لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
غذاساز بوش MCM62020 بزرگ‌نمایی

غذاساز بوش MCM62020

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

  • سفید

2,300,000 تومان

اطلاعات بیشتر

غذاساز بوش مدل MCM62020

یکی از لوازم اجتناب‌ناپذیر در هر آشپزخانه‌ای، غذاساز است که دارای قابلیت‌هایی از جمله خردکردن، ورقه‌کردن، آسیاب‌کردن و... می‌‌باشد. اما غذاسازهای BOSCH چیزی فراتر از یک غذاساز هستند. مدلی که در این مقاله قرار است به بررسی ویژگی‌ها و نکات برجسته آن بپردازیم، مدل«MCM62020» است. این مدل با دارابودن موتور قدرتمند 1000 واتی خود، زمان کمتری را صرف خردکردن و یا آسیاب‌کردن می‌کند تا شما از آشپزی‌کردن لذت ببرید و خسته نشوید.

با ما همراه باشید تا به بررسی بیشتر آن بپردازیم...

غذاساز بوش مدل mcm62020

ویژگی‌های برجسته این مدل:

  • کاسه XXL با ظرفیت 3.9 لیتر
  • تیغه چندمنظوره
  • سرعت متغیر و صفحه‌نمایش LED
  • درپوش ایمن

 

مشخصات ظاهری:

بدنه اصلی این مدل از جنس پلاستیک ساخته‌شده و دارای رنگ سفید در مرکز و رنگ خاکستری در حاشیه خود است. طراحی آن به صورت کاملاً شیک، موثر و کاربردی است. بدنه ظریف و جمع ‌و ‌جور این دستگاه،سطح بالایی از قابلیت را تضمین می‌کند.

این مدل علاوه‌بر دارابودن توانایی ورزدادن خمیر، دارای کاسه مخلوط بزرگ با حجم 3.9 لیتر برای حداکثر مقدار خمیر به وزن 2.0 کیلوگرم است.

امکانات و قابلیت‌ها:

وقتی که پای سرعت و پردازش مناسب در هنگام وجود مقادیر زیاد به میان می‌آید، موتور 1000 واتیِ MCM62020، بسیار موفق عمل می‌کند. در این‌صورت حداکثر عملکرد و به دنبال آن نتایج مطلوبی را ارائه می‌دهد.

برای یک تیغه Supercut فرقی ندارد که موادغذایی ضخیم یا نازک باشند. لبه‌های دندانه‌دار و سطح برش وسیع آن، به راحتی و با دقت توانایی برش مواد اولیه‌ای مانند سبزیجات، گوشت و ماهی را بدون آنکه تا مدت زیادی از درجۀ تیزی‌ آن کم شود، دارند.

با وجود تنظیم تغییر سرعت، صفحه‌نمایش LED، خردکنِ کاملاً کاربردی و همچنین عملکرد پالس برای کار در مواقعی مانند خردکردن یخ، راه دیگری برای آشپزی سریع، آسان، سالم و بهداشتی وجود ندارد.

ایمنی:

فراموش نکنیم که مهمترین نکته، ایمنی دستگاه است. با وجود درپوش‌ ایمنی بر روی کاسه مخلوط و اتصال‌کننده میکسر، حداکثر ایمنی در تمام مدتی که غذاساز درحال کار است، تأمین‌شده است.

نتیجه:

غذاساز چندکاره بوش MCM62020 در آشپرخانه شما مانند یک آچار فرانسه، تقریباً تبدیل به وسیله‌ای همه‌کاره شده است. پس می‌توان گفت که یکی از نیازهای اصلی هر آشپزخانه‌ای وجود یک غذاساز حرفه‌ای مانند غذاساز بوش مدل MCM62020 است؛ اما این نکته را نیز نباید از یاد برد که نگهداری از آن بسیار مهم‌تر از داشتن آن است. این دستگاه می‌تواند در هنگام آشپزی بسیار بدردتان بخورد اما در هرصورت شمایید که تصمیم به خرید آن می‌گیرید.

مشخصات

وزن5.3 کیلوگرم
طول سیم برق1.10 متر
جنس بدنهپلاستیک
توان مصرقی1000 وات
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
مخلوط‌کندارد
آسیابندارد
ظرفیت مخلوط‌کن1.5 لیتر
جنس مخلوط‌کنپلاستیک
همزندارد
پالسدارد
خردکندارد
آب مرکبات‌گیردارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

غذاساز بوش MCM62020

غذاساز بوش MCM62020