لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
اتو مو بوش PHS1151 بزرگ‌نمایی

اتو مو بوش PHS1151

BOSCH

جدید

وضعیت: ناموجود

  • مشکی

350,000 تومان

اطلاعات بیشتر

اتو مو بوش مدل PHS1151

لوازم بسیار زیادی برای حالت دادن مو استفاده می‌شود که یکی از آنها اتو مو است که برای صاف کردن موها بسیار به کار خواهد آمد. یکی از محصولاتی که با نام بوش در بازار ایران به فروش می‌رسد اتو مو بوش PHS1151 است. این اتو موی با کیفیت، به خوبی موهای شما را به حالت دلخواه تغییر خواهد داد و با کیفیت بالای خود کار را آسان خواهد کرد.

ویژگی‌های این اتو موی بوش

اتو مو بوش مدل PHS1151 دارای صفحات سرامیکی بوده که جنس سرامیکی آن ضمن داشتن مقاومت بالا کمک می‌کند تا در زمانی اندک نتایج دلخواهتان را مشاهده نمایید. از زمان روشن کردن دستگاه تا گرم شدن آن تنها 25 ثانیه به طول می‌انجامد و پس از آن می‌توانید آرایش موهایتان را آغاز نمایید.

گستره گرمایی این محصول 200 تا 220 درجه سانتی گراد می‌باشد. صفحات این اتو مو بصورتی بوده تا بتوانید به چندین حالت دلخواه موها را آرایش نمایید. صفحه صاف اتو به صاف شدن موها کمک کرده و صفحه فر کننده نیز به حالت دادن انتهای موها منجر خواهد شد.

طول سیم دستگاه 1.8 متر است و حلقه نیز در انتهای آن تعبیه شده تا بتوانید اتوی خود را در حمام یا دیگر جاها آویزان نمایید و دسترسی آسان‌تری به آن داشته باشید.

اتو مو بوش مدل PHS1151 با ابعاد کوچکی داراست به آسانی قابلیت جا به جایی داشته در نتیجه حتی در مسافرت‌های نیز می‌توانید آن را همراه خود داشته باشید و همیشه و هر جا موهایتان را آرایش نمایید.

مشخصات

سایر ویژگی هاگستره گرمایی 200 تا 220 درجه سانتی گراد، مدت زمان گرم شدن 25 ثانیه
طول سیم برق1.8 متر
توان مصرقی17 وات
حلقه آویزدارد
جنس صفحهسرامیک

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

اتو مو بوش PHS1151

اتو مو بوش PHS1151