لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
میز اتو بوش TDN1710 بزرگ‌نمایی

میز اتو بوش TDN1710

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

  • مشکی

3,931,000 تومان

اطلاعات بیشتر

میز اتو بوش مدل TDN1710

برای اتو کردن بهتر لباس‌ها علاوه‌بر داشتن اتویی با کیفیت داشتن یک میز اتو خوب نیز حائز اهمیت است. اگر از آن دست افرادی هستید که اتوکشی لباس‌هایتان را در خانه انجام می‌دهید قطعا داشتن میز اتو بوش می‌توان کار اتو کردن را برای شما لذت بخش‌تر از گذشته نماید.

میز اتو بوش مدل TDN1710 همچون دیگر محصولاتی که با نام بوش در بازار وجود دارند، از طراحی حرفه‌ای و منحصربه فردی برخوردار می‌باشد. در کوچک‌ترین و بزرگ‌ترین لوازم مربوط به خانه که توسط بوش تولید شده‌اند می‌توان نهایت دقت و ظرافت را در طراحی آنها به خوبی مشاهده کرد و بدون شک استفاده از این وسایل کارها را برای ما بسیار سریع و آسان‌تر از گذشته خواهند کرد.

میز اتو بوش

ویژگی‌های میز اتو بوش

جنس پوشش این میز اتو بوش از کتان است و علت به کارگیری این جنس بدان جهت بوده که کار اتو کردن و باز کردن چروک لباس‌ها را سرعت بخشد.

در کنار محل قرارگیری لباس، جایگاهی برای اتو در نظر گرفته شده است تا بتوانید اتوهای مخزن دار یا معمولی خود را در این جایگاه قرار دهید همچنین کابل تعبیه شده برای این محل دسترسی ساده‌تری را به برق برای مصرف‌کننده محیا ساخته است.

پایه‌های میز اتو قابلیت تنظیم دارند و ارتفاع میز را می‌توان از 81 تا 93 سانتیمتر تغییر داد. رویه این میز اتو به گونه‌ای طراحی شده است تا در حین اتو کشی بخار آب را جذب نکند و در نتیجه خیس شدن میز اتو را به دنبال نداشته باشد به این ترتیب در حین اتو کشی لباس‌هایتان خیس و نم دار نخواهد شد.

قابلتی منحصر به فرد Heating Founction نیز که در این میز اتو تعبیه شده است این امکان را به وجود آورده تا لباس‌ها و پارچه‌های نم‌دار به سرعت خشک شده و قابل پوشیدن و استفاده باشند.

مشخصات

کشور سازندهایتالیا
سایر ویژگی هامجهز به پریز برق در تخته اتو، دارای کلید گرم کردن و جذب و دمیدن بخار
وزن7.5 کیلوگرم
ابعاد107 × 45 سانتی متر
طول سیم برق2.5 متر

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

میز اتو بوش TDN1710

میز اتو بوش TDN1710