لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
سشوار بوش PHA1151 بزرگ‌نمایی

سشوار بوش PHA1151

BOSCH

جدید

  • مشکی

اطلاعات بیشتر

سشوار بوش مدل PHA1151

برای خود بدنبال سشواری هستید که استفاده از آن آسان باشد؟ ما به شما سشوار بوش مدل PHA1151 را پیشنهاد می‌کنیم. این مدل همچون سایر محصولات بوش از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد و از طرفی دارایی طراحی منحصر به فرد و حرفه‌ای بوده کار پیرایش مو را آسان خواهدکرد.

سشوار چرخشی بوش

ویژگی‌های این سشوار بوش

این سشوار بوش از نوع چرخشی بوده و دارای سری برس است که این امکان را فراهم آورده تا تنها با یک دست هم موهای مرطوب را خشک نمایید و هم موها را به حالت مورد نظر خود شکل دهید.

برس گردی که بر روی این سشوار قرار گرفته چرخش 360 درجه داشته و به سادگی موها را به شکل دلخواه شما حالت می‌دهد. علاوه بر این برس گرد، یک برس ثابت نیز به همراه این محصول است تا برای خشک کردن معمولی موها و یا صاف کردن آنها، استفاده نمایید.

توان مصرفی این سشوار بوش 300 وات است و با داشتن قدرت بالا، عملکرد بی‌نظیری را از خود به نمایش خواهد گذاشت. یک حلقه آویز نیز در انتهای سشوار تعبیه شده است تا به سادگی آن را درون حمام یا میز آرایش خود آویزان نمایید و در هر زمان به آن دسترسی داشته باشید.

اگر سشوار کردن موهایتان با دو دست سخت و دشوار است سشوار بوش مدل PHA1151 می‌توان کار خشک و حالت دادن موها را برای شما آسان نماید چرا که تنها با یک دست قادر خواهید موهایتان را هم خشک کنید و هم حالت دهید.

مشخصات

نوع موتورDC
وزن30 گرم
طول سیم برق1 متر
توان مصرقی300 وات
نوع مصرفخانگی

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه