لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
غذاساز بوش MCM4200 بزرگ‌نمایی

غذاساز بوش MCM4200

BOSCH

جدید

وضعیت: موجود است

  • سفید

5,150,000 تومان

اطلاعات بیشتر

غذاساز بوش مدل MCM4200

غذاساز دستگاهی است که می‌تواند بسیاری از نیازهای شما در آشپزخانه را برطرف کند. شما می‌توانید از این وسیله برای خرد کردن، مخلوط کردن، پوره کردن و طیف گسترده‌ای از کارها استفاده کنید. در حال حاضر یکی از بهترین نمونه‌هایی که در بازار وجود دارد و از نظر قیمتی نیز بسیار مناسب است، غذاساز بوش MCM4200 نام دارد.

امکانات غذاساز بوش مدل MCM4200

همان طور که اشاره شد، غذاسازها می‌توانند روند انجام بسیاری از کارهای آشپزخانه را تسهیل کنند. اما چه چیزی باعث می‌شود که غذاساز بوش مدل MCM4200 نسبت به سایر نمونه‌ها برتری داشته باشد؟ جواب این سؤال را می‌توان در ویژگی‌ها و امکانات این وسیله یافت. از میان مهم‌ترین آنها می‌توان به مواردی مانند توان مصرفی بالا، نمایشگر LED، تیغه‌های ضد زنگ و از همه مهم‌تر قیمت بسیار مناسب اشاره کرد.

موتور پرقدرت

مهم‌ترین ویژگی این محصول بدون شک مربوط به موتور پرقدرت آن می‌شود. جالب است بدانید که این موتور می‌تواند بیش از 800 وات نیرو تولید کند. به همین دلیل شما بدون نگرانی می‌توانید بدون وقفه از این وسیله کار بکشید. این موضوع همچنین باعث می‌شود که عمر غذاساز نیز افزایش پیدا کند.

جداشدن قطعات

یکی از مشکلاتی که بیشتر افراد با غذاساز دارند این است که نمی‌توانند آن را به صورت کامل تمیز کنند. بوش MCM4200 این مشکل را به راحتی برطرف کرده است. جالب است بدایند که شما می‌توانید قطعات این غذاساز را جدا کرده و آنها را مورد شست و شو قرار دهید.

تیغه‌های ضد زنگ

زنگ زدن تیغه‌ها باعث می‌شود که عملکرد دستگاه پایین بیاید و تواند وظایف خود را به خوبی انجام دهد. از آنجایی که جنس تیغه‌های بوش MCM4200 از استیل هستند، به هیچ عنوان خطر زنگ زدن آنها را تهدید نمی‌کند.

تنظیمات سرعت

از دیگر ویژگی‌های این وسیله می‌توان به غذاساز بوش MCM4200 اشاره کرد. این موضوع باعث می‌شود که شما با توجه به نوع مواد غذایی، سرعت دستگاه را تنظیم کنید.

غذاساز بوش

مصرف انرژی غذاساز بوش MCM4200

بوش MCM4200 مانند سایر محصولات برند بوش دارای برچسب مصرف انرژی A مثبت می‌باشد.

مزایا و معایب غذاساز بوش MCM4200

مزایا:
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
  • ضد زنگ
  • داشتن 40 قابلیت
معایب:

نداشتن قابلیت چرخش معکوس

نتیجه‌گیری

غذاساز یکی از وسایلی است که شاید وجودش چندان ضروری نباشد اما مطمئناً استفاده از آن می‌تواند به صورت قابل توجه‌ای کارهای شما را مورد تسهیل قرار دهد.

مشخصات

وزن4.720 کیلوگرم
طول سیم برق1 متر
توان مصرقی800 وات
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
مخلوط‌کندارد
آسیابندارد
ظرفیت مخلوط‌کن1.25 لیتر
همزندارد
پالسدارد
یخ خردکندارد
آب مرکبات‌گیردارد
رنده ریزدارد
رنده درشتدارد
رنده خلالدارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

غذاساز بوش MCM4200

غذاساز بوش MCM4200