لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
حراج! ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS88TI02M بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS88TI02M

BOSCH

جدید

وضعیت: موجود است

  • استیل

30,600,000 تومان

31,000,000 تومان

-400,000 تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS88TI02M

ظرفشویی بوش SMS88TI02M از محصولات ماشین ظرفشویی بوش سری 8 ساخت کشور آلمان است که از با کیفیت‌ترین و کار آمدترین ماشین ظرفشویی های تولید شده با آخرین تکنولوژی روز اروپا می‌باشد که با بدنه‌ای به رنگ استیل در آشپزخانه زیبایی خاصی پدید می‌آورد. این ماشین ظرفشویی مبله دارای برچسب انرژی +++A است که از مصرف انرژی و مصرف آب پایینی برخوردار است. با اشاره به باصرفه بودن قیمت ماشین ظرفشویی بوش، این ظرفشویی  14 نفره بوش فقط به میزان 9.5 لیتر در هر سیکل شستشو آب مصرف می کند.

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر در ماشین ظرفشویی بوش

تکنولوژی نوآورانه Active Water بکار رفته در این مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 8 حداکثر بهره‌وری را در شستشو به ارمغان می‌آورد و این ماشین ظرفشویی مبله کاملا با محیط زیست سازگار است. این تکنولوژی با استفاده از فیلترهای بهینه شده، با گرم شدن سریع‌تر آب و پمپ جدیدتر در مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی می‌کند.
وزن ظروف داخل این مدل ماشین ظرفشویی مبله با استفاده از این سنسور سرعت چرخشی محاسبه شده تا بتواند میزان درستی از آب مورد نیاز برای شستن ظروف را در ماشین ظرفشویی بوش مصرف کند. قاعدتا برای تعداد ظروف کمتر آب کمتری مصرف خواهد شد. این سنسور میزان مصرف بهینه آب را برای حتی نصف ظرفیت یا حداکثر ظرفیت محاسبه کرده و در مصرف آب و برق صرفه جویی می‌کند.

مناسب بودن قیمت ظرفشویی بوش آن را در دسته بندی بهترین ماشین ظرفشویی bosch قرار داده است. ظرفشویی بوش SMS88TI02M ظرفیت و گنجایش کافی برای شستشوی مقدار زیادی از ظروف را دارد که برای یک میهمانی 14 نفره کافی می باشد و با کشوهای موجود در این ماشین ظرفشویی مبله bosch فضای بیشتری را برای ظروف بزرگی مثل قابلمه در اختیارتان قرار می گیرد. در دو طرف کشوی این ظرفشویی  14 نفره بوش نیز فضایی برای وسایل کوچک دارید.

SMS88TI02M

EcoSilence DriveTM: قدرتمند، با دوام، آرام و کارآمد

موتور  ECOSILENCE DRIVE بسیار آرام ماشین ظرفشویی بوش سری 8 از نوع Super Silence Plus بوده و کاملا عایق بندی شده به طوری که در صورت روشن بودن این ظرفشویی 14 نفره بوش تنها 42 دسی‌بل صدا تولید میشود و متوجه روشن بودن ماشین ظرفشویی بوش نخواهید شد.

برنامه های شستشو در ظرفشویی بوش SMS88TI02M

ظرفشویی بوش SMS88TI02M دارای 6 برنامه‌ شستشو ( Intensive 70 °C، Auto 45-65 °C، Economy 50 °C، Quick Wash 65 °C، Quick Wash 45 °C و Pre Rinse )، چهار برنامه ویژه شستشو ( IntensiveZone، VarioSpeed Plus، Half Load و HygienePlus ) میباشد.

سیستم Aqua Sensor در ماشین ظرفشویی بوش سری 8

 این سیستم میزان کثیفی آب مرحله اول آبکشی را سنجیده و مشخص می‌کند که آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می‌باشد یا نه. اگر آب فقط دارای میزان کمی از املاح و کثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. نکته کلیدی در مورد این مدل ظرفشويی 14 نفره بوش این است که در هر بار شستشو تا سقف 20% آب معادل 4 لیتر توسط این سیستم صرفه‌جویی خواهد شد.

ظرفشویی بوش SMS88TI02M با استفاده از ماده‌ای شیمیایی به نام زئولیت (Zeolite) کاری کرده است که در عین حذف شدن المنت خشک‌کن، ظرف‌ها از درون ظرفشویی بوش خیس بیرون نیایند. این ماده –که هم به صورت سنگ معدنی قابل تهیه است و هم از ترکیب مواد شیمیایی- تمایل بالایی به جذب آب و رطوبت دارد و این رطوبت را از آبی که پس از تمام شدن مراحل شست‌وشو درون ظرفشویی بوش باقی مانده کسب می‌کند. زئولیت به دلیل خاصیت شیمیایی‌اش پس جذب رطوبت، گرمای شدیدی تولید می‌کند؛ گرمایی که برای جوشاندن آب کافی است! این گرما باعث می‌شود درون ظرفشویی bosch به‌شدت داغ شود و قطره‌های آب به جا مانده روی ظروف بخار شود. با استفاده از زئولیت، استفاده از انرژی الکتریکی برای خشک کردن حذف می‌شود و نتیجه‌ی دلخواه حاصل می‌شود.

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگاستیل
مصرف انرژی+++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت14 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو7 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویدارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیندارد
برنامه ویژه5 برنامه ویژه
برنامه شستشو8 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال2660 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال----
میزان صدا 44 دسی‌بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 8
سایر ویژگی ها موتور فوق ساکت با عمر طولانی Eco Silence Drive - نشانگر میزان نمک و جلادهنده - نشانگر زمان باقیمانده روند برنامه - مبدل حرارتی

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS88TI02M

ظرفشویی بوش SMS88TI02M