لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
مایع جرم گیر ماشین ظرفشویی فینیش حجم 250 میلی لیتر بزرگ‌نمایی

مایع جرم گیر ماشین ظرفشویی فینیش حجم 250 میلی لیتر

جدید

وضعیت: ناموجود

45,000 تومان

اطلاعات بیشتر

جرم‌گیر ظرفشویی فینیش 250 میلی‌گرمی

جرم‌‌گیر ماشین ظرفشویی 250 میلی فینیش از دیگر محصولات جدید شرکت فینیش بوده که ساخت کشور آلمان است. این محصول با افتخار یکی از قدرتمند‌ترین مواد شوینده فینیش بوده که با عملکرد بی‌نظیر خود طول عمر دستگاه و تمیز و براق شدن تمامی ظروف شما تضمین شده است.

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که استفاده از جرم‌گیر در ماشین ظرفشویی چه اهمیتی می‌تواند داشته باشد. شاید پیش خودتان فکر می‌کنید که وقتی آب در داخل دستگاه در جریان است دیگر احتیاجی به تمیز کردن داخل ماشین نیست. باید بگوییم این فرضیه کاملا اشتباه می‌باشد.

با استفاده از ماشین ظرفشویی، به مرور زمان در قسمت‌هایی از دستگاه که قابل دید نیست رسوب و ذرات غذا به جامانده که موجب عملکرد نادرست ماشین می‌شود. همچنین باعث کاهش کیفیت شستشو، کاهش طول عمر دستگاه و بوی نامطبوع در ماشین ظرفشویی شما می‌شود.

ویژگی‌های استفاده از جرم‌گیر ماشین ظرفشویی فینیش 250 میل

  • از بین رفتن رسوبات آهکی
  • محو شدن تمام چربی‌های باقیمانده در مسیر‌های آبکشی
  • افزایش طول عمر دستگاه
  • تمیز شدن و باز شدن لوله‌های داخل ماشین ظرفشویی

اگر می‌خواید از شر دردسرهای سرویس سالانه ماشین ظرفشویی خود خلاص شوید، بهترین راه حل این است که از جرم‌گیر فینیش استفاده کنید. به جرات می‌توان گفت استفاده از جرم‌گیر ماشین ظرفشویی فینیش یکی از عوامل مهمی است که باعث طول عمر دستگاه شما می‌شود.

این جرم‌گیر ظرفشویی کلاسیک فینیش به صورت دوفازی بوده که یک فاز آهگ و جرم‌های سخت و فاز دیگر چربی‌ها را از بین می‌برد. این محصول یکی از بهترین روش‌های جرم‌گیری لوله‌ها و منافذ داخلی ماشین ظرفشویی است. همچنین برای تمام ماشین ظرفشویی‌ها قابل استفاده نیز است.

نحوه استفاده از جرم‌گیر ظرفشویی فینیش کلاسیک

این جرم‌گیر ماشین ظرفشویی فینیش را بعد از هر 60 دفعه استفاده از ماشین ظرفشویی می‌توانید استفاده کنید. این جرم‌گیر یک‌بار مصرف بوده و در یک دور استفاده تمام مواد داخل آن تخلیه می‌شود.

درب این جرم‌گیر را باز نکنید فقط برچسب روی درب را بکنید. زیر برچسب یه حالت موم مانند است که با حرارت آب از بین می‌رود و مواد به داخل دستگاه نفود پیدا می‌کند. جرم‌گیر را واژگون در طبقه پایین ظرفشویی گیر دهید و قوی‌ترین برنامه و بالاترین حرارت شستشو (بالای 65 درجه) را انتخاب کنید. همچنین هنگام استفاده از این جرم‌گیر به هیچ عنوان ظروف، در داخل دستگاه نچینید.

نکته 

  1. هنگام قرار دادن جرم‌گیر در داخل ماشین ظرفشویی از دستکش استفاده کنید زیرا در صورت برخورد مایع با دست ایجاد سوزش و حسایت می‌کند.
  2. در هنگام استفاده از مایع جرم‌گیر از قرص و دیگر مواد شوینده به هیچ عنوان استفاده نکنید.
  3.  بعد از تمام شدن برنامه شستشو بطری حاوی جرم‌گیر کاملا باید تخلیه شده باشد.

علائم رسوب‌گرفتی در ماشین ظرفشویی عبارتند از:

  • بوی نامطبوع داخل ظرفشوییی
  • پایین آمدن کیفیت شستشو ظروف

پیشنهاد ما به شما این است که در صورت مشاهده این علایم از جرم‌گیر فینیش استفاده کنید و از نتایج حاصل از آن شگفت‌زده شوید.

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

مایع جرم گیر ماشین ظرفشویی فینیش حجم 250 میلی لیتر

مایع جرم گیر ماشین ظرفشویی فینیش حجم 250 میلی لیتر