لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ظرفشویی بوش SMI68TS06E بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMI68TS06E

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

 • استیل

15,750,000 تومان

اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی توکار بوش مدل SMI68TS06E

ماشین ظرفشویی توکار مدل SMI68TS06E محصولی با کیفیت و درجه یک بوده و توسط برند مشهور بوش طراحی و ساخته شده است. این دستگاه 815 میلیمتر ارتفاع ، 598 میلیمتر عرض و 573 میلیمتر ضخامت داشته و رنگ سفید بدنه ی آن ، سبب زیباتر نشان داده شدن ظاهر دستگاه شده است.

همان طور که گفته شد ، ماشین ظرفشویی مدل SMI68TS06E یک دستگاه توکار است. بدین منظور می توان آن را در داخل کابینت جای داد. لذا این محصول می تواند گزینه ای ایده آل برای آشپزخانه های نه چندان بزرگ باشد.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMI68TS06E حدود 48 کیلوگرم وزن داشته و سیم برق 175 سانتیمتری آن ، امکان اتصال دوشاخه ی دستگاه به پریزهایی در فواصل دور را خواهد داد.

مصرف آب و انرژی محصول:

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMI68TS06E در رده ی بازده انرژی +++A قرار دارد. و این نماد نشان دهنده ی بهینه سازی بالای دستگاه و بهره وری فوق العاده ی آن است. این محصول در هر بار شستشو 0.83 کیلووات ساعت انرژی مصرف می کند. هم چنین طبق تست های انجام شده میانگین مصرف انرژی سالیانه ی این دستگاه تنها 237 کیلووات ساعت می باشد.

ماشین ظرفشویی مدل SMI68TS06E در هر بار شستشو به میزان 9.5 لیتر آب مصرف می کند. و این مقدار به صورت سالیانه و استاندارد به 2660 لیتر می رسد. که با توجه به ظرفیت بالای شستشوی دستگاه این میزان کاملا طبیعی است.

ماشین ظرفشویی مدل SMI68TS06E از سری ششم ظرفشویی های برند بوش بوده و دارای ظرفیت 14 نفره می باشد. این کالا با داشتن یک موتور قدرتمند و مدرن در هنگام کار نیز صدای بلندی ایجاد نمی کند به طوری که حداکثر صدای تولیدی توسط این دستگاه تنها 42 دسیبل قدرت دارد.

لازم به ذکر است که سیستم خشک کن ظرفشویی مدل SMI68TS06E در رده ی بازده انرژی A قرار دارد.

برنامه های شستشوی محصول:

برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی پیشرو به دو بخش برنامه های اصلی و ویژه تقسیم می شود. برنامه های ویژه به صورت جداگانه قابل انتخاب نیستند و همواره باید در کنار یکی از برنامه های اصلی مورد استفاده قرار گیرند. در ادامه ی مطلب لیست برنامه های ماشین ظرفشویی SMI68TS06E به صورت کامل معرفی می شوند.

ظرفشویی توکار بوش مدل SMI68TS06E

برنامه های اصلی:

 •  Intensive 70 °C
 • Auto 45-65 °C
 • Eco 50 °C
 • Silence 50 °C
 • Short 60 °C
 • Glass 40 °C
 • Quick 45 °C
 • Pre-rinse

برنامه های ویژه:

 • VarioSpeed Plus
 • Hygiene Plus
 • Extra Dry
 • Machine Care

در ادامه ی مطلب عملکرد تمامی برنامه های فوق به صورت خلاصه بیان می شود.

Intensive 70 °C: این برنامه برای شستشوی ظروفی که بر روی سطح آنها چربی گرفته است مورد استفاده قرار می گیرد. دمای آب در این برنامه و به منظور پاکسازی بهتر چربی ها بر روی 70 درجه ی سانتیگراد قرار دارد.

Auto 45-65 °C: این برنامه به صورت هوشمند میزان کثیفی ظروف داخل دستگاه را شناسایی و پس از نتیجه ی بدست آمده مقدار آب مصرفی و دمای آن را کنترل می کند. دمای آب در این برنامه با توجه به کثیفی ظروف بین 45 تا 65 درجه ی سانتیگراد متغیر خواهد بود.

