ارزان شد! قهوه ساز بوش TKA6A041 بزرگ‌نمایی

قهوه ساز بوش TKA6A041

BOSCH

جدید

وضعیت: موجود است

  • سفید

950,000 تومان

1,050,000 تومان

-100,000 تومان

اطلاعات بیشتر

قهوه ساز بوش مدل TKA6A041

قهوه‌ساز TKA6A041 یک دستگاه لوکس و بسیار زیبا است این دستگاه با رنگ مشکی که دارد زیبایی فراوانی به آشپزخانه شما می‌دهد. اگر شما طرف‌دار لوازم لوکس و در عین حال با کیفیت هستید ما این مدل قهوه جوش بوش را به شما معرفی می‌کنیم.

ظرفیت این قهوه ساز 1.25 لیتر است که چیزی حدود 10-15 فنجان قهوه را آماده می‌کند این محصول با ظرفیت بالایی که دارد  کمک بسیاری در مهمانی‌‌ها به شما می‌کند. جنس قوری این دستگاه شیشه می‌باشد و در برابر گرما بسیار مقاوم است و طعم قهوه را بخوبی حفظ می‌کند و شما می‌توانید محتویات داخل آرا به خوبی مشاهده کنید.و همچنین دارای شاخص سطح آب می باشد.

این نوع قهوه ساز بوش دارای فیلتر دائمی بوده که باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های ناشی از خرید فیتلر می‌شود و بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. شما بعد از استفاده از دستگاه می‌توانید فیلتر را به راحتی خارج کرده و بشویید.

استفاده از این قهوه جوش خانگی بسیار آسان است. در این قهوه جوش آب به آهستگی به درون مخزن نگه‌دارنده قهوه چکه کرده و بعد از نفود آب در قهوه‌، به آهستگی به درون قوری ریخته می‌شود. در این مدل قهوه جوش دیگر احتیاجی ندارید آب را از قبل بجوشانید که این قابلیت باعث سهولت در استفاده از دستگاه می‌شود.

یکی از ویژگی‌های قهوه‌ساز بوش مدل TKA6A041 حالت Auto-off می‌باشد و زمانی که قهوه بجوش آمد دستگاه به طور خودکار خاموش می‌شود و قهوه را گرم نگه‌میدارد.

شرکت معتبر بوش برای راحتی و آسایش مشتریان خود همه در تلاش بوده به همین منظور سیستم چکه‌گیر را روی این قهوه ساز تعبیه کرده است این سیستم از ریختن حتی یک قطره قهوه  هنگام بر داشتن قوری و سوختن قهوه روی صفحه جلوگیری ‌می‌کند.

این دستگاه دارای تنظیم 3 زمان خاموشی خودکار است که عبارتند از:

  • خاموشی خودکار بعد از 40 دقیقه (تنظیمات کارخانه)
  • خاموشی خودکار بعد از 60 دقیقه (حفظ طولانی مدت قهوه)
  • خاموشی خودکار بعد از 20 دقیقه (صرفه‌جویی در انرژی)

مشخصات ظاهری این دستگاه، وزن خالص آن 2.2 کیلوگرم بوده و رنگ آن نیز سفید بوده که مورد پسند هر خانم خانه‌داری قرار می‌گیرد.  این قهوه ساز با ظریفتی بالایی که دارد برای مهمانی‌ها و کسانی که اهل مصرف زیاد قهوه هستند، بسیار انتخاب مناسبی می‌باشد.

مشخصات

تایمردارد
توان مصرقی1100 وات
سیستم قطع خودکاردارد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

قهوه ساز بوش TKA6A041

قهوه ساز بوش TKA6A041