لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
یخچال فریزر دوقلو بوش KSV36VW3P–GSN36VW3P بزرگ‌نمایی

یخچال فریزر دوقلو بوش KSV36VW3P–GSN36VW3P

BOSCH

جدید

  • سفید

اطلاعات بیشتر

یخچال فریزر مدل KSV36VW3P–GSN36VW3P

از دیگر محصولات شرکت معتبر بوش یخچال فریزر دو قلوی مدل KSV36VW3P–GSN36VW3P است یکی از زیباترین مدلها در بازار لواز خانگی به شمار می آید. این دستگاه از سری 4 محصولات بوش و با طراحی زیبا به رنگ سفید در بازار موجود است. رنگ سفید یکی از پرفروش‌ترین ها است زیرا با به راحتی با سایر لوازم منزل هم خوانی پیدا میکند همین امر باعث شده مورد پسند بسیاری از خانوم ها باشد.

مشخصات و ویژگی‌های این دستگاه

 برچسب مصرف انرژی این یخچال دو قلوی بوش ++A می‌باشد و میزان انرژی که این محصول در بازده زمانی یکسال مصرف می‌کند 112کیلو وات در ساعت می‌باشد. ظرفیت خالص یخچال 346 لیتر و ظرفیت فریزر آن 242 لیتر است.

فریزر KSV36VW3P بدون برفک بوده و دارای حجم داخلی زیادی می‌باشد. روشنایی یخچال از طریق لامپ های LED  که درآن کار گذاشته شده تامین می‌شود. بارها اتفاق افتاده که برای انجام کاری درب یخچال را باز گذاشته و فراموش می‌کنیم درب آن را به طور کامل ببندیم.

در این نوع از یخچال دو قلوی بوش در صورت باز بودن بیش از حد یا بسته نشدن درب یخچال از طریق هشدار صوتی که این محصول به شما می‌دهد می‌توانید نسبت به باز بودن آن آگاهی یابید. این محصول دارای قابلیتSUPER COOL یا همان سرمایش سریع

می‌باشد در نتیجه مواد غذایی که به تازگی خریداری شده است را به سرعت خنک می‌کند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول این است که در صورت قطع شدن برق تا مدت زمان 25 ساعت مواد غذایی شما را سالم نگه میدارد.

KSV36VW3P–GSN36VW3P

طبقات یخچال به شرح زیر می‌باشد:

دارای یک محفظه برای نگهداری لبنیات ، 5 محفظه در درب ،7 قفسه شیشه ایمن و نشکن که دارای 5 قابلیت تنظیم ارتفاع می‌باشد. همچنین دارای یک قفسه برای نگهداری بطری‌های فلزی بوده و مجهز به کشو VITA  FRESH می‌باشد. این کشو برای نگهداری بهتر میوه و سبزیجات طراحی شده است.

طبقات فریزر این محصول شامل :

2 کشو ، 3 طبقه شیشه‌ای نشکن و پنج کشو شفاف می‌باشد. این محصول دارای قدرت بالای خنک کنندگی بوده و از موتوری قوی ساخته شده است.

این مدل یخچال دو قلوی شرکت بوش دارای سیستم FRESH SENSE  می‌باشد. این سیستم سرما را به طور یکنواخت پخش کرده و از تجمع سرما جلوگیری می‌کند. انتشار دمای یکسان و مداوم ماندگاری و طراوت هر چه بیشتر مواد غذایی را به همراه دارد.

وجود سیستم MULTI AIRFLOW موجب چرخش داِیمی هوا در تمام سطوح می‌شود در نتیجه طراوت و ماندگاری طولانی‌تر مواد غذایی را فراهم می کند.

مشخصات دیگر یخچال فریزر 2 قلو بوش KSV36VW3P–GSN36VW3P

این محصول سری 4 محصولات بوش می‌باشد. ابعاد این محصول شامل :ارتفاع 1860،عرض 600 و عمق 650میلیمتر  وزن یخچال 70کیلو گرم و وزن فریزر 76 کیلو گرم است.

ویژگی  SUPER FREEZE امکان منجمد شدن سریع با قابلیت خاموش شدن خودکار را فراهم می‌کند. به این معنی که مواد غذایی که به تازگی در درون فریزر گذاشته شده است با سرعت زیادی یخ می‌زند در ضمن از مواد غذایی که قبلا در فریزر آن گذاشته شده است محافظت می‌نماید.

اگر به دنبال یک یخچال فریزر دو قلو با کیفت بالا و قیمت مناسب هستید فروشگاه تهران بوش مدل KSV36VW3P–GSN36VW3P را به شما پیشنهاد میکند.

مشخصات

کشور سازندهلهستان
رنگسفید
مصرف انرژی++A
سریسری 4
ظرفیت خالص یخچال346 لیتر
ظرفیت خالص فریزر242 لیتر
بارندارد
جنس طبقاتشیشه
تعداد کشو1 محفظه لبنیات - 5 محفظه در درب - 7 قفسه شیشه ای ایمن، که با5 قابلیت تنظیم ارتفاع دارند - قفسه بطری فلزی
یخساز خودکارندارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

یخچال فریزر دوقلو بوش KSV36VW3P–GSN36VW3P

یخچال فریزر دوقلو بوش KSV36VW3P–GSN36VW3P