لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
یخچال فریزر دوقلو بوش KSV36VI3P–GSN36VI3P بزرگ‌نمایی

یخچال فریزر دوقلو بوش KSV36VI3P–GSN36VI3P

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

یخچال فریزر مدل KSV36V13P-GSN36V13P

این محصول با طراحی زیبا و رنگ استیل در بازار موجود است. جنس بدنه درب استیل ضد زنگ و پنل‌های جانبی آن کروم می‌باشد. استیل به کار رفته در این محصول ضد لک بوده و پس از تماس دست، هیچ‌گونه لکی باقی نمیذارد و به راحتی تمیز می‌شود. برچسب مصرف انرژی این یخچال دو قلوی بوش ++A می‌باشد و میزان انرژی که این محصول در بازده زمانی یکسال مصرف می‌کند 112کیلو وات در ساعت می‌باشد. ظرفیت خالص یخچال 346 لیتر و ظرفیت فریزر آن 242 لیتر است.

فریزر KSV36V13P بدون برفک بوده و دارای حجم داخلی زیادی می‌باشد. روشنایی یخچال از طریق لامپ های LED  که درآن کار گذاشته شده تامین می‌شود. بارها اتفاق افتاده که برای انجام کاری درب یخچال را باز گذاشته و فراموش می‌کنیم درب آن را به طور کامل ببندیم.

در این نوع از یخچال دو قلوی بوش در صورت باز بودن بیش از حد یا بسته نشدن درب یخچال از طریق هشدار صوتی که این محصول به شما می‌دهد می‌توانید نسبت به باز بودن آن آگاهی یابید. این محصول دارای قابلیتSUPER COOL یا همان سرمایش سریع

می‌باشد در نتیجه مواد غذایی که به تازگی خریداری شده است را به سرعت خنک می‌کند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول این است که در صورت قطع شدن برق تا مدت زمان 25 ساعت مواد غذایی شما را سالم نگه میدارد.

طبقات یخچال به شرح زیر می‌باشد:

دارای یک محفظه برای نگهداری لبنیات ، 5 محفظه در درب ،7 قفسه شیشه ایمن و نشکن که دارای 5 قابلیت تنظیم ارتفاع می‌باشد. همچنین دارای یک قفسه برای نگهداری بطری‌های فلزی بوده و مجهز به کشو VITA  FRESH می‌باشد. این کشو برای نگهداری بهتر میوه و سبزیجات طراحی شده است.

طبقات فریزر این محصول شامل :

2 کشو ، 3 طبقه شیشه‌ای نشکن و پنج کشو شفاف می‌باشد. این محصول دارای قدرت بالای خنک کنندگی بوده و از موتوری قوی ساخته شده است.

این مدل یخچال دو قلوی شرکت بوش دارای سیستم FRESH SENSE  می‌باشد. این سیستم سرما را به طور یکنواخت پخش کرده و از تجمع سرما جلوگیری می‌کند. انتشار دمای یکسان و مداوم ماندگاری و طراوت هر چه بیشتر مواد غذایی را به همراه دارد.

وجود سیستم MULTI AIRFLOW موجب چرخش داِیمی هوا در تمام سطوح می‌شود در نتیجه طراوت و ماندگاری طولانی‌تر مواد غذایی را فراهم می کند.

مشخصات دیگر یخچال فریزر 2 قلو بوش KSV36V13P-GSN36V13P:

این محصول سری 4 محصولات بوش می‌باشد. ابعاد این محصول شامل :ارتفاع 1860،عرض 600 و عمق 650میلیمتر  وزن یخچال 70کیلو گرم و وزن فریزر 76 کیلو گرم است.

ویژگی  SUPER FREEZEامکان منجمد شدن سریع با قابلیت خاموش شدن خودکار را فراهم می‌کند. به این معنی که مواد غذایی که به تازگی در درون فریزر گذاشته شده است با سرعت زیادی یخ می‌زند در ضمن از مواد غذایی که قبلا در فریزر آن گذاشته شده است محافظت می‌نماید.

میزان صدای یخچال معادل 39 دسی‌بل و میزان صدای فریزر این محصول معادل42 دسی‌بل می باشد. لوازم جانبی همراه این محصول قالب یخ می‌باشد.

مشخصات

کشور سازندهلهستان
رنگاستیل
ظرفیت خالص یخچال346 لیتر
ظرفیت خالص فریزر242 لیتر
بارندارد
جنس طبقاتشیشه
یخساز خودکارندارد
تصفیه آبندارد
برج هوای چند جریانیدارد
آبسردکنندارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

یخچال فریزر دوقلو بوش KSV36VI3P–GSN36VI3P

یخچال فریزر دوقلو بوش KSV36VI3P–GSN36VI3P