لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ظرفشویی بوش SMI88TS36E بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMI88TS36E

BOSCH

جدید

 • استیل

اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMI88TS36E

ماشین ظرفشویی مدل SMI88TS36E محصولی درجه یک و با کیفیت بوده و توسط برند معتبر بوش طراحی و ساخته شده است. این دستگاه دارای برنامه‌های متعدد شستشو، قابلیت‌های کاربردی و ظاهری زیبا بوده و در رده خود یکی از برترین انتخاب‌ها جهت خریداری می‌باشد.

این ماشین ظرفشویی بوش از طراحی ساده و زیبا برخوردار است. این کالا دارای ابعادی دقیق و ارگونومیک بوده و با داشتن وزنی سبک به راحتی قابل جا به جایی می‌باشد. به علاوه رنگ سفید بدنه دستگاه نیز کاملا مطابق با سایر وسایل موجود در آشپزخانه منزل شما خواهد بود.

ماشین ظرفشویی سفید بوش مدل SMI88TS36E در کنار طراحی زیبا ، وزن مناسب و ابعاد دقیق ، مجهز به ویژگی‌ها و قابلیت‌های متعدد و کاربردی می‌باشد. این محصول از ظرفیت شستشوی 13 نفره برخوردار بوده و به خوبی پاسخگو نیازهای یک خانواده پرجمعیت نیز خواهد بود.

میزان مصرف آب و انرژی:

مصرف انرژی مدل SMI88TS36E در بازده انرژی +++A قرار داشته و کاربر از این لحاظ می‌تواند به این محصول اطمینان کامل داشته باشد. به طور دقیق‌تر مصرف انرژی این دستگاه در هر چرخه شستشو 0.73 کیلووات بوده و میانگین مصرف انرژی سالیانه آن نیز به صورت استاندارد 211 کیلووات خواهد بود.

ماشین ظرفشویی مدل SMI88TS36E در هر سیکل شستشو به میزان 7.5 لیتر آب مصرف می‌کند. و این مقدار به صورت سالیانه و با استفاده استاندارد از دستگاه به 2100 لیتر می‌رسد.

سیستم خشک کن ماشین ظرفشویی پیشرو در رده ی بازده انرژی A قرار داشته و با توجه به استفاده از یک موتور پیشرفته، حداکثر صدای تولیدی توسط آن در حین کار تنها 42 دسی‌بل قدرت خواهد داشت.

برنامه‌های شستشو:

برنامه‌های شستشو ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMI88TS36E به دو بخش اصلی و ویژه تقسیم می شوند. برنامه‌های ویژه به صورت جداگانه قابل انتخاب نبوده و همواره باید در کنار یکی از برنامه‌های اصلی مورد استفاده قرار گیرد. لیست کلی برنامه‌های شستشو این محصول نیز به شرح زیر می باشد:

ماشین ظرفشویی توکار بوش مدل SMI88TS36E

برنامه‌های اصلی:
 • Intensive 70
 • Glass 40
 • Fast 45
 • Eco 50
 • Auto 45-65
 • 1.5h 60
 • Silence 50
 • Pre Rinse
برنامه‌های ویژه:
 • VarioSpeed Plus
 • Machine care
 • IntensiveZone
 • HygienePlus
 • Home Connect Function
 • ExtraDry

در ادامه ی مطلب جزئیات بیشتری از نحوه کارکرد برخی از مهم ترین برنامه‌های دستگاه ارائه می‌شود.

Intensive 70: این برنامه برای شستشوی ظروف پرچرب بسیار مناسب است. دمای آب در این حالت بر روی 70 درجه ی سانتیگراد قرار داشته و به خوبی سطح ظروف را از لایه چربی پاکسازی می‌کند.

Glass 40: برنامه‌ای مخصوص شستشوی ظروف شیشه‌ای و کریستالی که از ایجاد آسیب و کدر شدن این نوع ظروف جلوگیری می‌کند. دمای آب در این برنامه بر روی 40 درجه سانتیگراد تنظیم می‌شود.

Fast 45: این برنامه در یک سیکل شستشوی سریع ظروف شما را پاکسازی می‌کند. این برنامه زمانی که عجله دارید و تعداد ظروف کثیف شما نیز کم است بهترین گزینه می‌باشد. دمای آب در این برنامه بر روی 45 درجه سانتیگراد قرار دارد.

Eco 50: این حالت یا همان برنامه شستشوی اقتصادی با افزایش مدت زمان سیکل شستشو از میزان آب مصرفی کم می‌کند. زمانی که عجله‌ای برای شستشو ظروف ندارید می‌توانید از این برنامه جهت صرفه جویی بیشتر در مصرف آب استفاده کنید. دمای آب در برنامه پیشرو بر روی 50 درجه سانتیگراد تنظیم می‌شود.

Auto 45-65: با انتخاب این برنامه دستگاه به صورت هوشمند تعداد و مقدار کثیفی ظروف را محاسبه کرده و با توجه به نتیجه بدست آمده میزان آب، دما و دیگر توابع را کنترل می‌کند. دمای آب در این حالت و با توجه به پارامترهای دخیل بین 45 تا 65 درجه سانتیگراد متغیر می‌باشد.

1.5h 60: همان طور که از نام این برنامه پیداست ، با انتخاب حالت پیشرو دستگاه به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه و در دمای 60 درجه‌ای آب ظروف شما را پاکسازی خواهد کرد.

Pre Rinse: برنامه پیشرو یا همان پیش شستشو برای پاکسازی بهتر ظروف کثیف مورد استفاده قرار می‌گیرد. با انتخاب این حالت ظروف بسیار کثیف شما ابتدا خیسانده شده و سپس با انتخاب برنامه دیگر فرآیند اصلی شستشو آغاز خواهد شد.

Silence 50: با انتخاب این برنامه یا همان حالت سکوت ، میزان صدای خروجی از دستگاه در هنگام کار به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. به طور کلی این برنامه در زمان استراحت دیگر افراد منزل بسیار مفید است. لازم به ذکر است که دمای آب در این حالت بر روی 50 درجه سانتیگراد قرار دارد.

VarioSpeed Plus: با انتخاب برنامه پیشرو مدت زمان سیکل شستشو کاهش پیدا کرده و ظروف شما در مدت زمانی کمتر شسته می‌شوند. البته این ویژگی در کیفیت نهایی شستشو خللی ایجاد نمی‌کند.

IntensiveZone: با انتخاب این برنامه ، می‌توانید ظروف بسیار کثیف و بزرگ خود مانند قابلمه و غیره را در سبد پایینی و ظروف کوچک و نه چندان کثیف را در سبدهای بالایی قرار دهید. در این حالت ظروف قرار گرفته در سبد پایینی با فشار بالای آب شسته می‌شوند. این در حالی است که ظروف قرار گرفته در سبدهای بالایی با فشار نرمال آب پاکسازی خواهند شد.

HygienePlus: برنامه پیشرو با افزایش مدت زمان چرخه شستشو، به خوبی سطح ظروف را از وجود باکتری و یا بوی نامطبوع پاکسازی می‌کند. این برنامه برای شستن ظروف افراد حساس منزل مانند افراد سالمند و یا کودکان کم سن و سال می تواند گزینه‌ای ایده آل باشد.

Machine care: این برنامه امکان شستشوی فضای داخلی دستگاه را به کاربر می‌دهد. بدین صورت که ابتدا مقداری مایع مخصوص شستشو را در داخل دستگاه ریخته و سپس با انتخاب این برنامه اجازه دهید تا فضای داخلی ماشین ظرفشویی شسته شود.

ExtraDry: این برنامه با افزایش مدت زمان سیکل سیستم خشک کن، سطح ظروف شما را به خوبی خشک کرده و هیچ رطوبتی را باقی نخواهد گذاشت.

دیگر ویژگی‌های محصول:

از دیگر ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های به کار رفته در ماشین ظرفشویی توکار بوش مدل SMI88TS36E می توان به سیستم خشک کن زئولیت ، سیستم خودکار تشخیص مواد شوینده ، سیستم هوشمند کنترل مواد شوینده ، سنسور کنترل میزان آب مصرفی ، سنسور تشخیص تعداد ظروف ، سیستم ضد نشت آب ، مبدل حرارتی ، سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای ، سیستم صرفه جویی در آب و سیستم تاخیر در شستشو اشاره نمود.

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگسفید
مصرف انرژی+++A
طول59 سانتی‌متر
عرض57 سانتی متر
ارتفاع81 سانتی متر
ظرفیت13 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو7.5 لیتر
زئولیتدارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
برنامه ویژه5 برنامه ویژه
برنامه شستشو8 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال2100 لیتر
میزان صدا42 دسی‌بل
دکمه های لمسیدارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 8
قفل کودکدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMI88TS36E

ظرفشویی بوش SMI88TS36E