ظرفشویی بوش SMS68MW02E بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS68MW02E

BOSCH

جدید

وضعیت: موجود است

  • سفید

10,500,000 تومان

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS68MW02E

ظرفشویی بوش SMS68MW02E از سری 6 ماشین ظرفشویی بوش ساخت کشور آلمان می باشد. این ماشین ظرفشویی مبله بوش با ظرفیت 1۴ نفره به رنگ سفید با بهره‌گیری از تکنولوژی به روز و پیشرفته می باشد، که می تواند ظروف یک میهمانی 14 نفره را انجام  دهد. سیستم Super Silence یک فضای امن و ساکت را در منزل برای شما به ارمغان می‌آورد.

EcoSilence DriveTM: قدرتمند، با دوام، آرام و کارآمد

موتور  ECOSILENCE DRIVE بسیار آرام این دستگاه از نوع Super Silence Plus بوده و کاملا عایق بندی شده به طوری که در صورت روشن بودن دستگاه تنها 42دسی‌بل صدا تولید می‌کند و متوجه روشن بودن دستگاه نخواهید شد.

 با انتخاب زمان شستشو، شروع برنامه می‌توانید به صورت پیش انتخاب شده روی دستگاه هست. که این امکان را به شما می‌دهد تا شما به راحتی هر زمان که می‌خواهید در طول شب یا روز تنظیم کرده. همچنین زمانی که شما برنامه شستشو را انتخاب می‌کنید برنامه به طور خودکار بهترین نتایج شستشو را برای ظروف شما فراهم می‌کند.

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر
تکنولوژی نوآورانه Active Water حداکثر بهره‌وری را در شستشو به ارمغان می‌آورد و کاملا با محیط زیست سازگار است. این تکنولوژی با استفاده از فیلترهای بهینه شده، گرم شدن سریع‌تر آب و پمپ جدیدتر در مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی می‌شود.
وزن ظروف داخل ماشین با استفاده از این سنسور سرعت چرخشی محاسبه شده تا بتواند میزان درستی از آب مورد نیاز برای شستن ظروف را مصرف کند. قاعدتا برای تعداد ظروف کمتر آب کمتری مصرف خواهد شد. این سنسور میزان مصرف بهینه آب را برای حتی نصف ظرفیت یا حداکثر ظرفیت محاسبه کرده و در مصرف آب و برق صرفه می‌کند.

 برنامه ° Glass 40 مخصوص شست و شوی ظروف شیشه ایست تا دیگر نگران رنگ پریدگی ظروف خود نباشید . این برنامه با شست و شوی ظروف با دمای 40 درجه این اطمینان را به شما می دهد که دیگر ظروف براق و درخشان آرزو نیست . Aqua Sensor بکار رفته در این محصول به صورت الکترونیکی تشخیص می دهد که روند شست و شو ادامه یابد یا نیاز به شست و شوی مجدد هست . سنسور تشخصی میزان ظروف بدین صورت که تشخیص وزن توسط یک سنسور سرعت که سطح آب را اندازه می گیرد انجام می شود . اگر مقدار زیادی ظرف در ماشین باشد , مقدار بیشتری آب برای خیس کردن ظروف لازم است. در این حالت , آب بیشتری ملزوم می شود . این عملکرد حالت برعکس هم دارد یعنی اگر تعداد ظروف کمتر از حالت نصف باشد به تناسب آب کمتری مورد استفاده قرار میگیرد. مصرف آب این ماشین ظرفشویی بوش در هر شستشو 9.5 لیتر و در سال 22600 لیتر در سال بر اساس 280 بار شستشو می‌باشد. 

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگسفید
مصرف انرژی++A
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر
ظرفیت14 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو9.5 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه4 برنامه ویژه
برنامه شستشو8 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال2660 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال237 کیلو وات ساعت
میزان صدا39 دسی‌بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 4
سایر ویژگی هاشستشوی بهداشتی - شستشو با سرعت متغیر VarioSpeed - دارای نشانگر LED برای زمان پرکردن مجدد مخزن نمک و جلادهنده و زمان باقیمانده روند برنامه

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

ظرفشویی بوش SMS68MW02E

ظرفشویی بوش SMS68MW02E