لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
حراج! اتو بخار مخزن دار بوش TDS8080 بزرگ‌نمایی

اتو بخار مخزن دار بوش TDS8080

BOSCH

جدید

  • بنفش

اطلاعات بیشتر

اتو بخار مخزن‌دار بوش مدل TDS8080

اتو یکی از مهم‌ترین محصولات لوازم خانگی می‌باشد که وجودش برای هر خانه‌ای ضروری است. یکی از برجسته‌ترین مدل اتوهای موجود در بازار گه امکانات گسترده‌ای داشته و قیمتش هم مناسب است، اتو بخار مخزن‌دار بوش TDS8080 می‌باشد. به طوری کلی، لوازم خانگی بوش نسبت به سایر برندهای معروف، قیمت معقول‌تری دارد.

امکانات اتو بخار مخزن‌دار بوش TDS8080

اما چه چیزی باعث شده که این اتو بخار نسبت به سایر نمونه‌ها از محبوبیت بالاتری برخوردار باشد؟ جواب در ویژگی‌ها و امکانات منحصر به فرد این محصول نهفته است. مصرف بهینه انرژی، موتور پرقدرت، جنس بدنه زیبا و قیمت مناسب را می‌توان به عنوان برترین ویژگی‌های اتو بخار مخزن‌دار بوش TDS8080 برشمرد.

اتو بخار مخزن‌دار بوش مدل TDS8080

میزان فشار بخار بالا

از جمله اصلی‌ترین ویژگی‌های این اتو می‌توان به میزان فشار بخار بالا اشاره کرد. هر چه این فشار بالاتر باشد، اتو کشیدن با کیفیت بهتری صورت می‌گیرد. این اتو به دلیل موتور پرتوانی که دارد، قادر است بخار مناسبی را با فشار بالا برای شما فراهم کند.

سیستم Vario Comfort

تمام اتوهایی که بوش تولید می‌کند، دارای سیستم Vario Comfort هستند. این سیستم باعث می‌شود که شما به راحتی هرگونه لباسی را با بالاترین سرعت ممکن اتو بزنید. در حال حاضر اتوهای کمی در بازار وجود دارند که با این قیمت کم، سیستم Vario Comfort داشته باشند.

سیستم Calc’nClean

معمولاً بیشتر اتوهای بخار پس از مدتی شروع به رسوب زدایی می‌کنند. این موضوع نه تنها باعث می‌شود که کیفیت لباس‌ها پایین بیاید، بلکه عمر اتو را نیز می‌کاهد. سیستم Calc’nClean یک فناوری جدید است که در این اتو بکار رفته و قادر است از رسوب گذاری پیشگیری کند.

دارای برنامه بهداشت

اما بدون شک اصلی‌ترین چیزی که اتوی بوش TDS8080 را در میان تمام محصولات مشابه متمایز می‌کند، برنامه بهداشت می‌باشد. شما با فعال کردن این برنامه، به صورت قابل توجه‌ای از الیاف به جا مانده بر روی الیاف پیشگیری می‌کنید.

مصرف انرژی اتو بخار مخزن‌دار بوش TDS8080

این اتو دارای برچسب انرژی A مثبت می‌باشد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که این اتو که توان 2400 واتی دارد، کمتر از یک مخلوط کن انرژی مصرف می‌کند.

مزایای این اتو مخزن‌دار بوش
  • توان بالا
  • مصرف پایین
  • فشار بخار زیاد
  • طراحی زیبا
  • قیمت مناسب

مشخصات

وزن5.3 کیلوگرم
طول سیم برق1.8 متر
توان مصرقی2400 وات
نوع اتومخزن‌دار
جنس کفCeraniumGlissée
تنظیم میزان بخاردهیدارد
سیستم ضد رسوبدارد
بخاردهی پیوستهدارد
بخاردهی لحظه‌ایدارد
سیستم قطع خودکاردارد
میزان فشار بخار7.5 بار

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

اتو بخار مخزن دار بوش TDS8080

اتو بخار مخزن دار بوش TDS8080