Eco 50 °C: این برنامه یا همان حالت اقتصادی مدت زمان سیکل شستشو را افزایش داده و از طرفی میزان آب مصرفی را کاهش می دهد. دمای آب در این حالت نیز بر روی 50 درجه ی سانتیگراد قرار دارد.

Silence 50 °C: این برنامه یا همان حالت بیصدا ، زمانی استفاده می شود که بخواهید دستگاه را در زمان استراحت روشن نمایید. با فعال شدن این برنامه سیستم های کاهش دهنده ی صدا وارد عمل شده و در حین شستشوی ظروف از ایجاد صدای اضافی جلوگیری می کنند. دمای آب در این حالت نیز بر روی 50 درجه ی سانتیگراد تنظیم می شود.

Short 60 °C: این برنامه در مدت زمانی کوتاه ظروف را خواهد شست. به طور کلی برنامه ی پیشرو برای زمانی که ظروف شما چندان کثیف نیست ، بهترین گزینه خواهد بود. هم چنین دمای آب در این حالت بر روی 60 درجه ی سانتیگراد قرار دارد.

Glass 40 °C: این برنامه برای شستشوی ظروف حساس و شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد. با انتخاب این برنامه ظروف شیشه ای شما آسیب ندیده و در طولانی مدت کدر نخواهند شد. دمای آب در این حالت بر روی 40 درجه ی سانتیگراد تنظیم می شود.

Quick 45 °C: این برنامه نیز همانند حالت Short در مدت زمانی کوتاه ظروف شما را پاکسازی می کند. البته این برنامه تفاوت هایی با حالت Short دارد. به عنوان مثال دمای آب در این برنامه بر روی 45 درجه ی سانتیگراد تنظیم می شود.

Pre-rinse: این برنامه یا همان پیش شستشو برای خیساندن ظروف بسیار کثیف مورد استفاده قرار می گیرد. لذا می توانید ابتدا این برنامه را انتخاب و پس از خیساندن ظروف برنامه ای دیگر را جهت شستشوی کامل ظروف انتخاب کنید. البته این برنامه می تواند برای شستن میوه و سبزیجات نیز مورد استفاده قرار گیرد.

VarioSpeed Plus: این برنامه مدت زمان سیکل شستشو را به شکل قابل توجهی کاهش می دهد. البته این برنامه در کیفیت نهایی شستشوی ظروف خللی ایجاد نمی کند.

Hygiene Plus: برنامه ای برای شستشوی ظروف افراد حساس است. این برنامه سطح ظروف را به صورت کامل از وجود باکتری ها و بوی نامطبوع پاکسازی کرده و قطعا گزینه ای ایده آل برای افراد حساس می باشد.

Extra Dry: این برنامه یا همان خشک کن اضافی ، سطح ظروف را از وجود رطوبت و قطرات آب به صورت کامل پاکسازی می کند.

Machine Care: این برنامه برای شستشوی سطح داخلی دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد. برای بهره مندی از این برنامه ابتدا باید داخل دستگاه را خالی و سپس مقداری مایع مخصوص شستشو را داخل آن بریزید. و سپس با انتخاب این برنامه اجازه دهید دستگاه خود را تمیز نماید.

از دیگر ویژگی ها و قابلیت های برجسته ی ماشین ظرفشویی بوش مدل SMI68TS6E می توان به سیستم خشک کن زئولیت ، سیستم خودکار تشخیص مواد شوینده ، سیستم هوشمند کنترل مواد شوینده ، حسگر میزان آب مصرفی ، حسگر تشخیص تعداد ظروف ، سیستم ضد نشت آب ، سیستم صرفه جویی در مصرف آب ، سیستم محافظت از ظروف شیشه ای ، قفل کودک ، مبدل حرارتی و غیر اشاره نمود.

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگسفید
مصرف انرژی+++A
طول59 سانتی‌متر
عرض57 سانتی‌متر
ارتفاع81 سانتی‌متر
ظرفیت14 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
زئولیتدارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
برنامه ویژه4 برنامه ویژه
برنامه شستشو8 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال۲۶۶۰ لیتر
میزان صدا42 دسی‌بل
دکمه های لمسیدارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 6
قفل کودکدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMI68TS06E

ظرفشویی بوش SMI68TS06E