لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ظرفشویی بوش SMS88TI03E بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS88TI03E

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش  مدل SMS88TI03E

ظرفشویی بوش SMS88TI03E از سری 8 ظرفشویی بوش ساخت آلمان است که از باکیفیت ترین و کارآمدترین ماشین ظرفشویی تولیدشده شرکت بوش می باشد. ظرفیت این ظرفشویی مبله 13 نفره می باشد که با بدنه‌ای به رنگ استیل در آشپزخانه شما زیبایی خاصی می دهد.

Load Sensor به طور خودکار آب و انرژی را برای ظروف کمتری ذخیره می کند

وزن بار توسط یک سنسور سرعت چرخشی شناسایی می شود که سطح آب را می شناسد. برای ظروف بیشتر، آب بیشتر برای خیساندن ظروف مورد نیاز است. در این صورت آب بیشتری اضافه می شود. برای ظروف کمتر، آب کمتری برای شستشو مورد نیاز است. سنسور بار برای استفاده بهینه آب حتی برای نیم بار یا بارهای جزئی، صرفه جویی در آب و برق را فراهم می کند.ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI03E با برچسب انرژی +++A فقط ۷ لیتر آب در هر سیکل شستشو مصرف می کند، همچنین با سه سبد فضای داخلی بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد در سری 8 کشوهای موجود فضای بیشتری را برای ظروف بزرگی مثل قابلمه در اختیارتان می‌گذارد. در دو طرف کشو نیز فضایی برای وسایل کوچک تعبیه شده. بهره‌گیری از سیستم‌های Hygiene Plus شستشوی بهداشتی تر و دقیق‌تر را به ارمغان می‌آورد.

ظرفشویی بوش

تکنولوژی Active Water: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر

تکنولوژی نوآورانه Active Water حداکثر بهره‌وری را در شستشو به ارمغان می‌آورد و کاملا با محیط زیست سازگار است. این تکنولوژی با استفاده از فیلترهای بهینه شده، گرم شدن سریع‌تر آب و پمپ جدیدتر در مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی می‌شود.
وزن ظروف داخل ماشین با استفاده از این سنسور سرعت چرخشی محاسبه شده تا بتواند میزان درستی از آب مورد نیاز برای شستن ظروف را مصرف کند. قاعدتا برای تعداد ظروف کمتر آب کمتری مصرف خواهد شد. این سنسور میزان مصرف بهینه آب را برای حتی نصف ظرفیت یا حداکثر ظرفیت محاسبه کرده و در مصرف آب و برق صرفه می‌کند.

یکی از بهترین ویژگی‌های این مدل مجهز بودن به زئولیت است، که در آن نوعی ماده معدنی قرار دارد که رطوبت را جذب کرده و در عوض حرارت تولید می کند. از ویژگی‌های این ماده معدنی که باعث خشک شدن کامل ظرف شده و بدون گذاشتن هیچ گونه لکه از رطوبت بر روی ظروف و باعث صرف جویی ۱۰ درصد از مصرف برق در هنگام شستشو می شود.

سیستم Aqua Sensor

 این سیستم میزان کثیفی آب مرحله اول آبکشی را سنجیده و مشخص می‌کند که آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می‌باشد یا نه. اگر آب فقط دارای میزان کمی از املاح و کثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. نکته کلیدی این است که در هر بار شستشو تا سقف 20% آب معادل 4 لیتر توسط این سیستم صرفه‌جویی خواهد شد.

سایر امکانات ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI03E می توان به مصرف آب فقط با 7.5 لیتر، سیستم صوتی برنامه، قفل کودک، سبد بالایی با قابلیت 3 ارتفاع قابل تنظیم، صفحه نمایش داخلی با کیفیت HD، دارای 6 برنامه متفاوت شستشو، سنسور تشخیص میزان ظروف، سنسور میزان آب، 6 فضای تاشوی بشقاب در سبد بالایی، 8 فضای تاشوی بشقاب در سبد پایینی، 8 برنامه شستشو، 5 برنامه ویژه شامل شستشوی براق و خشک، شستشوی بهداشتی، سرعت متغیر، شستشوی قوی، شستشوی نصف ظرفیت (HALF LOAD)، نشانگر میزان نمک، سیستم ضد نشت آب AQUA STOP و موتور فوق ساکت اشاره کرد

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگاستیل
مصرف انرژی+++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت13 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو7.5 لیتر
زئولیتدارد
نصف شویدارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه5 برنامه ویژه
برنامه شستشو8 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال1960 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال194 کیلو وات ساعت
میزان صدا44 دسی با
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 8
سایر ویژگی ها شستشوی براق - شستشوی نصف ظرفیت - شستشوی قوی - شستشوی بهداشتی

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS88TI03E

ظرفشویی بوش SMS88TI03E