غدا ساز بوش MCM3501MGB بزرگ‌نمایی

غدا ساز بوش MCM3501MGB

BOSCH

جدید

وضعیت: موجود است

  • استیل

1,950,000 تومان

اطلاعات بیشتر

غذاساز بوش مدل MCM3501MGB

غذاساز از جمله لوازم خانگی است که می‌تواند به صورت قابل توجه‌ای به شما در انجام کارهای آشپزخانه کمک کند. در حال حاضر بیشتر برندهای معتبر دنیا توجه ویژه‌ای بر روی غذاساز دارند و بوش نیز از این موضوع مستثنا نیست. یکی از مهم‌ترین انواع غذاسازهای بوش، مدل MCM3501MGB نام دارد که به کشورهای مختلفی صادر می‌شود.

ویژگی‌ها و امکانات غذاساز بوش مدل MCM3501MGB

غذاساز بوش مدل MCM3501MGB از فروش بسیار بالایی برخوردار است چرا که این غذاساز به انواع امکانات و ویژگی‌های مختلف مجهز است. از جمله برخی از مهم‌ترین امکانات و ویژگی‌های این غذاساز می‌توان به مواردی مانند قیمت مناسب، قدرت بالا، دیسک‌های ضد زنگ و طراحی زیبا اشاره کرد.

موتور پرقدرت

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های این غذاساز که باعث شده در بیشتر کشورهای دنیا از محبوبیت بالایی برخوردار باشد، موتور پرقدرت آن می‌باشد. قدرت بالا این موتور به شما اجازه می‌دهد که بدون وقفه از آن استفاده کنید. همچنین این موتور پرقدرت در کاهش خطر آسیب‌ها و خرابی‌ها نیز نقش مهمی دارد.

غذاساز بوش مدل MCM3501MGB

دیسک‌های ضد زنگ

این غذاساز دارای 4 دیسک مختلف است که هر کدام از آنها دارای ویژگی‌های منحصر به فرد خود هستند. یکی از مشکلاتی که دیسک‌ها را تهدید می‌کند، زنگ زدن است. اما از آنجایی که جنس دیسک‌های بوش مدل MCM3501MGB استیل هستند، با این مشکل رو به رو نمی‌شوند.

قابلیت جدا شدن قطعات

قطعات این غذاساز به راحتی از جدا می‌شوند. این موضوع به شما اجازه می‌دهد که بتوانید آنها را مورد شست و شو قرار دهید. شاید در نگاه اول این موضوع چندان مهم نباشد اما جدا شدن قطعات به شما در بسیاری از موارد کمک خواهد کرد.

میزان مصرف انرژی غذاساز بوش مدل MCM3501MGB

بوش مدل MCM3501MGB نیز درست مانند سایر محصولاتی که توسط این برند تولید میشود، دارای برچسب مصرف انرژی A مثبت هستند.

مزایا و معایب این غذاساز بوش

مزایا:
  • ظرفیت بالا
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
  • ضد زنگ
  • بدنه پلاستیکی
  • مصرف انرژی پایین
معایب:

ندارد

نتیجه‌گیری

اگر شما نمی‌توانید وقت زیادی را در خانه سپری کنید، بهتر است از این غذاساز استفاده کنید چرا که غذاساز بوش مدل MCM3501MGB قادر است به صورت قابل توجه‌ای به انجام کارهای آشپزخانه کمک کند.

مشخصات

طول سیم برق1 متر
جنس بدنهپلاستیک و استیل
توان مصرقی800 وات
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
ظرفیت مخلوط‌کن1 لیتر
جنس مخلوط‌کنپلاستیک
تنظیم سرعتدارد
پالسدارد
خردکندارد
یخ خردکندارد
رنده ریزدارد
تعداد صفحه رنده2 عدد
رنده نگینیندارد
رنده درشتندارد
رنده رشتهندارد
رنده چیپسدارد
پوره‌سازدارد
رنده خلالندارد
پایه ضد لغزشدارد
ظرفیت غذاساز2.3 لیتر

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه