ظرفشویی بوش SMS46MI05E بزرگ‌نمایی

ظرفشویی بوش SMS46MI05E

BOSCH

جدید

  • استیل

اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش SMS46MI05E از سری 4 ماشین ظرفشویی بوش ساخت کشور آلمان هست. این ماشین ظرفشویی به رنگ استیل، زیبایی بسیاری در آشپزخانه پدید می‌آورد همچنین برای شست‌ و شوی مقدار زیادی ظروف گنجایش کافی دارد و برای یک مهمانی 13 نفره کافی می باشد.

The program is 40

 ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46MI05E مجهز به سیستم حفاظت از ظروف شیشه‌ای است که به طور مدام درجه سختی آب را تنظیم می‌کند و ظروف‌های حساس و شیشه‌ای با مراقبت‌های ویژه شسته می‌شوند. همچنین برنامه 40 درجه در این مدل ظرفشویی بوش برای شستشوی ظروف ظریف و کریستال تعبیه شده است که همزمان با خشک کردن باعث براق شدن ظروف هم می‌شود. همچنین مجهز به سیستم حفاظت آب بوده که به طور مدام درجه سختی آب را تنظیم کرده و ظروف‌های حساس و شیشه‌ای با مراقبت‌های ویژه شسته خواهند شد.

این محصول دارای سه سبد یا جایگاه قرارگیری ظروف است که طبقه‌ی پایینی برای بشقاب و سینی و ظروف حجیم، طبقه‌ی میانی برای لیوان و فنجان و طبقه‌ی بالایی برای قرارگیری قاشق و چنگال و… تعبیه شده است. این ماشین ظرفشویی بوش با برچسب انرژی ++A  با مصرف 6.5 لیتر آب در دسته محصولات کم مصرف بوش است که میزان مصرف آب در سال در این مدل ۲۱۰۰ لیتر می باشد. 

LoadSensor به طور خودکار آب و انرژی را برای ظروف کمتری ذخیره می کند

وزن بار توسط یک سنسور سرعت چرخشی شناسایی می شود که سطح آب را می شناسد. برای ظروف بیشتر، آب بیشتر برای خیساندن ظروف مورد نیاز است. در این صورت آب بیشتری اضافه می شود. برای ظروف کمتر، آب کمتری برای شستشو مورد نیاز است. سنسور بار برای استفاده بهینه آب حتی برای نیم بار یا بارهای جزئی، صرفه جویی در آب و برق را فراهم می کند.

دیگر ویژگی‌های بکار رفته در این ماشین ظرفشویی بوش می‌توان به فیلتر 3 بعدی نوآورانه، روش شستشوی جایگزین حفاظت از دکمه الکترونیکی در برابر تغییر، نمایشگر میزان نمک و جلادهنده و قفل کودک نیز اشاره کرد.

AquaStop: گارانتی مادام العمر در برابر آلودگی آب

تکنولوژی AquaStop بکار رفته در این سیستم برای جلوگیری از نشت قطره آب طراحی شده و به شما اطمینان خاطر میده که با داشتن وسایل شستشو بوش از این اتفاق برای شما جلوگیری می کند. این سیستم دارای یک شیلنگ دو جداره مخصوص مقاوم، سنسور با پوشش پلاستیکی که در زیر شیر قرار میگیره و سیستم تشخیص و مکش آب در سطح زیری ظرفشویی است. مراحل کار این سیستم ابن این صورت است که اول اگر آب در شیلنگ داخلی نشتی کنه، تو شیلنگ دومی جمع میشه و این سنسور الکتریکی رو فعال میکنه و سیستم محافظتی زیر شیر جریان آب رو قطع می کند و اگر نشتی در زیر دستگاه در صفحه زیرین محفظه شستشو باشد، سنسور مخصوص این مشکل را تشخیص داده و بعد از قطع کردن عملیات شستشو و جریان آب، آب جاری شده مکش شده و تخلیه می شود.

این ظرفشویی مجهز به خشک کن اضافی (دو فن) بوده که این عملکرد برای خشک کردن دقیق انواع ظروف بوده که ظروف را کاملا خشک تحویل شما می‌دهد. همچنین دارای برنامه شروع با تاخیر است که این امکان را به شما می‌دهد تا از 1- 24 ساعت این برنامه را تنظیم کنید. با عملکرد تاخیر زمانی می‌توانید برنامه را برای زمان شروع دلخواه انتخاب کنید. این برنامه به شما اجازه می‌دهد که دستگاه خود را به راحتی در هر زمان در طول روز، در طول ساعات کار یا در شب، اداره کنید. ضمنا پس از شروع برنامه، نمایشگر زمان باقیمانده را دقیق نشان می‌دهد. ماشین ظرفشویی 46MI05E دارای نمایشگر LED است که زمان شستشو، کمبود نمک و مواد شوینده را در اختیار شما قرار خواهد داد.

مشخصات کلی

کشور سازندهآلمان
سریسری 4
رنگاستیل
مصرف انرژی++A

گنجایش و ابعاد

ظرفیت13 نفره
طول60 سانتی‌متر
عرض60 سانتی‌متر
ارتفاع85 سانتی‌متر

مشخصات انرژی و مصرف

میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو6.5 لیتر
میزان مصرف آب در سال2660 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال262 کیلو وات ساعت

مشخصات فنی

زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه3 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو

سایر مشخصات محصول

میزان صدا44 دسی بل
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
سایر ویژگی هادارای لامپ داخلی - مجهز به قفل کودک - مجهز به سیستم حفاظت از ظروف شیشه‌ای - نمایشگر LED میزان نمک و جلادهنده و مجهز به 2 فن (خشک‌کن اضافی)

دیدگاه‌ها

نوشتن نقد و نظر

ظرفشویی بوش SMS46MI05E

ظرفشویی بوش SMS46MI05E