لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
جاروشارژی بوش BBH21630R بزرگ‌نمایی

جاروشارژی بوش BBH21630R

BOSCH

جدید

  • قرمز

اطلاعات بیشتر

جاروشارژی بوش مدل BBH21630R

این مدل جارو شارژی بوش ساخت کشور چین است. رنگ این محصول قرمز و ابعاد آن مشتکل شده از عرض 285 میلی‌متر و ارتفاع 1160میلی‌متر و عمق آن 135میلی‌متر می‌باشد. باتری این جارو شارژی  NI-MH و دارای ولتاژ 16.8ولتی است که از کیفیت بالایی برخوردار است.

بر روی بدنه جارو شارژی مدل BBH21630R پنلی تعبیه شده که وضعیت باتری جارو را نشان می‌دهد تا مصرف کنندگان نسبت به وضعیت باتری جارو خود آگاهی یابند . برای این که باتری این جارو به طور کامل شارژ شود تنها مدت 16 ساعت زمان نیاز است  تا بطور کامل شارژ شود در ضمن شارژر این محصول و با هر نوع پریز برقی شارژ می‌شود. و هچنین این قابلیت را دارد که طی 36 دقیقه به طور بی وقفه کار کند.

این محصول از قدرت مکش بالایی برخوردار است و این امکان را برای کاربر خود فراهم کرده که در 2 سطح مختلف بتوانند قدرت مکش جاروی خود را تنظیم کنند. جارو شارژی مدل BBH21630R دارای وزن 3.2 کیلو گرم است وزن سبکی این دستگاه نسبت به مدل‌های مشابه خود باعث دادن امتیاز از سوی مصرف کنندگان این محصول شده است.

 BBH21630R

ویژگی های دیگر جارو شارژی بوش مدل BBH21630R

 جارو شارژی پیشرو دارای فیلتر شستشو است و همچنین برس و شلنگ این محصول به راحتی جدا می‌شود و امکان یک جارو کشی بی دردسر را برای مصرف کنندگان خود فراهم کرده است. این محصول بوش کاملا بی‌سیم بوده و نیازی به پاکت ندارد در نتیجه امکان استفاده بدون محدودیت برای همه سطوح در دسترس و غیر قابل دسترس منزل و ماشین و ...را برای شما فراهم می آورد .

با توجه به این که تمیز کردن سطوح کنج ،زیر مبل و....دغدغه بیشتر افراد است این محصول بدون نیاز به جابه جایی وسایل امکان پاکیزگی تمام سطوح را برای شما به ارمغان می آورد .

از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد جارو شارژی بوش مدل BBH21630R که باعث شده توجه مصرف کنندگان زیادی را به خود جلب کند طراحی خاصی است که در آن به کار رفته و امکان استفاده پایه‌دار و دستی در یک جارو فراهم شده است .

حالت پایه‌دار این محصول برای نظافت زیر مبل و سطوح صاف مانند سرامیک و ...به کار می رود. این امکان علاوه بر نظافت ساده‌تر امکان اشغال فضای کمتر را در منزل فراهم می‌کند. حالت دستی این مدل جارو شارژی بوش برای غبار زدایی مبل و میز و .... بکار می‌رود.

مشخصات

وزن3.2 کیلوگرم
ابعاد135 × 265 × 1160 میلی‌متر
نوع باتریNiMH
ولتاژ باتری16.8 ولت
میزان شارژدهی باتری36 دقیقه
مدت زمان شارژ اولیه16 ساعت
فیلتر قابل شستشودارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

جاروشارژی بوش BBH21630R

جاروشارژی بوش BBH21630R