لطفا پیش از ثبت سفارش با تهران بوش تماس بگیرید.
جاروبرقی بوش BGS5335 بزرگ‌نمایی

جاروبرقی بوش BGS5335

BOSCH

جدید

  • قرمز

اطلاعات بیشتر

جاروبرقی مخزن‌دار بوش مدل BGS5335

جاروبرقی‌ها از جمله لوازم مربوط به نظافت و پاکیزگی خانه هستند که کیفیت بالای آن‌ها کارها را برای ما بسیار آسان و لذت‌بخش خواهند کرد. به طور کلی جاروبرقی‌ها به دو دسته مخزن‌دار و کیسه‌ای تقسیم می‌شوند. جاروبرقی‌های مخزن‌دار از آن جهت که نیاز به تعویض کیسه ندارند نسبت به مدل‌های کیسه‌دار برتری دارند زیرا دیگر نیازی به تعویض کیسه نخواهند داشت و تنها کافی است پس از پر شدن، مخزن آن را خالی کرد. جاروبرقی بوش مدل BGS5335 از جمله جاروبرقی‌های مخزن‌دار است. این جاروبرقی بوش به رنگ قرمز بوده و ساخت کشور چین می‌باشد و به مدت 24 ماه تحت ضمانت شرکت گارانتی کننده است.

مشخصات کلی

این جاروبرقی مخزن‌دار بوش از قدرت مکش قابل قبولی برخوردار است و توان آن 800 وات می‌باشد که در مکش ذرات گرد و غبار عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود به نمایش می‌گذارد. موتور قدرتمند این دستگاه در حین فعالیت صدای بسیار اندکی تولید می‌کند در واقع صدایی که در حین استفاده از آن به گوش می‌رسد تنها 74 دسی‌بل است که در مقایسه با جاروبرقی‌های قدیمی بسیار کم صدا هستند.

وزن جاروبرقی فوق 6.7 کیلوگرم است و دارای سیمی به متراژ 11 متر است که امکان جاروکشی را تا شعاع 11 متری برای شما فراهم می‌آورد. این متراژ بالا کمک می‌کند تا شما نیازی به جا به جایی جاروبرقی در حین جاروکشی محیط نداشته باشید. 4 چرخ روانی که در قسمت زیرین این جاروبرقی تعبیه شده است حرکت جارو را آسان می‌کند.

جاروبرقی بوش مدل BGS5335 در حین عملکرد 40 کیلووات ساعت از انرژی برق مصرف می‌کند که این مصرف پایین انرژی جزو برتری‌های آن به حساب می‌آید. چند فیلتر کاربردی برای این جاروبرقی در نظر گرفته شده است که گرد و غبار ایجاد شده در حین جاروکشی را جذب کرده و هوای بدون غبار و میکروب را به محیط منقل می‌کند. فیلتر Hepa که در آن قرار دارد 99 درصد از میکروب‌های موجود را جذب می‌کند و هوای پاکیزه را منتشر کرده که این قابلیت سبب شده تا در حین نظافت منزل برای کودکان و کسانی که مشکلات تنفسی دارد مشکلی ایجاد نگردد. در نهایت خرید جاروبرقی مخزن‌دار بوش مدل BGS5335 کار نظافت منزل با بالاترین کیفیت انجام داده و کارها را برای شما آسان خواهد کرد.

دیدگاه‌ها

درج دیدگاه

جاروبرقی بوش BGS5335

جاروبرقی بوش BGS5335