لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
جاروبرقی بوش BSGL5409 بزرگ‌نمایی

جاروبرقی بوش BSGL5409

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

  • آبی

2,950,000 تومان

اطلاعات بیشتر

جاروبرقی بوش مدل BSGL5409

جاروبرقی از جمله لوازم خانگی است که وجودش برای هر خانه‌ای ضروری می‌باشد. همان طور که میدانید در حال حاضر انواع جاروبرقی با مدل‌ها و برندهای مختلف در بازار وجود دارد که همین موضوع انتخاب را کمی سخت کرده است. یکی از نمونه‌هایی که در سال‌های اخیر در جذب مشتری و کسب رضایت آنها به شدت موفق بوده است، جاروبرقی بوش مدل BSGL5409 می‌باشد.

امکانات جاروبرقی بوش BSGL5409

برند بوش برای سال‌ها به ساخت انواع لوازم خانگی پرداخته که یکی از بهترین محصولات آنها جاروبرقی است. در میان انواع جاروبرقی‌های بوش، هیچ‌کدام به اندازه بوش BSGL5409 موفق نبوده‌اند. این موضوع بدون شک ناشی از امکانات و ویژگی‌های منحصر به فرد بوش BSGL5409 است. از جمله برخی از مهم‌ترین آنها می‌توان به مواردی مانند صدای کم، مصرف مناسب، قیمت معقول و قدرت مکش بالا اشاره کرد.

قدرت مکش بالا

مسلماً یکی از مواردی که یک جاروبرقی را نسبت به سایرین برتر می‌کند، سطح مکش می‌باشد. از آنجایی که موتور بوش BSGL5409 قدرت زیادی دارد، توانایی مکش این جاروبرقی 700 وات است.

جاروبرقی بوش مدل BSGL5409

صدای پایین

صدای بالا یکی از ایرادات اصلی جاروبرقی است به طوری که بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند صبح‌ها و یا روزهای تعطیل از آن استفاده نکنند چرا که باعث آزار بقیه می‌شوند. جالب است بدانید که این جاروبرقی، تنها 47 دسی‌بل صدا تولید می‌کند و به همین دلیل شما در هر شرایطی می‌توانید از آن استفاده کنید.

هشدار دهنده الکترونیکی

از دیگر ویژگی‌های عالی این جاروبرقی می‌توان به هشدار دهنده الکترونیکی اشاره کرد. این هشدار دهنده، به صورت دقیق زمان پر شدن کیسه و تخلیه آن را به شما یادآوری می‌کند. اگر به موقع کیسه را خالی نکنید، ممکن است به موتور آسیب‌های جدی وارد شود.

میزان مصرف انرژی جاروبرقی بوش BSGL5409

جاروبرقی بوش BSGL5409 مصرف پایینی دارد چرا که این جاروبرقی نیز درست مانند سایر محصولات بوش دارای برچسب مصرف انرژی A مثبت است.

معایب و مزایای این جاروبرقی بوش

مزایا:
  • سیستم Quattro Power
  • سیستم AirBumper
  • طراحی زیبا
  • قیمت مناسب
  • موتور پرقدرت
معایب:

نشانگر تعویض فیلتر ندارد

نتیجه‌گیری

همان طور که می‌دانید، هر خانه‌ای به جاروبرقی نیاز دارد. اگر دوست دارید به بهترین امکانات با قیمت مناسب دست پیدا کنید، پیشنهاد ما، بوش BSGL5409 است.

مشخصات

رنگآبی
مصرف انرژیA
نوع جارو برقی کیسه دار
طول سیم برق12 متر
نوع سیم جمع کنخودکار
فیلترهاهپا
قابلیت مکش مایعاتندارد
لوله تلسکوپیدارد
نشانگر پر بودن مخزندارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

جاروبرقی بوش BSGL5409

جاروبرقی بوش BSGL5409