لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
ماشین آشپزخانه بوش MUM48140DE بزرگ‌نمایی

ماشین آشپزخانه بوش MUM48140DE

BOSCH

جدید

  • سفید

اطلاعات بیشتر

ماشین آشپزخانه  بوش مدل MUM48140DE

به دنبال دستگاهی همه کاره هستید تا ایده‌­های آشپزی خود را تمام و کمال و درست مانند یک حرفه­‌ای به اجرا درآورید؟ ماشین آشپزخانه بوش مدل MUM48140DE به همین منظور و دقیقا برای خود شما طراحی و تولید شده است. این محصول به تمامی نیازهای شما در آشپزخانه پاسخ می‌دهد زیرا بوش همه آنچه را در نظر دارید در یک دستگاه جمع آورده و راحتی را به شما هدیه کرده است.

ماشین آشپزخانه بوش مدل MUM48140DE

ویژگی­‌های ظاهری

این مدل ماشین آشپزخانه بوش به رنگ سفید به بازار ارائه شده و کاملا با دیگر وسایل آشپزخانه شما هماهنگ می­‌شود زیرا حتی اگر همگی وسایل شما از جنس استیل هستند باید بدانید که در طراحی ترکیبی این محصول اجزایی با جنس استیل به کار رفته است که در آشپزخانه شما خواهد درخشید.

امکانات و دیگر ویژگی­‌ها

لوازم همراه این دستگاه به گونه ای انتخاب شده­‌اند که آماده سازی انواع غذاها، دسرها و نوشیدنی‌­ها را ممکن می­کند. ظرف این ماشین آشپزخانه به همراه میله‌­های همزن آن به واسطه قابلیت چرخش چندگانه شیرینی­‌پزی و خمیرگیری را برای شما آسان می‌­نماید. همچنین شما قادر خواهید بود با اتصال صفحات متنوع رنده و برش دستگاه مواد مختلف را به شکل دلخواه خود درآورید یا آنها را خرد و ریز نمایید. حتی می‌­توانید بدون دردسر چیپس خانگی درست کنید و یا به وسیله دیسک رشته‌­ساز پاستاهای خانگی تهیه کنید و طعم اصیل آن را بچشید. این مدل دستگاه پارچی مخلوط کن به همراه دارد که شما را در تهیه دسرها و انواع نوشیدنی‌­های خوشمزه و سالم خانگی یاری می‌­رساند. علاوه براین با اتصال آب­‌مرکبات‌­گیری دستگاه می­‌توانید لذت نوشیدن آبمیوه­‌های طبیعی را در خانه و در کنار اعضای خانواده تجربه کنید. به اضافه اینکه امکان تبدیل این دستگاه به چرخ‌­گوشت قابلیت دیگری است که شما را از وجود چرخ­‌گوشت‌­های سنگین و جاگیر درآشپزخانه­‌های کوچک امروزی بی‌­نیاز خواهد کرد.

اگرهمیشه از لرزش و حرکت دستگاه‌های خود در آشپزخانه به کلافگی و پشیمانی از استفاده از آنها می­‌رسید باید بدانید که این مدل دارای پایه‌­های ضد لرزشی است که دستگاه شما را ثابت و بدون ایجاد لرزه تا پایان کار نگه­ می‌­دارد.

در ماشین آشپزخانه MUM48140DE بوش  حتی برای نگهداری و طول عمر بیشتر اجزای دستگاه خصوصا تیغه­‌ها و صفحه­‌های مختلف کیف مخصوصی در نظر گرفته شده است که آنها را در شرایطی ایده‌ال نگهداری می­‌کند.

مشخصات

رنگسفید و استیل
توان مصرقی600 وات
تعداد سرعت4 سرعته
ظرفیت مخلوط‌کن1 لیتر
جنس مخلوط‌کنپلاستیک
تنظیم سرعتدارد
همزندارد
پالسدارد
خردکندارد
یخ خردکنندارد
آب مرکبات‌گیردارد
رنده ریزدارد
تعداد صفحه رنده4 عدد

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه