده و به طبع میزان آب مصرفی را تا حداکثر مقدار ممکن کاهش می دهد. دمای آب در این حالت نیز بر روی 50 درجه ی سانتیگراد قرار دارد.

Short 60 ° C: مدت زمان چرخه ی شستشو در این برنامه نسبت به حالت Fast کوتاه تر بوده و با افزایش دمای آب به شکلی سریع ظروف کثیف شما را خواهد شست.

VarioSpeed Plus: پس از انتخاب یک برنامه با سیکل زمانی طولانی ، می توانید با انتخاب این حالت مدت زمان چرخه ی شستشو را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

HygienePlus: حالتی ویژه و بسیار مناسب افراد حساس مانند کودکان و افراد سالمند ، این برنامه با افزایش مدت زمان سیکل شستشو به خوبی سطح ظروف را پاکسازی کرده و از ماندن باکتری و بوی نامطبوع بر روی آنها جلوگیری می کند.

Extra Drying: این حالت یا همان خشک کن اضافی ، چرخه ی خشک کردن ظروف را افزایش داده و سطح ظروف را به صورت کامل خشک می کند.

IntensiveZone: با انتخاب این حالت ، قابلمه و ظروف بزرگ خود را در سبد پایینی و ظروف کوچک و نه چندان کثیف را در سبد بالایی قرار دهید. در این حالت و پس از شروع به کار دستگاه ظروف قرار گرفته در سبد پایینی با فشار بالای آب تمیز می شوند. این در حالی است که ظروف نه چندان کثیف با فشار آب ملایم در سبدهای بالایی شسته خواهند شد.

دیگر ویژگی ها و قابلیت‌های دستگاه:

از دیگر ویژگی ها و قابلیت های کاربردی ماشین ظرفشویی SMV69P50EU بوش می توان به سیستم خشک کن زئولیت ، سیستم هوشمند تشخیص مواد شوینده ، سیستم هوشمند کنترل مواد شوینده ، سنسور کنترل میزان آب مصرفی ، سنسور هوشمند تشخیص تعداد ظروف ، سیستم ایمنی ضد نشت آب ، سیستم محافظت از ظروف شیشه ای ، مبدل حرارتی ، سیستم صرفه جویی در مصرف آب و سیستم تاخیر در شستشو اشاره نمود.

مشخصات

رنگاستیل
مصرف انرژی+++A
طول59 سانتی‌متر
عرض55 سانتی‌متر
ارتفاع81 سانتی‌متر
ظرفیت14 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
زئولیتدارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
برنامه ویژه4 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال۲۶۶۰ لیتر
میزان صدا41 دسی‌بل
دکمه های لمسیندارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 6

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMV69P50EU

ظرفشویی بوش SMV69P50EU