لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
فقط آنلاین ماشین ظرفشویی بوش SMS69P28EU بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS69P28EU

BOSCH

جدید

  • سفید

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS69P28EU

ظرفشویی بوش SMS69P28EU از محصولات ماشین ظرفشویی بوش سری 6 ساخت کشور آلمان است. این ماشین ظرفشویی مبله با ظرفیت شستشوی 14 نفره با رنگ بدنه سفید و برچسب انرژی آن ++A  میباشد که میزان صدای تولیدی این ظرفشویی 14 نفره بوش 42 دسی‌بل در بیشترین زمان کارکرد موتور است که صدای خیلی کمی ایجاد می کند. لازم به ذکر است علاوه بر مناسب بودن قیمت ماشین ظرفشویی بوش ، مصرف آب این ظرفشویی 14 نفره بوش نیز بسیار پایین است و فقط 6.5 لیتر در هر سیکل شستشو نیاز به آب دارد. جنس بدنه داخلی این مدل ماشین ظرفشویی بوش از فولاد ضد زنگ است.

گارانتی مادام العمر ماشین ظرفشویی بوش در برابر آلودگی آب

سیستم AquaStop تعبیه شده در ظرفشویی بوش SMS69P28EU شامل یک شلنگ دو جداره، یک شیر ایمنی و یک پناهگاه شناور است که از 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب اطمینان حاصل می کند، که با استفاده از این سیستم، چنانچه ظرفشویی بوش دچار نشتی آب باشد، در هر نقطه‌ای که مسیر عبور آب نشتی در آن ایجاد شده بلافاصله آب را قطع می‌کند، با این قابلیت از بروز حوادث ناشی از آب و خسارت‌های جدی آن در ساختمان شما جلوگیری می شود. در ماشین ظرفشویی بوش سری 6 تشخیص نشتی آب با استفاده از سنسورهایی صورت می‌گیرد که در کف ظرفشویی بوش SMS69P28EU تعبیه شده است.

دکمه‌های کنترلی در سمت جلویی این ماشین ظرفشویی مبله bosch و در قسمت بالایی تعبیه شده‌اند. پس از انتخاب گزینه‌های مورد نظر و بستن در ماشین ظرفشویی بوش، فعالیت شروع می‌شود. سیستم‌های مختلف کنترلی در نظر گرفته شده برای این مدل ماشین ظرفشویی بوش، باعث افزایش کارایی و کاهش هدر رفت انرژی شده است. 

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر

تکنولوژی نوآورانه Active Water تعبیه شده در این ظرفشويی 14 نفره بوش حداکثر بهره‌وری را در شستشو به ارمغان می‌آورد. این مدل ماشین ظرفشویی مبله کاملا با محیط زیست سازگار است. این تکنولوژی با استفاده از فیلترهای بهینه شده، گرم شدن سریع‌تر آب و پمپ جدیدتر در مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی می‌شود.
وزن ظروف داخل این ماشین ظرفشویی بوش سری 6 با استفاده از این سنسور سرعت چرخشی محاسبه شده تا بتواند میزان درستی از آب مورد نیاز برای شستن ظروف را مصرف کند. در ظرفشویی بوش قاعدتا برای تعداد ظروف کمتر آب کمتری مصرف خواهد شد. این سنسور میزان مصرف بهینه آب را برای حتی نصف ظرفیت یا حداکثر ظرفیت محاسبه کرده و در مصرف آب و برق صرفه می‌کند.

EcoSilence DriveTM: ظرفشويی 14 نفره بوش قدرتمند، با دوام، آرام و کارآمد

موتور  ECOSILENCE DRIVE این ماشین ظرفشویی bosch و با صدای تولید شده در هنگام شستشو فقط 42 دسی بل است که باعث ایجاد محیطی آرام و بی‌صدا برای شما می‌شود. برچسب انرژی این ماشین ظرفشویی مبله ++A و متوسط میزان مصرف آب این ماشین ظرفشویی بوش سری 6 در هر شست و شو 6.5 لیتر می باشد.

ویژگی‌های ظرفشویی بوش SMS69P28EU

مقرون به صرفه بودن قیمت ظرفشویی بوش آن را در دسته بندی بهترین ماشین ظرفشویی bosch قرار داده است. از ویژگی های ظرفشویی بوش SMS69P28EU می توان به مصرف 5 لیتر آب در برنامه خودکار، 6 برنامه شست و شو شامل فشرده 70 درجه سانتی‌گراد، خودکار 65-45 درجه سانتی‌گراد، 50 درجه سانتی‌گراد، برنامه شب 50 درجه سانتی‌گراد، 40 درجه سانتی‌گراد، شستشو سریع 45 درجه سانتی‌گراد، 4 برنامه ویژه شامل شستشو سخت (برای قابلمه و ظروف سخت)، VarioSpeed​​، شستشو بهداشتی، خشک اضافی، Eco Silence Drive، Aqua Sensor، مبدل حرارتی، فن‌آوری حفاظت از شیشه، قابلیت انعطاف پذیری سبدها (Varioflex)، تاخیر شروع زمان: 24-1 ساعت، صفحه نمایش الکترونیکی از زمان باقی مانده، نمایش پیشرفت برنامه و قفل کودک اشاره کرد. 

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگاستیل
مصرف انرژی++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت13 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو6 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه4 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال1820 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال262 کیلو وات ساعت
میزان صدا42 دسی‌بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 6
سایر ویژگی ها موتور فوق ساکت با عمر طولانی - دارای 5 دمای متفاوت شستشو - نشانگر میزان نمک و جلادهنده - قابلیت تنظیم متنوع ارتفاع سبدها

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS69P28EU

ظرفشویی بوش SMS69P28EU