لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
قرص ظرفشویی فینیش 80 تایی بزرگ‌نمایی

قرص ظرفشویی فینیش 80 تایی

جدید

وضعیت: ناموجود

250,000 تومان

اطلاعات بیشتر

قرص ماشین ظرفشویی فینیش کوانتوم 80 تایی

قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم فینیش از جدیدترین محصولات کمپانی فینیش می‌باشد و به علت ژله‌ای بودن ساختار آن و شستشوی ملایم از هرگونه آسیب به ظرف‌های شما جلوگیری خواهد کرد علاوه بر این، در سخت‌ترین آب‌های موجود در کشور نیز پاسخ بسیار خوبی داده است و قدرت پاک کنندگی سخت ترین لکه ها را داراست. این محصول حاوی نمک ماشین ظرفشویی و جلادهنده ماشین ظرفشویی می‌باشد که غیرقابل نصف شدن است و از همه مهمتر اینکه دارای اکتیو اکسیژن است.

قرص ظرفشویی فینیش مدل Quantum قابلیت‌های فراوانی دارد که شامل لکه زدایی، براق کنندگی، تمیزکنندگی و سفید کنندگی فوق‌العاده قوی و بالایی می‌باشد.

نحوه استفاده از قرص ماشین ظرفشویی فینیش

یک عدد از قرص ظرفشویی کوانتوم فینیش را درون جا قرصی ماشین ظرفشویی خود قرار داده و برنامه مورد نظر خود را انتخاب نمایید (روکش پلاستیکی قرص ماشین ظرف شویی فینیش قابل حل است)، توجه کنید که همواره هنگام استفاده از قرص ماشین ظرفشویی دکمه مربوط به استفاده از قرص را فعال نمایید. 

ویژگی‌های قرص ظرفشویی فینیش کوانتوم

  • حاوی نمک ماشین ظرفشویی و جلادهنده ماشین ظرفشویی.
  • غیر قابل نصف شدن.
  • بدون نیاز به پیش شستشو (در صورت استفاده از قرص ظرفشویی کوانتوم فینیش حتما لازم نیست ظروف خود را قبل از چیدن درون ماشین ظرفشویی زیر آب بگیرید تا ذرات باقی مانده غذا از آن پاک شود). 
  • قدرت پاک کنندگی بسیار بالا،حتی پاک کردن لکه های خشک شده تا 24 ساعت قبل.
  • شستشوی ملایم (به علت استفاده کمتر از مواد شیمیایی خشن) و جلوگیری از آسیب رسیدن به ظروف.
  • روکش پلاستیکی  این قرص ماشین ظرفشویی قابل حل در آب می‌باشد.

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

قرص ظرفشویی فینیش 80 تایی

قرص ظرفشویی فینیش 80 تایی